Şimdi Ara

mp3 kaset adaptör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
4.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar külüstür bir arabam var. maza 626 91 model. bugün teknosadan hama marka bir kaset mp3 adaptörü aldım. teybimde normal kasetleri taktığımda bir problem yok. fakat bu aldığım kaset şeklindeki adaptörü taktığım da çok aşırı (hoparlörden değil) kaset adaptörünün kendisinden takır takır diye mekanik ses geliyor. ayrıca ipod nano mu bağladığımda son ses açsam dahi zor duyulacak kadar az ses geliyor. tek duyabildiğim kaset adaptörünün takırtıları.

benim sorum şu: eğer bu adaptörlerden kullanan varsa bu takırtılar normal mi? normal kaset çalarım zaten çok yüksek ses vermiyor ama bu alet sesi iyice kısıyor. seste azalma normal mi? bence aldığım ürün arızalı. haklı mıyım?

• aldığın ürün arızalı olabilir. bu sorunlar normal deil çünkü
  • Bence de adaptör arızalı.Benzer cihazdan bir süre bende kullandım,ama hiç böyle şikayetim olmadı.(adaptörü doğru yerleştirdiğine eminsin değil mi?)
  • tıkırtı olması adaptörünün kalitesi ile alakalı
    teybin eski belki birileri bir zaman teybin taha iyi tiz almak nedeni ile kafa ayarı ile oynamıştır
    teybinin kafası kirlidir , temizlemen gerekir
    tüm adaptörlerin kafaları standart olmalarına rağmen sorunlu olabiliyor

adaptörü yerleştir müzik çalarken parmağınla nazikçe adaptörü sağ sol oynat seste değişme varsa
    yeni farklı marka adaptör al.

seste değişiklik olmuyorsa , ses sorunu devam ediyorsa teybin kafayı temizleyip dene
    gene seste problem varsa teybi azıcık dışarı alıp üstten kafa ayarı yap
  • arkadaşım kasedin a yüzü yerine b yüzünü oynatıyor olabilirsin, veya tam tersini. teybinde yüz değiştirme tuşu varsa ona bir basmayı dene. bana da bir kere olmuştu, sorunu böyle çözmüştüm. umarım seninki de aynı nedendendir. selamlar...
  • teknosa' ya gidip ürünü iade edip başka bir marka aldım. sorunum çözüldü. gayet iyi performans alıyorum. yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.