Şimdi Ara

Motorola Milestone Alınırmı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar motorola milestone almayı düşünüyorum. fiyatı 1000 tl. klavyeli olandan. sadece teknosada satılıyor. sizce b telefon alınırmı? veya bu telefon dışında klavyeli yada büyük ekranlı klavyesiz tavsiyeniz varmıdır? klavyesiz 3.7 inçden büyük olmak şartı ile? max1000 tl

• galaxy s 1400, iphone 4 1600 lirayken, özellikleriyle fiyatını hakeden bir ürün bence.

bu ikisinin rakibi değil ama rakibi olduğu 3gs den daha özellikli bir telefon. ben olsam almayı ciddi düşünürüm.
  • alinir mi bilemiyorum hocam ama ürün gercekten benimde gözümü aliyor cok güzel bir ürün
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

alinir mi bilemiyorum hocam ama ürün gercekten benimde gözümü aliyor cok güzel bir ürün
    Bayramdan önceydi. İnceledim, özellikleri falan güzel geldi. Cebime 1200 tl koydum bir teknosa mağazasına incelemeye gittim. "Not: Bende HD2 var"
    Bayağı bir inceledim, %90 alacak gibiyim. Çantadan çıkardım HD2 yi açtım androidi çalışmalarında bi fark göremedim. Fark şöyleydi. HD2 nin eşek kadar ekranının yanında milestone ekranı çok ufak göründü. Ufak ve uzun. Bir hdmi çıkışı ve 8 mp kamerası için HD2 yi bırakıp Milestone alasım gelmedi. Bir de HD2 den sonra oyuncak gibi göründü gözüme. Arka tarafındakı mavi kısmın plastiği de pek hoşuma gitmedi.
    Not: Eğer Android li telefon istiyorsanız HTC Desire leri Vodafone satmaya başlamıştı. İlk tercih olarak Desire sonrası için Milestone düşünülebilir. Ama HD2 niz varsa her ikisini almak da anlamsız olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: OzeNHocA

Bayramdan önceydi. İnceledim, özellikleri falan güzel geldi. Cebime 1200 tl koydum bir teknosa mağazasına incelemeye gittim. "Not: Bende HD2 var"
    Bayağı bir inceledim, %90 alacak gibiyim. Çantadan çıkardım HD2 yi açtım androidi çalışmalarında bi fark göremedim. Fark şöyleydi. HD2 nin eşek kadar ekranının yanında milestone ekranı çok ufak göründü. Ufak ve uzun. Bir hdmi çıkışı ve 8 mp kamerası için HD2 yi bırakıp Milestone alasım gelmedi. Bir de HD2 den sonra oyuncak gibi göründü gözüme. Arka tarafındakı mavi kısmın plastiği de pek hoşuma gitmedi.
    Not: Eğer Android li telefon istiyorsanız HTC Desire leri Vodafone satmaya başlamıştı. İlk tercih olarak Desire sonrası için Milestone düşünülebilir. Ama HD2 niz varsa her ikisini almak da anlamsız olur.

Alıntıları Göster
    O fiyatı kesinlikle hakeden bir cihaz. Yani alınır.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

O fiyatı kesinlikle hakeden bir cihaz. Yani alınır.

Alıntıları Göster
    Hocam bence hiç uğraşma, paran varsa direk htc desire yada samsung galaxy 9000 al derim. marta kadar falan beklerim dersen

Nexus S
    Galaxy 2
    ve HTC Desire HD

gelir Türkiye'ye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sucuklu Pizza

Hocam bence hiç uğraşma, paran varsa direk htc desire yada samsung galaxy 9000 al derim. marta kadar falan beklerim dersen

Nexus S
    Galaxy 2
    ve HTC Desire HD

gelir Türkiye'ye...

Alıntıları Göster
    oncelikle hepinize ck tesekkrler yardmlarnz icn.
    onclkle bnm max snirim 1000 tl onuda zor toparladim.
    bide bnm bahsettigim telefon 1200 tllik milestone xt(***) tm htrlymdm nmarasni 270 di snrm o dgl. bnm bahsettigim 1000 tllik milestone yandan klavyesi acilandan.
    birde suanki tlfnm gm735 bnu kardesm e vericm.
    bnm bahsettgm milestine hkkndaki dsnclernzi bklyrm.

• quote:

Orijinalden alıntı: ercanakin94

bide bnm bahsettigim telefon 1200 tllik milestone xt(***) tm htrlymdm nmarasni 270 di snrm o dgl. bnm bahsettigim 1000 tllik milestone yandan klavyesi acilandan.

XT720 XT720 nin kamera bakımından üstünlüğü var. Ama işlemci ve klavye bakımından da Milestone nin üstünlüğü var. Ayrıca evet aralarında 200 TL gibi bir fark var.Yani kamera önemli değilse düşünmeden Milestoen alabilirsin. Ha bu arada kamera önemliyse 990 TL ye N8 var. İlgini çeker mi bilmiyorum ama. İşlemcisi biraz düşük. Diğer özellikleri sağlam bir cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazloo -- 30 Kasım 2010; 8:49:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

quote:

Orijinalden alıntı: ercanakin94

XT720 XT720 nin kamera bakımından üstünlüğü var. Ama işlemci ve klavye bakımından da Milestone nin üstünlüğü var. Ayrıca evet aralarında 200 TL gibi bir fark var.Yani kamera önemli değilse düşünmeden Milestoen alabilirsin. Ha bu arada kamera önemliyse 990 TL ye N8 var. İlgini çeker mi bilmiyorum ama. İşlemcisi biraz düşük. Diğer özellikleri sağlam bir cihaz.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bu milestone un iki modeli var (2 den bahsetmiyorum ) bi 8Mp lik model var bide görünmü çok daha hoş bi model var farkı nedir acaba ??

• quote:

Orijinalden alıntı: eediz

arkadaşlar bu milestone un iki modeli var (2 den bahsetmiyorum ) bi 8Mp lik model var bide görünmü çok daha hoş bi model var farkı nedir acaba ??

8mp olanda (xt720) kamera özellikleri ön planda. xenon flaş var. dikkatli bakarsan telefon sağ alt tarafında çok az genişliyor.

5mp olan milestoneda ise işlemci daha yüksek ve fiziksel klavye var. xt720de fiziksel klavye yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: octaine

quote:

8mp olanda (xt720) kamera özellikleri ön planda. xenon flaş var. dikkatli bakarsan telefon sağ alt tarafında çok az genişliyor.

5mp olan milestoneda ise işlemci daha yüksek ve fiziksel klavye var. xt720de fiziksel klavye yok.

Alıntıları Göster
    öneriniz hangisidir çokm esaj yazan ve şarja önem veren biri olarak ??

• quote:

Alıntıları Göster
    5mp olan.....
  • quote:

5mp olan.....

Alıntıları Göster
    bende öyle düşündüm. teknosa da 999 tl ama ikinci el almak istiyorum güvenilir temiz satan biri olursa haber verin lütfen.
  • quote:

bende öyle düşündüm. teknosa da 999 tl ama ikinci el almak istiyorum güvenilir temiz satan biri olursa haber verin lütfen.

Alıntıları Göster
    sıfır al vod faln ykmu, bnim knularıma da yardm edermisn eediz
  • quote:

sıfır al vod faln ykmu, bnim knularıma da yardm edermisn eediz

Alıntıları Göster
    ne konuları nasıl edeyim ?? :D
  • quote:

çok mesaj yazıyosan klavyeli olan tabiki. böyle bi rahatlık yok.
  • quote:

ne konuları nasıl edeyim ?? :D

Alıntıları Göster
    samsunglar eskiye göre daha iyi olsada yok yani alma ben bidaha elimi vurmam pek sevmeedim.
  • quote:

quote:

ok tşekkürler bende onda karar kılmıştım bakalım artık. ama satan birileri yok yani kimsede yok telefon doğru dürüst :((
  • quote:

quote:

quote:

ok tşekkürler bende onda karar kılmıştım bakalım artık. ama satan birileri yok yani kimsede yok telefon doğru dürüst :((

Alıntıları Göster
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=44841911
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=44827027

bunlara bakarmısınız...

• quote:

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=44841911
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=44827027

bunlara bakarmısınız...

Alıntıları Göster
    hiç bi fikrim yok iki telefon hakkındada ama htc yi de samsung u da sevmiyorum eski htclerden biri vardı arkadşata berbattı ama bilmiyorum sevmiyorum ben pek fazla

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.