Şimdi Ara

MSSQL-Database Ders Projesi Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, database ve mssql hakkında bilgi sahibi olanların konuya bakmalarını umarak böyle bir başlık açtım. Ben Boğaziçi Üniversitesinde okuyorum ve database kodlu dersim için bir proje yapacağım fakat yaz döneminde aldığım için çok hızlı geçtik ve bir kaç ders de kaçırınca pek bir şey anlayamadım. Proje için ER diagram ve iş kurallarını hazırladım fakat ardından projenin database inin oluşturulması gerekiyor bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşları arıyorum. Tabi makul bir ücret karşılığında

• yukarı yukarı
  • Konuyu anlat biraz arkadaşım elimizden geldiğince yardımcı olalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executioner

Konuyu anlat biraz arkadaşım elimizden geldiğince yardımcı olalım..

proje konusu olarak sahibinden.com u seçtim diyebilirim. tamamen aynısı değil ama anafikir aynı. o tarz bir sitenin çok çok çok ayrıntılı bir şekilde olmamakla beraber hatasız database ini yapmam gerekiyor.
  • Beni eklersen msn'den yardımcı olmaya çalışırım.
  • yukarı yukarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executioner

Konuyu anlat biraz arkadaşım elimizden geldiğince yardımcı olalım..

konunun varlık-ilişki diyagramı ve iş kuralları adı altında neyin ne olduğu bilgisini çıkardım. işte e-bay gibi bir sitenin veritabanı dahil o şirketin veritabanı oluşturulacak ona göre birimleri yazdım falan filan fakat sql server bilmediğim için devamını getiremiyorum. tablolar oluşturulacak, birbirleriyle ilişkilendirilecek, en az üç tabloda stored procedure olacak, tabloların viewleri olacak ve ihtiyaca göre trigger olabilir. umarım anlatabiliyorumdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diablo* -- 1 Ağustos 2011; 0:41:34 >
  • yukarı yukarı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.