Şimdi Ara

Muğla Tıpta okuyorum sorularınızı alabilirim. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
4
Favori
3.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: camel paketindeki camel

tartışmasız öyle birde galiba bozuyük ün adınımı ne değiştirmişler doğrumu ya dizideki adını koymuşlar

aynen
  • ben tutsun gelıyom kardeş o kadar kolay degıl bu puanlar yazmısınızda bılmem kotu dıye abı sonucta tusu verdıkten sonra uzman olunca
    olan seyler sahada oluyor dandık hocaları koycaklarını sanmıyorum
  • Ege tip hakkinda dusuncesi olan var mi? Marmara, gazi, ankara, ege arasinda kaldim. Ege'nin egitim modeli degismis diyorlar bu okullarin herhangi birinde okuyan ve ya tanidigi olan birisi bana bu konuda yardim edebilir mi? Ozellikle kliniklerini merak ediyorum hastaya yaklastiriyorlar mi pratik ogrenme ne derecede bu konuda aydinlatabilirse biri cok memnun olurum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bongo47 -- 28 Haziran 2015; 12:50:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aile hekimi gelio yolda ooooo oley oley oleey

• quote:

Orijinalden alıntı: bongo47

Ege tip hakkinda dusuncesi olan var mi? Marmara, gazi, ankara, ege arasinda kaldim. Ege'nin egitim modeli degismis diyorlar bu okullarin herhangi birinde okuyan ve ya tanidigi olan birisi bana bu konuda yardim edebilir mi? Ozellikle kliniklerini merak ediyorum hastaya yaklastiriyorlar mi pratik ogrenme ne derecede bu konuda aydinlatabilirse biri cok memnun olurum :)

Hocam uludağı tavsiye ederim. İzmir istanbula gore daha guzel ben ce istanbul kalabalık izmirinde bi anlamı yok bence. Vede bu sehirlere gore daha ucuz sayılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trouble48 -- 28 Haziran 2015; 15:46:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trouble48

quote:

Ege tip hakkinda dusuncesi olan var mi? Marmara, gazi, ankara, ege arasinda kaldim. Ege'nin egitim modeli degismis diyorlar bu okullarin herhangi birinde okuyan ve ya tanidigi olan birisi bana bu konuda yardim edebilir mi? Ozellikle kliniklerini merak ediyorum hastaya yaklastiriyorlar mi pratik ogrenme ne derecede bu konuda aydinlatabilirse biri cok memnun olurum :)

Hocam uludağı tavsiye ederim. İzmir istanbula gore daha guzel ben ce istanbul kalabalık izmirinde bi anlamı yok bence. Vede bu sehirlere gore daha ucuz sayılır

Hocam sehirlerle pek isim yok benim bana universitelerle ilgili bilgi lazim yaa siz uludag tipta mi okuyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bongo47 -- 28 Haziran 2015; 15:58:48 >

• eski sevgilim muğlada :D gidersem peşimden gelmiş diyecek diye tercihlere yazmayacam bile
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: trouble48

quote:

Hocam sehirlerle pek isim yok benim bana universitelerle ilgili bilgi lazim yaa siz uludag tipta mi okuyorsunuz?

hayır ama uludağı 2 hafta boyunca gezim güzel bi kampüsü var. yerleşkeside cok güzel sosyal imkan falan muglayla kıyaslanılmaz. istanbul anakraya görede ucuzdur yani sen bilirsin

• muğla tıp 4 e geçen var mi aramızda

• Av. Harvey Specter kullanıcısına yanıt
    hipermetrop musun la 20 yi 2 diye mi gördün
  • KONUYU HORTLATTIM MUĞLA TIP NASILDIR BÖLÜM İYİ MİDİR KAMPÜS HAYATI YURTLAR EVLER NASILDIR ORALARDA YAŞAM NASILDIR MUĞLADAKİ ARKADAŞLARDAN YORUMLARI ALALIM

• Hocam diş hekimliği okursam işsiz kalır mıyım?
  • bizim ailede de öyle bir efsane var
  • vikingr kullanıcısına yanıt
    Hocam sizce kalır mıyım işsiz?
  • hayır hocam saçma
  • Ben işsiz dişçi görmedim hocam hiç :D
    Bu arada Muğla yazacaklar üniversite hemen denizin yanında sanmayın :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayımsı Aslan

Hocam diş hekimliği okursam işsiz kalır mıyım?

Kalırsın hocam yazma bari diş hekimi sayısı artmasın başka bölümleri düşün.
  • togonbutnothing kullanıcısına yanıt
    Ulan adam akıllı soru soruyoz ne trollüyon?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayımsı Aslan

Ulan adam akıllı soru soruyoz ne trollüyon?

Trolleme olduğunu nereden biliyorsun? Ciddi olarak söyledim belki? Ben söyleyeyim neden trollediğimi anladığını, çünkü işsiz diş hekimi yok. Sen hiç işsiz hatta işsizi geçtim 5-6 binden az alan dişçi gördün mü? Allah aşkına adam akıllı sorularla gelin de adam akıllı cevaplar alın insanı kanser ediyorsunuz.
  • togonbutnothing kullanıcısına yanıt
    Hocam ciddi misin?

Ben şimdi Van diş okusam işsiz kalmaz mıyım?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.