Şimdi Ara

MPEG2yi MPG'e çevirme ve kare görüntü kaydetme...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bikaç gün önce ss2.6d aldım kurdum.. dün gece bi kayıt yaptım mpeg2 formatında..

yalnız bu mpeg2 formatını önce media player oynatıyodu. ama ileri saramıyordum. sonra kayacenter.comdan mpeg2 coder yükledim. yüklemeseydim keşke.. şimdi hiç açmıyo :(

sadece ProgDVB'de dosya aç deyip izleyebiliyorum.

ayrıca bir de ekran görüntüsü kaydetmek istiyorum. resim olarak yani.. bunun için hangi program uygun acaba ?

aslında ben bu kartı daha önce kulllandım.. o zaman tüm programlar vardı.. o bilgisayar elimden gitti. şimdi ne programların ismini hatırlıyom ne de bulabiliyorum..

bi yardım lütfen.. bi program adlarını sürüm numaralarıyla birlikte yazarsanız memnun olurum.

çok teşekkürler

• şimdi ss2 ile kullanabileceğin programlar altdvb skyview progdvb dvbdream mytheatre bunlar en çok kullanılıyor ama en çok progdvb populer. progdvb de ekran görüntüsü almak için file/make snapshot demen yeterli.

mpeg2 yi çevirme ve ufak montaj yapma olayını tmpgenc diye bir program var onu kullanabilirsin.
  • teşerkkürler

file/make snapshot yapınca hata penceresi çıkmıyo ama 'dot' diye bi ses geliyo.. ama kayedetmiyo hiç biyere :((((
  • records kısmına kaydetmesi lazım.
  • yok hayır kaydetmiyor hiç..

yabancı forumlarda araştırdım sanırım win xp sp2 ile ilgiliymiş..

sp2 kullanıp da sorunsuz kaydeden var mı acaba?
  • görüntü codecleri ile oyna birde altlarda need diectx 9 diye seçenek var onu aktif hale getirmelisin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.