Şimdi Ara

MSI B350M PRO-VDH bios güncelleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhabalar.Ryzen 2200 g apu işlemcim ve msi b350m pro-vdh anakart var fakat bios güncelleme olmadan anakart işlemciyi görmüyor maalesef. Antalya ve yakınlarında ilk nesil ryzen işlemci kullanan varsa bana yardımcı olabilir mi acaba güncelleme için. Servise yollayayım dedim gidip gelmesi uzun sürecek burada bilgisayarcılara sordum 120 lira istiyorlar. Yardımcı olmak isteyene ben yine parasını veririm yada çalıştığım yerde misafir edebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sorununuzu birde işlemci bölümünde ryzen topluluğuna yazın...
  • Amd Türkiye'den bios flaş kit isteyin.

Tel: +90 216 687 0602

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 120 tl çok fahiş bir fiyat. Adamlar bir işlemci takıp usb'den bios güncelleme için anormal derecede para istemişler. En temizi anakartı teknik servise gönder, 1 hafta 10 gün içinde yeni bios yükleyip geri göndersinler. Kargo ücretsiz bu arada.

Servis Noktası A.Ş.
    Gülbahar Cad. Cem Apt. No:17 Mecidiyeköy - Şişli / İstanbul

Telefon +90 212 288 42 30
    Faks +90 212 288 52 96
    Eposta bilgi@servispoint.com
  • Ahmetblr kullanıcısına yanıt
    Hocam dün yolladım ben fazla beklemek istemedim. Adamlar bugün almışlar kargoyu bakalım haftasonuna kadar gönderirler diye umuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ramazan_yıldız

Hocam dün yolladım ben fazla beklemek istemedim. Adamlar bugün almışlar kargoyu bakalım haftasonuna kadar gönderirler diye umuyorum
    Hocam son durum nedir ve kac gunde yolladilar anakartı Konuyu hortlattim k.bakmayin

• Schlaf kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah hocam 2 gün gidiş 2 gün geliş sürdü 1 gün işlem süresi 5 günde sorun çözüldü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazan_yıldız

Estağfurullah hocam 2 gün gidiş 2 gün geliş sürdü 1 gün işlem süresi 5 günde sorun çözüldü.
    Süper peki anakart nasil calisiyor herhangi bir sorun varmi? Bende servisden hizli olmasini talep edecegim carsamba gunu servisde olacak ayni gun yapip kargoya verirlermi acaba

• Schlaf kullanıcısına yanıt
    Ben antalyada oturmama rağmen 1 hafta bile sürmedi lokasyona göre geliş gidiş süresi değişebilir. İşlem bitiminde hemen kargoya verdiler aradılar ürünü yolladık diye. Ankakart maşallah harika overclock yapması çok rahat ve basit şu ana kadar hiç bi sorun yaşamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gözlerim yaşardı yahu 5 gün nedir. İnanamıyorum inanamıyorum inanamıyorum. Hayır inanmam, kimse bunu bana inandıramaz. Kabul etmiyorum. O anakartın bir köşede unutulmadığına telefonla arayıp taciz edilmekdikten sonra( çünkü bu hoşlarına gittiği için ) gönderilmediğine ya da işleme alınmadığına inanmaaaaaaammmmm. Var bu işte bir terslik derim kıyamet habercisi derim. Derim de derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İtalyan Aygiri -- 28 Ekim 2018; 19:50:0 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.