Şimdi Ara

MSI RX1650XT ile ilgili ufak bir soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kullanmakta oldugum ekran kartı sorun yarattıgından exa'da ucuza buldugum MSI RX1650XT'yi almaya karar verdim ancak kafama bir şey takıldı..bu kartın arkasındaki pasif sogutucu acaba benım anakarta olur mu?olsa bile işlemcinin önüne geldiği için ısınma sorunu yaratır mı?bir de aopen h600b'de standart olan 400wattlık psu sorun yaratmaz heralde?(2gb ram,e6600,7300gt ile sorunsuzdu)
    bugün yarın sipariş vericem eski kartı garantiye yollayıp..yardımlarınızı bekliyorum

anakart asus p5b(x1650xt sığar gibi duruyor)

• MSI RX1650xt anakartına uyar. İşlemcinin yakınınına denk geliyor ama çok ısıtmaz işlemciyi. Yani bir sorun olmaz bu kartı alabilirsin.
  • Kartı aldıktan sonra sonuçları bildirsene.
    Güzel bişeye benziyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: can-selcik

MSI RX1650xt anakartına uyar. İşlemcinin yakınınına denk geliyor ama çok ısıtmaz işlemciyi. Yani bir sorun olmaz bu kartı alabilirsin.

teşekkürler hocam..hadi hayırlısı..
    @cermin007
    kartı alınca bi yorum yaparım tabi:)
  • bende kullanıyorum bu karttan 1 yıldır. Soğutucum pasif değil ama. Ben memnunum her türlü oyunuda açıp oynadım kendi çapında. ısınma problemi hiç yaşamadım. kasada ön ve arka fanın varsa soğutucu pasif bile olsa sorun yaşamazsın bence...
  • Bendede tull x1650xt var. Şu anda boşta 62 derece baktım. Soğutucu pasif değil. Gayet güzel bi kart açmadğım oyun yok. Efektleri biraz kısıyorum ama sonuçta oyunları açıyor. Bu kartla crysis bitirdim. Sıcaklık yüksek ama bi sorun yaratmııyor. 400 watt powerda gayet yeterli. bendeki power 300 watt. Bende merak ettim alınca bi yorum yazarsanır sevinirim. sıcaklıklar ne durumda olur pasif soğuturucuda. Şimdiden hayırlı olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: piramit17

Bendede tull x1650xt var. Şu anda boşta 62 derece baktım. Soğutucu pasif değil. Gayet güzel bi kart açmadğım oyun yok. Efektleri biraz kısıyorum ama sonuçta oyunları açıyor. Bu kartla crysis bitirdim. Sıcaklık yüksek ama bi sorun yaratmııyor. 400 watt powerda gayet yeterli. bendeki power 300 watt. Bende merak ettim alınca bi yorum yazarsanır sevinirim. sıcaklıklar ne durumda olur pasif soğuturucuda. Şimdiden hayırlı olsun.

tabi hocam mümkün olduğunca belirtirim,yarın alıyorum inş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.