Şimdi Ara

msn 7.5 açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar biri lütfen bana yardım etsin 1 aydır msni açamıyorum devamlı hata veriyor.arama motoruyla sitede aradım pek bişi çıkmadı.geçen ay sistemim çöktükten sonra format attim ve msn 7.5i yükledim.eskiden böle bi sorunum yoktu çok rahat bağlanırdım.işin kötüsü windows massengerda hep hata veriyor.neden olabilir?bilen arkadaşlar lütfen yardım edin..

• webmessenger.msn.com adresinden bağLanmayı deneyebiLirmisin Lütfen? eğer bağLanırsan sorun i$Letim sisteminde diyebiLirim.
  • ewet o adresten bağlanabildim sorun sistemim galiba
    şimdi verdiğiniz linklerden yararlanmaya çalışıyorum ben aradığımda hiç bişi çıkmamıştı sağolun..
    zaten pek bişi anlamıyorum bu işlerden inşallah halledebilirim..
  • we hala çalışmıyor
  • msn fake yemiş olabilirsin adamım...
  • Yeni aldığım vistalı notebooka PC de kullandığın MSN 7.5 kurdum.
    Ad ve parola girip açmaya çalıştığımda "MSN in yeni versiyonunu yüklemeniz gerek
    bunun için kullanıcı değiştirip yönetici olarak girin"
    yazıyor.

Bu nedemek oluyor şimdi ya..
  • msn eski sürümlerini kullandırmıyor artık kullananlar ise update yapılmamış sistemlerdir..
  • Ben aşağıdaki msn7.5 i kullanıyorum ama uygun plus eklentisi bulamadım..messenger sorunsuz çalışıyor ama..

http://www.rapidshare.com/files/55772316/Msn75.zip
  • msn 7.5 i bende açamıordum live messenger lüklemek zorunda kaldım eer bi şekilde açılabiliorsa lütfen paylaşınız
  • Konuyu İlgili Bölüme Taşınmıştır.
    Lütfen Birdahakine Konunuzu İlgili Başlık Altına Açarsanız Yardımıda Ona göre Çabuk alır, Daha Çabuk sonuca Ulaşırsınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.