Şimdi Ara

MOUSE SORUNU!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • windows xp profossional ı kurduğumda bilgisayar fareyi görmüyor.ekranda görünüyor ama fare çalışmıyor.markası microsoft intelli optik siyah.daha önceden kullanıyordum.sorun ne acaba.acil yardım.teşekkürler.

• kardes bide o farenin kasanın arkasına tam takılı oldugundan emin.ol.....
  • Mouse u cikartip birde oyle dene bakalim acilista sorun verecekmi? Mouse portunda sorun olabilir yada mouse da sorunlu olabilir bunlarda ihtimal dahilinde. Birde mouselerde ps2 lerde sık karsilasilan bir sorun var mouse soketinin icindeki siyah baglanti iletkei kirilmis olabilir. bu genelde yuvada kalir ama kolay kolay farkedilmez. Mouse soketini cikartip bir kontrol et derim.
  • yada kasanin arkasindan fareyi cikar bak bakaLim icine ineLeri yamuLmusLar mi ?
  • arkadaşlar az önce arkadaşın bilgisayarında denedim çalışıyor.windows da servis pack yok ondan olabilir mi acaba .
  • mousenin driverini yüklemeye çalış
  • sservice pack la alakası olduğunu sanmıyorum ama yinede bir dene istersen
  • microsoft intelli pro klavye seti sanırım ve mause sun ps/2 mı usb mı eger usb ıse wın xp usb 2 patch kurman gerekıyor eger usb ıkı degıl ıse suırucu cakısması yasıyor olabılırsın walupack kurulumunu program ekle kaldırdan kaldır ve cd var ıse yenıden kur . kolay gelsııın
  • service packle alakası yoktur. başka bir mausu kendi bilgisayarına takmayı denedinmii?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.