Şimdi Ara

Mu-Turkiye Acilsin diyenler Yavuzs abi Formdasin bi anket yap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaw Konuyu kapatmayın ama Şimdiye Kadar En Sevdigimiz server buydu

Lütfen Yavuz abi Serrveri Ac En Az 50 online Oluyordu Artik Online coklugundan Bizi atiyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R!avager -- 27 Nisan 2009; 18:17:31 >

• Bence de açılsın hemde eskisi gibi exp 500 kenki gibi açılsın şuan 10 server da birden oynuyorum arkadaşlarım ve abim kızıyor ama açılırsa herkes rahatlar
  • açılırsa çok fazla oyuncu toplayacağını sanmam. oyuncular adı var diye mu türkiyede oynamadılar. zamanında server sayısı azdı ve bunu yapmasını bilenler azdı. o yüzden eskiden serverlar doluydu.

açılırsa bir süre oynayan olur ama sonra oyuncu sayısı azalır ve kötü bir durum ortaya çıkar. bu yüzden açılmaması, server adına daha iyi olur. zaten yavuz ve arkadaşları bunun bilincindedirler.
  • açılmasını isterdim ancak yoğun işleri dolayısıyla ilgilenemediğini bir topicte yazmıştı açılacağını sanmıyorum
    http://forum.donanimhaber.com/m_31108541/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hijam_El_Garuj -- 27 Nisan 2009; 16:31:12 >
  • Yavuz Abi duy İste ya Forumdasın biliyorumm
  • quote:

Orjinalden alıntı: ExtReme1®

açılırsa çok fazla oyuncu toplayacağını sanmam. oyuncular adı var diye mu türkiyede oynamadılar. zamanında server sayısı azdı ve bunu yapmasını bilenler azdı. o yüzden eskiden serverlar doluydu.

açılırsa bir süre oynayan olur ama sonra oyuncu sayısı azalır ve kötü bir durum ortaya çıkar. bu yüzden açılmaması, server adına daha iyi olur. zaten yavuz ve arkadaşları bunun bilincindedirler.

ben burda idda Ya Girerim su an turk ServerLErinin playerinden 1 hafta icinde Fazla olmazsa Yazin
    Eskiden Hafif bişeyden Ban yenırdı Simdi Adamlar Player toplasin diye Kendilerine Kufur yediriyolar

Maniac WinterSun Turan Vip Yaw hadi

Turan Abi Yavuz Abi Gökhan Abi xD
  • @ExtReme1® Mu - Turkiye sunucusu daha geçen yaz açıktı ve geçen yaz az mu online sunucusuda yoktu Mu Turkiye kalitesinden dolayı playerlar o oyunu oynamaktaydı şimdi açılsa şimdide 80+ oyuncu olacağına eminim.. Bende açılması taraftarıyım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Faewox`

@ExtReme1® Mu - Turkiye sunucusu daha geçen yaz açıktı ve geçen yaz az mu online sunucusuda yoktu Mu Turkiye kalitesinden dolayı playerlar o oyunu oynamaktaydı şimdi açılsa şimdide 80+ oyuncu olacağına eminim.. Bende açılması taraftarıyım..

mu-turkiyenin Acilmamasini isteyenler Zaten Kendi Serverinin Player Kaybina Ugrayacaklarını Anlayan Kişilerdir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pastman

quote:

Orjinalden alıntı: Faewox`

@ExtReme1® Mu - Turkiye sunucusu daha geçen yaz açıktı ve geçen yaz az mu online sunucusuda yoktu Mu Turkiye kalitesinden dolayı playerlar o oyunu oynamaktaydı şimdi açılsa şimdide 80+ oyuncu olacağına eminim.. Bende açılması taraftarıyım..

mu-turkiyenin Acilmamasini isteyenler Zaten Kendi Serverinin Player Kaybina Ugrayacaklarını Anlayan Kişilerdir.

ben görüşümü size söyledim. aksi bir olay olmadığı sürece mu türkiye açılmaz. ayrıca kendi serverım yok. sevdiğim bir serverda şuan için bulunmamaktadır. lütfen kendi kafanızdan senaryolar kurup olmamış olayları oluyormuş gibi göstermeye çalışmayınız.

Yavuz arkadaşımıza daha önce sorduğum soru ve onun cevabını buraya yazıyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: TurkViP

quote:

Orjinalden alıntı: ExtReme1®

Seni Forumda Görmüşken Bir Soru Sorayım.

Daha Önce Açtığın Konu (http://forum.donanimhaber.com/m_26900468/tm.htm ) İle İlgili Herhangi Bir Gelişme Varmı ?

Hatırlattığınız iyi oldu. Bayağı geçmiş konunun üzerinden. O zamanlar böyle bir düşünce içerisine girmiştik evet. Hatta Malatya ya geç gelen Vdsl ve adsl2 ile ilgili başvurularımızı yaptık. Telekomun 16 adetle sınrıladığı merkez portundan bize o zamanlar düşmedi tabiki.

Şu an ne durumdasınız die soracak olursanız inanın ihtiyarladık bu işler için : )=
    Son yıl içerisinde başladığımız işler ve projeler o kadar sıkıştırdıki bizi bunun için zaman kalmadı, yaşımızda geçti tabi ki.

daha fazla mesaja gerek yok sanırsam. Onlar artık belirli bir yaşa geldiler. bu saatten sonra bu işler için uğraşmazlar.

• Yavuz Abi Serveer Açarsa..
    Diğer Tüm Serverlerdeki Player Sayısı %60 Azalır Buna Eminim..
    En İyi Hatırladğım Şey Bu Güne Kadar ( Tam Olarak Bilemiyorum Ama ) Hiç Bi Türk Serveri 118 Online Görmedi :)

Ama Serveri Açacağını Sanmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ALCHOL

Yavuz Abi Serveer Açarsa..
    En İyi Hatırladğım Şey Bu Güne Kadar ( Tam Olarak Bilemiyorum Ama ) Hiç Bi Türk Serveri 118 Online Görmedi :)

En Son Konuda düşünüyorum demişti Bide yaşınız fazla Deilqi en fazla 25 fln xD

hatirliyorum 2 sene once mu-turkiyede 45 yaşinda Kadin vardi haTTa cam Acti msnde Yavuz Abi bunu sende biliyorsundur
  • quote:

MuFiesta 138 Online Olmuştu
    ActionMu 150+ Online Olmuştu Hatirladigim Kadariyla
  • quote:

Orjinalden alıntı: _-PaKo-_

quote:

MuFiesta 138 Online Olmuştu
    ActionMu 150+ Online Olmuştu Hatirladigim Kadariyla

Pako Sen Yanlıs Hatirliyosun Demeqqi Actionda Kasti Fiestaada İkisindede O kdr Online Gormedim
  • quote:

Darklords MuOnline Serverinda 300 Kisi lik Limitte Girmek İcin Uzun Ugraslar Veriyorduk.
    Turlish MuOnline Serverinda 250 Kisi Online Olduguna Sahit Olmustum.
  • SLM ALCHOL SENİ BURDA BULDUM NASILSIN

MaCKaLl

quote:

• guzel bi server varsa takılalım

saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaCKaLl

SLM ALCHOL SENİ BURDA BULDUM NASILSIN

MaCKaLl

quote:

A.slm Abi..
    Ben Oynamıyorum :)
    Adam Gibi Bi Low Server Yok..
    Zaten Oynayacak Vaktimde Yok..
    Msn Adresini PM den Yollarsın :)
    Msn den Dvm Ederiz..
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.