Şimdi Ara

mp3 player almak istiyorum yardım!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İriver in h320 si 20mW ses veriyor fakat senin söylediğin paraya göre pahalı biraz. 225ytl ye bence iriver almalısın, bazı flashdisk mp3playerlerinin sesi 18mw diye biliyorum ama şu an türkiyede sattıkları t10, t20, t30 falan 14mW ve ses olarak tüm iriverler gerçekten çok kaliteli. Ayrıca parçaları atrac a çevirmek bir süre sonra sana tam bir işkence gibi gelecektir. Bence hiç md çalara girme derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: metabax

İriver in h320 si 20mW ses veriyor fakat senin söylediğin paraya göre pahalı biraz. 225ytl ye bence iriver almalısın, bazı flashdisk mp3playerlerinin sesi 18mw diye biliyorum ama şu an türkiyede sattıkları t10, t20, t30 falan 14mW ve ses olarak tüm iriverler gerçekten çok kaliteli. Ayrıca parçaları atrac a çevirmek bir süre sonra sana tam bir işkence gibi gelecektir. Bence hiç md çalara girme derim

sağol paylaştığın için arkadaşım,düşüneceğim...
    ya bişi sorcam,atrac mp3 e göre çok daha kaliteli,ama neden tutmadı?
  • quote:

flashdisk mp3playerlerinin sesi 18mw diye biliyorum ama şu an türkiyede sattıkları t10, t20, t30 falan 14mW ve ses olarak tüm iriverler gerçekten çok kaliteli

ifp 800 serisi: 18MW

Amerika versiyonu UMS olan T serisi: 18MW

Avrupa versiyonu MTP olan çalarlardan T10 ve T30: 15MW, T20 ise 14 MW... (bir sitedeki firmware ile UMS yapılabiliyor ve ses kısıtlaması kalkıyor cihaz 18Mw oluyor)
  • ha bi de unutmadan,18 mw biraz yüksek bir çıkış sesler (özellikle de bas) bozulmaz mı?
  • eyvallah mystica, genel olarak doğru bilgiler verdiğimi tasdiklemişsin.. Ben ilk iriverimi ums yüzünden bozmuştum ama bildiğim kadarıyla ums olayı şöyle; cihaz normal versiyonda iken parça atabilmen için cd den yüklediğin manager programı kullanmak zorundasın fakat ums ye geçtiğinde bu programa gerek yok, tak çalıştır oluyor. İşte ben bunu anlamaya çalışırken cihazımı çöpe attım

@ufoyasatasancocuk
    bendeki cihaz 20mw ses yüksek elbette ama iriver ona göre kulaklık veriyor zaten.. Baslar o kadar güzel ki, dahaa dahaa diyor insan
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mystica

quote:

flashdisk mp3playerlerinin sesi 18mw diye biliyorum ama şu an türkiyede sattıkları t10, t20, t30 falan 14mW ve ses olarak tüm iriverler gerçekten çok kaliteli

Avrupa versiyonu MTP olan çalarlardan T10 ve T30: 15MW, T20 ise 14 MW... (bir sitedeki firmware ile UMS yapılabiliyor ve ses kısıtlaması kalkıyor cihaz 18Mw oluyor)

firmware mi?
    ya arkadaşlar sony md çalarlar için de firmware desteği var mı arkadaş kafamın etini yedi...
  • ya arkadaşlar çok kafanızı şişirdim af buyurun ama ben galiba md çalardan vaz geçeceğim
    i-pod shuffle nasıl bir model?
  • creative 512 mb ne kdr bilginiz varmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Neiloth

creative 512 mb ne kdr bilginiz varmı ?

tx fm diye bir model var şu an 170 ytl.
  • quote:

quote:

hangi site bu .. adresini hatırlıyomusun ? .. .
  • 512 muvo mix var birde ekran yok

123 ytl mi öyle birşeydi
  • quote:

Orjinalden alıntı: atoprak

quote:

quote:

hangi site bu .. adresini hatırlıyomusun ? .. .

http://www.mtp-ums.net/

buldum sanırım ...

• quote:

Orjinalden alıntı: löpçük

512 muvo mix var birde ekran yok

123 ytl mi öyle birşeydi

yok ya modelin tam adı muvo tx fm 512 mb olacaktı.zaten milletin elinde çok görürsünüz.
    ya ben i-pod için ne yapayım i-pod shuffle nasıl bir model?sesi nasıl çıkıyor?
  • quote:

verdiğin adres açılmadı.
  • shuffle ipodlar arasında iyi bir itibara sahip.

çoğu kimseye göre ekranı olmaması büyük bir eksi. eğer bu senin için sorun değilse shuffle'ın sesinin iyi olduğu söyleniyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: löpçük

shuffle ipodlar arasında iyi bir itibara sahip.

çoğu kimseye göre ekranı olmaması büyük bir eksi. eğer bu senin için sorun değilse shuffle'ın sesinin iyi olduğu söyleniyor.

fiyatı da iyi valla 180 ytl (512 mb modeli)
    siz ne dersiniz bu kadar paraya değer mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: ufoyasatasancocuk

quote:

verdiğin adres açılmadı.

ben acıyorum .. sen bi daha dene istersen
  • iriver düşünüyorum...hem kaliteli,hem de çok ses çıkaran hangi modeli önerirsiniz?(şimdi forumda bu konuyla alakalı çok başlık var ama benim zamanım çok kısıtlı,forumu takip edemiyorum,bir fikir verirseniz çok sevinirim.)
  • çok ses veriyo derken zaten T serisi bütün iriverlar aynı sesi veriyo ..
    zaten eger T sersi bi iriver alırsan sesinden, özellikle yüksek kalitedeki mp3 lerde cok memnun kalıcaksın ..
    t serileri 15mw (mtp olanlar yani turkiyede alabaileceklerin) guc veriyo ... bunu kolayca UMS e cevirip, Us versiyonu bir firmware yüklersen sesin 18mw olabilmesi söz konusu ... ben ums e cevirdim ama güncel bir US firmware i bulamadım ... gerci sanırım su anki firmware si US ..

seste pek bi fark olmadı gibi ...
    ama zaten gayet iyi ...
  • elimde temiz bir rio karma var (20 gig 15 saat pil ömrü yapılmış en iyi daplardan biri ses kalitesi ses şiddeti menüleri dock u herşeyi var) ilgilenen olursa PM atabilir
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.