Şimdi Ara

MSI GAMING APP AÇILMIYOR.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herşey güncel 64bit win8.1 kullanıyorum. R7 370 ekran kartı var. MSI gaming app tıklıyorum sağ köşede ikon çıkıyor ama ekran gelmiyor. İkona sağ tıkladığımda seçenek falanda çıkmıyor. Sorunu yaşayıp düzelten varsa yardımcı olurmu ?

• guinaleon kullanıcısına yanıt
    msı live update ile gamin app güncelle
    bide anakart+ ekran kartın msı markası olmak zorunda yoksa çalışmıyor porgram
  • gaming app a güncelleme gelmiş.. msi gtx 970 de led ışıklar yammıyo.. eski programdaki gibi ışık seçme ikonu yokk
  • Bende çalışmıyordu. Sildim. Sil gitsin, çok sorunlu bir program.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthyrr1976fy

msı live update ile gamin app güncelle
    bide anakart+ ekran kartın msı markası olmak zorunda yoksa çalışmıyor porgram

Ne alakası var hocam. Anakartım asus ekran kartım msi. gayette sorunsuz çalışıyor program.
  • berkbozkus kullanıcısına yanıt
    bende evga 980ti var daha öncede asus marka ekran kartı kullandım anakartımda aynı şekilde bu programı çalışıyor ama uyumlu değil hepsinde denedim

mesela msı gaming app led olayını başka marka ekran kartında çalışıyormu demek istediğim buydu

ama msı ankartla msı ekran kartı ile çalıştığı gibi çalışmıyor KISACA uyumlu demek istedim ben

yaksa asus gpu tweak sapphire triixx zotacnda var msı var MSI Afterburner var ama

ama bahsettiğimiz program aynı anda hem işlemci hemde ekran kartına o.c yapıyor uyumlu şekilde o.c yapıyor biosa gerek kalmadam tıpkı asus all suite olduğu gibi

asus all suite işlemciye o.c yapıyor ama msı da çalışmıyor bahsettiğim konu buydu yoksa çalışır ama uyumlu olmaz verimli olmaz olsaydı zaten hiçbir marka kendi programını çıkarmazdı

kullandım denedim o yüzden dedim zaten

mesala senin asus anakartında msı live update programı çalışıyormu madem çalışıyorsa asus niye asus all suite programı var

deneyin bakalım asus anakartınıza msı live update programı yüklemeyi çalışırmı acaba çalışırsa ne kadar verimli olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fthyrr1976fy -- 9 Ekim 2016; 13:41:49 >

• Benim anakart da ekran kartı da msi ama bu uygulama gerçekten sorunlu bazen çalışmıyor bilgisayarı ya yeniden başlatmak lazım ya da silip tekrardan kurmak lazım bu şekilde kısır bir donguye sebep oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar program hatalı düzeltirler umarım aynı sorunu yaşayanlar uygulamayı yönetici olarak çalıştır dedikten sonra oyuna vb programları açıp 30 40sn bazen 1,2dk bekleyin illaki açılacaktır ama geç açılıyor nedense bir program ile çakışıyor ve geç açılıyor yönetici olarak çalıştır dedikten sonra başka bir uygulama açıp bekleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • murat 123 kullanıcısına yanıt
    düzeltilir sorun kalmaz

en azından asus all suite bios update deyip saatlerce beklemezsin
  • Msi gaming app açılmıyor hala varmı kullanan bi el atın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam arkadşlar cd deki sürüm hatalı. Sitesinden son sürüm indirdim sıkıntısız çalışıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.