Şimdi Ara

MSI GE70 2OE Windows 8 On-Board Ekran Kartı Yerine Harici Ekran Kartı Kullanmak ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tekrar merhabalar. Laptopta win7 çok sorun çıkardığı için win8 yükledim. Intel graphics driver ve nvidia gtx765m driverını indirdim. Fakat şu an laptop on-board ekran kartını kullanıyor. Harici ekran kartını kullanmayı bir türlü beceremedim. Intel'in driverını silince 765 de gözükmüyor, aygıt yöneticisinden intel 4600 series'i devre dışı bırakınca da aynı olay. Yok mudur on-board ekran kartı yerine harici ekran kartını kullanmanın bir yolu ?

• Herhangi bir sürücüyü kaldırma. Oyunları ekran görüntüsündeki gibi çalıştırmayı dene.

MSI GE70 2OE Windows 8 On-Board Ekran Kartı Yerine Harici Ekran Kartı Kullanmak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunesahmet

Herhangi bir sürücüyü kaldırma. Oyunları ekran görüntüsündeki gibi çalıştırmayı dene.

Oyunlar steam ve origin üzerinden. Sağ tıkladığımda böyle bir seçenek belirmiyor.

• O zaman bu ekrandaki gibi yapmayı dene. Oyunun exe'sini bul ve Nvidia'nın Denetim Masasından ekrandaki gibi oyunu nvidia'ya ata. (Masaüstünde boş bir yerde sağ tıkla nvidia denetim masasına girebilirsin bu şekilde.)

Eğer başarılı bir şekilde halledebilirsen o zaman oyuna girdiğinde Power Işığın Sarı renkte yanmaya başlar (Ben GE 70 2OE kullanıyorum muhtemelen sende de aynısı olacaktır.)

• quote:

O zaman bu ekrandaki gibi yapmayı dene. Oyunun exe'sini bul ve Nvidia'nın Denetim Masasından ekrandaki gibi oyunu nvidia'ya ata. (Masaüstünde boş bir yerde sağ tıkla nvidia denetim masasına girebilirsin bu şekilde.)

Eğer başarılı bir şekilde halledebilirsen o zaman oyuna girdiğinde Power Işığın Sarı renkte yanmaya başlar (Ben GE 70 2OE kullanıyorum muhtemelen sende de aynısı olacaktır.)

Şu şekilde oldu sanırsam. Crysis 3 ü highda rahatça oynayabiliyorum ama ne hayra alamet ise geforce experience'da ayarların hepsini low olarak gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ycandiler -- 24 Temmuz 2013; 13:26:41 >

• Bunları kendi makinene göre ayarlaman en doğrusu olacaktır. Sonuçta senin makineni senden daha iyi bilecek birini bulamazsın :)

Şaka bi yana ben NFS Run Most Wanted gibi oyunları ultrada takılmadan oynatabiliyorum. Şu sıralar tek sıkıntım 17 inçlik çanta bulamamış ve klavyeden nefret etmiş olmam (Klavye çook kullanışsız MSI herşeyi iy yapmış klavye konusunda kötü seçim yapmış)

:)
  • quote:

Bunları kendi makinene göre ayarlaman en doğrusu olacaktır. Sonuçta senin makineni senden daha iyi bilecek birini bulamazsın :)

Şaka bi yana ben NFS Run Most Wanted gibi oyunları ultrada takılmadan oynatabiliyorum. Şu sıralar tek sıkıntım 17 inçlik çanta bulamamış ve klavyeden nefret etmiş olmam (Klavye çook kullanışsız MSI herşeyi iy yapmış klavye konusunda kötü seçim yapmış)

:)

Ben de klavyede sıkıntı çekiyorum fakat bu sıkıntı tüm laptoplarda var. Masaüstü bilgisayarda bağımsız klavyeyi biraz yamuk tutuyordum laptopta klavye bağımlı olduğu için laptopu da yamuk kullanmak zorunda kalıyorum ama bu sefer de ekranı göremiyorum
    Alışmam biraz zaman alacak gibi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.