Şimdi Ara

Mp4 filmlerim ve altyazıları Problemi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: freebombmen

Yine mi sen

ben hiç bulaşmadım codec olayına ve BS'yi bi kere kurdum bitti. Daha ne diyeyim yaw.

Gene ben

Ben daha önce kullanmıştım BS Player'ı.Ne zaman divx,flv video falan açsam ffdshow devreye giriyordu.Belki senin yüklediğin BS Player özel kurulumlu falandır,direk codecle falan yüklenmiştir,aklıma başka birşey gelmiyor...

• geçenlerde ripli oyun forun forumların baktım.mesela 150 mb lık ripli bir oyun indirdim.klaaörü açtım.uharc programıyla sıkıştırılmış 2-3 dosya var.unpack ettim yani açtım 150 mb oldu 900 mb full oyun
    demek istediğim şu filmlerde mp4 veya divx yapıldıktan sonra iyi görüntüye sahip bir film 400 mb olsa uharcla bunu sıkıştıırp 55-60 mb yapılabilir
    geriye sadece açması kalır böylece günde istediğimiz kadar film indirebiliriz uharcla film sıkıştırıp deneme yapanlar buray yazsın bakarsınız yeni bir olay çıkartırız
    uharc yükleme sitesi

http://mulder.dummwiedeutsch.de/home/?page=projects#uharcgui

• quote:

Orjinalden alıntı: retrotime

quote:

Orjinalden alıntı: freebombmen

Yine mi sen

ben hiç bulaşmadım codec olayına ve BS'yi bi kere kurdum bitti. Daha ne diyeyim yaw.

Gene ben

Ben daha önce kullanmıştım BS Player'ı.Ne zaman divx,flv video falan açsam ffdshow devreye giriyordu.Belki senin yüklediğin BS Player özel kurulumlu falandır,direk codecle falan yüklenmiştir,aklıma başka birşey gelmiyor...

Sanırım. Yani kendimi şanslı sayabilirim...

• arkadaslar bi de elime rmbus diye formatlı bi film geçti. sadece real player acabiliyo. altyazı falan da calıstırmıyo biliyosunuz real.

ne yapabilirim? bunu calan baska bi player war mı veya realı nasıl altyazı gostertebiliriz?

bi bileniniz var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: merak etmeyen adam

geçenlerde ripli oyun forun forumların baktım.mesela 150 mb lık ripli bir oyun indirdim.klaaörü açtım.uharc programıyla sıkıştırılmış 2-3 dosya var.unpack ettim yani açtım 150 mb oldu 900 mb full oyun
    demek istediğim şu filmlerde mp4 veya divx yapıldıktan sonra iyi görüntüye sahip bir film 400 mb olsa uharcla bunu sıkıştıırp 55-60 mb yapılabilir
    geriye sadece açması kalır böylece günde istediğimiz kadar film indirebiliriz uharcla film sıkıştırıp deneme yapanlar buray yazsın bakarsınız yeni bir olay çıkartırız
    uharc yükleme sitesi

http://mulder.dummwiedeutsch.de/home/?page=projects#uharcgui

Kayıplı formatları sıkıştıramazsın, sıkıştırsanda çok sıkışmaz.

uharcla yapılan rip oyunlarda, sıkıştırma amaçlı olarak sadece uharc kullanılmıyor. ara videolar siliniyor, gereksiz ses dosyaları siliniyor, gerekli olanların kalitesi düşürülüyor-sıkıştırılıyor-, resimler de sıkıştırılıyor. yani aslında uharc sıkıştırılmışı max. olarak ne kadar sıkıştırabiliyorsak o kadar sıkıştırıyor.

ben callof1'i riplemeye çalıştım. ses dosyalarını sıkıştırdım ve baya küçüldü. ama tga,dds vb. resim formatları için sıkıştırıcı-editör bulamadığım için pek başarılı olamadım.

uharcdan pek medet ummayın yani. ama işe yaramazda demiyorum. deneyin, görün.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.