Şimdi Ara

MSI ? SAMSUNG ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MSI GE60 NOTEBOOK İle SAMSUNG NP550P7C NOTEBOOK arasında kaldım sizce hangisini almalyım bir kaç güne alacağım ancak kararsızım dediğim gibi.. artıları ve eksileri nelerdir? teşekkür ederim simdiden..

• up
  • cevap verebilecek kimse yok mu
  • up
  • SAMSUNG. MSI DE SERVIS SIKINTISI CEKERSIN. ONU BASTAN SOYLEYEYIM. SIMDI MSI KULLANMAYIP OZENENLER MSI IYI DIYECEK. IYI AMA SERVISIN SIKINTILI OLDUGUNU BILIYORMUSUN
  • arkadaşım samsungu kesinlikle önermem ama msı süper bi pc almanı tavsiye ederim..servis sıkıntısı diolar ama asus'un servisinden daha iyi oldugunu söyleyebilrim

2.111 TL - MSI GE60 0ND-459XTR INTEL CORE I5-3230QM 8GB 750GB 2GB 15.6 INÇ NOTEBOOK
  • quote:

Orijinalden alıntı: aknar394

arkadaşım samsungu kesinlikle önermem ama msı süper bi pc almanı tavsiye ederim..servis sıkıntısı diolar ama asus'un servisinden daha iyi oldugunu söyleyebilrim

2.111 TL - MSI GE60 0ND-459XTR INTEL CORE I5-3230QM 8GB 750GB 2GB 15.6 INÇ NOTEBOOK

SAMSUNGU NEDEN ONERMEDIGINI SOYLEYEBILIRMISIN BNDE SAMSUNG VAR TIKIR TIKIR CALISIYOR TELEFONU OLSUN TVSI OLSUN SUPER I5 ISLMECISI COK ESKI BIDE BU NOTEBOOK RAFTAN KALKACAK HABERIN OLSUN

• quote:

Orijinalden alıntı: egecano

quote:

Orijinalden alıntı: aknar394

arkadaşım samsungu kesinlikle önermem ama msı süper bi pc almanı tavsiye ederim..servis sıkıntısı diolar ama asus'un servisinden daha iyi oldugunu söyleyebilrim

SAMSUNGU NEDEN ONERMEDIGINI SOYLEYEBILIRMISIN BNDE SAMSUNG VAR TIKIR TIKIR CALISIYOR TELEFONU OLSUN TVSI OLSUN SUPER I5 ISLMECISI COK ESKI BIDE BU NOTEBOOK RAFTAN KALKACAK HABERIN OLSUN

nasl raftan kalkacak? beni 4 5 yıl idare etsin yeter yani ikide birde sorun yasamayım. bu kullanıcıyla alakalı birşey ama donanımsal olarak arıza çıkartmasın yeter bana.

• SIMDI YENI HASWELLI MSI GE60 LAR URETILDIGI ICIN BUNLAR URETILMIYOR. URETIM OLMADIGI ICIN SERVISTE SIKINTI YASARSIN
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.