Şimdi Ara

Msi anakartım arızalandı.servisi kim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sabah bilgisayarı açtım 10dk kullandıktan sonra kapattım. daha sonra açtığımda ise ekrana hiç görüntü gelmedi açtıktan 10 sn sonra görüntü gelmeden pc kapanıyor.3 saniye sonra kendisi tekrar açılıyor.sonra tekrar kapanıyor ve tekrar açılıyor yalnız reset atma değil tamamen kapanıp 2 saniye kadar kapalı kalıyor sonra açılıyor. bu şekilde devam ediyor.
    sorun..
    ekran kartındamı dicem ama onboard bağlı,ekran kartım yok.ekran akrtı arızalı olsa reset attırmaz.bip sesi öter.
    ram lerdemi diye hepsini çıkardım yine aynı değişen olmadı bip sesi de ötmedi.
    hard disklerdemi diye ssd ve hdd ve dvd hepsini çıkardım.değişen olmadı.
    fanlardamı diye fanların hepsini söktüm değişen olmadı.işlemci fanı dahil.bip sesi yine ötmedi.
    power ve reset swici ni de çıkardım değişen yok.
    anakart üzerinde kasa usb,kart okuyucu,ses jackarlın usb bağlantıları hariç hiç bir şey takılı değil.

aklıma power supply yada anakart arızalandı diye düşünüyorum.büyük ihtimallede anakart arızalı.

Msi z77a-gd55 vatan bilgisayardan alınma garantisine nasıl ve kime göndermem lazım acil bilgi lazım.
    XFX P1-650X-xxx 650w 80+ tak çıkar. inventus dan alınma garantisine nasıl ve kime göndereceğiz. bilgi verirseniz sevinirim

• Merhaba, ramleri teker teker ve farklı slotlara takıp bi dene istersen. Garanti için de faturasıyla birlikte aldığın mağazaya gidesen yardımcı olurlar. Geçmiş olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inferno -- 20 Kasım 2013; 1:54:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.