Şimdi Ara

msi m673 resimleri!! yeni

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forzanta -- 12 Eylül 2007; 0:31:07 >

• buyrun olursa tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forzanta -- 10 Eylül 2007; 18:13:10 >

• evet
  • yaw hiçbi resim görünmüyo

uğraşmayalım şimdi tek tek
  • sağol forzanta. gerçi bende de var her gün görüyorum ama kasa başta oyuncak gibi geldi, sonra bir köşesinden tutup kaldırmaya çalıştım, kasa önce esnedi sonra kalktı. ama bence bu çok güzel bir durum çünkü kasa eğer yere falan düşerse esner ama kırılmaz sanırım. tabi kendimi teselli ediyor da olabilirim
  • çok iyimsersin aykaya..ben şahsen memnunum senin gibi..kasanın esnekliği benim için çok öneml değil..evde kullanmak için aldım..
    dün uğraşabildim makineyle..driverları yüklemek epey zaman aldı..hoparlörden ses çıkartamamıştım ses kartını bidaha ükledim çıktı ses...ses düzeyi casperden yüksek hppvillondan düşük doal olarak..ne bilim makina iyi sadece 3D oyunlarda ısınma var aynı zamanda fan da manyak dönüyor..ama bu çoğu bilgisayarda böyle..
    DVD yazıcısı gayet güzel 5-6 tane DVD çektim sorunsuz...tuş takımına brileri küçük demiş doğru ama sadece Ğ,Ü,Ş,İ,Ç;: ları bide yön tuşları..touch padi kulanmıyorum...kablosuz fare aldım ..ha kamera olayı geyet iyi ..pil konusunda bişey diyemem kıyaslayacak ürün bilmiyorum..esneme olayı doğrudur..
    ısınma olayı sağ tarafta...
    en sevdiğim özellikleri===Fanı arkasına koymuşlar +
    ===usb ler sağlı sollu 2 şer adet +
    ===ekran kartı 256 Geforce7400+

sevmediğim özellikleri===kutuda SÜRÜCÜ mürücü yok atmayalım...sadece ethernet kartı ve card okuyucu driverları var
    ===kitapcık türü bişey yok ne bilim insan işlemcinin ne olduğundan şüphelenecek insan çinlide olsa yazar...
    ===ürün %100 çin malı herşey gibi
    === kameranın duruşu ben adiyim diyor ama fena değil
    neyse arkadaşlar resimleri ayarlayamadım bi türlü..olmadı adresleri kopyala yapıştır edersiniz artık ..foruma resim eklemeyi beceremedim yada forumda var bi anormallik...anlayn varsa düzeltsin.
    hadi kolay gelsin..eğer alırsanız ilk gün bilgisayarı gün boyu açık bırakmanızı tavsiye ederim bozuacaksa ilk gün bozulsun...iyi günler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.