Şimdi Ara

MSN DE birilerini görmek istiyorum...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben şimdi bir kişiyi hem engelledim ve hemde sildim. Fakat bu kişinin hala onun listesinde olup olmadığını görmek istiyorum . Yada o kişinin online olup olmadığını nasıl görebilirim.?? Onun listesinde olmasam bile böyle bi çare varmı?. Normalde AMSN ile block ladığın kişileri veya blocklanıp blocklanmadığını görebiliyorsun ayrıca bir kişinin listesinde olup olmadığını da görebiliyorsun . Ancak AMSN benim sorunuma çare değil malum. Bilenler lütfen yardımcı olsunlar ....

• Msn Discovery dene bi program var ama sadece Msn 6.2 de çalışıyor.... link ney di yaw bi saniye bekle bakiyim http://www.msn.gen.tr.tc/ bu adreste bulabilirsin....
  • aMSN yerine, araçlardan seçenekler, ordan "gizlilik" penceresine git..üzerine sağ tuş yaptığın adreslerde "sil" yada "delete" silik görünmüyor, aktif durumdaysa seni engellemiş demektir.Online olup olmadığını gösteren siteler mevcut.Ancak bu siteler çok kısa ömürlü.Sorun nerden kaynaklanıyor tam bilmiyorum ama hepsi göçmüş durumda.Bu sitelere güvenmemenide tavsiye ederim.çoğu kez offline gösteriyor.listesinden silininp silinmediğini öğrenmek içinhttp://www.blockstatus.com/msn/delete-checker adresine login ol.
  • ka2005s çook sağol bu bneim işime yaradı. Dediğin gibi eğer offline iseler göstermiyor. Bende ara ara bakarım. Ancak dediğin gibi ise ve bu siteler çok çabuk göçüyor iseler, yeni kurulan siteleri bulmada nasıl bi yol izliyoruz ?
    MAniaclover senin dediğini yapamadım :) msn 6.2 yok. Çok teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Patlakcdrom

Arkadaşlar ben şimdi bir kişiyi hem engelledim ve hemde sildim. Fakat bu kişinin hala onun listesinde olup olmadığını görmek istiyorum . Yada o kişinin online olup olmadığını nasıl görebilirim.?? Onun listesinde olmasam bile böyle bi çare varmı?. Normalde AMSN ile block ladığın kişileri veya blocklanıp blocklanmadığını görebiliyorsun ayrıca bir kişinin listesinde olup olmadığını da görebiliyorsun . Ancak AMSN benim sorunuma çare değil malum. Bilenler lütfen yardımcı olsunlar ....

o dmsn deilmiydi be amsn i ilk kez duydum???
  • Evet AMSN sourceforge.net ten arattırıp indirebilirsiniz. AMSN de baktım gizlilik içerisinde sildiklerinizin hala sizi silip silmedikleri duruyor. Fakat onların offline ya da online olup olmadıklarını görmek için ka2500s in dediği siteye girmek gerekiyor. İlk defa oldu ama sorunuma çözüm bulmak güzel :D Hepinize çoook teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.