Şimdi Ara

Müjde Superonline fiber İzmir - Karşıyaka'da apartmanlarda (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
7.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Mesele hat çekmek değil, bakın haberin içeriğinde İzmir Büyük Şehir Belediyesi ile anlaşmışlar deniliyor. Yani, Ankara'nın, İstanbul'un veya başka illerin bazı bölgelerinde halen çalışma yoksa bilin ki belediyeler sıkıntı çıkarıyorlardır.

Şimdi resimdeki gördüğünüz kazı yerlerinin üstünü kim kapatacak? Yağmur yağdığında, çar çamur olur her taraf. Süperonline kapatmıyor bu yolları.

Süperonline nasıl yerleri sever? Eğer yolu bozuk, çamur deryasında olan bir semt varsa, yakın zamana kadar asfaltnacak ise hemen işleme başlıyorlar. Turkcell bayisi ile konuşurken, Ankara'nın en lüks semti Bahçelievlere neden çekilmedi bu diye sorduğumda söylemişti bu bilgileri. Mantıklı geldi bana da.

Ama ne bileyim, kazdıkları yerleri kapatmaları lazım. Yoksa bekle de bir semtin yolu bozuk olsun sende işleme geç. Ama gerçek şu ki, TTNet bu durumdan hiç hoşnut değil. Her geçen gün üye kaybediyorlar. Böylece rekabet ortamı kızışacak. O zaman bakın görün Btk diye bir şey kalmaz. Çünkü rekabeti arttırmak için kotasız yüksek hızda tarifeler çıkacak. TTNet'in üye sayısı gittikçe azalacağı için hat trafiği de epey azalacak. Bu nedenle kotasız tarifeli günler yakın bence. Fakat tüm Türkiye'ye Fiber hat döşemesi tam anlamı ile bitirilmesi, bir kaç seneyi bulur bence.

• Stones_

Bu şartlarda durum aynen de anlattığınız gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

quote:

Orijinalden alıntı: jackosman

quote:

Orijinalden alıntı: turexx

quote:

Hocam 20 mbit fiber + ev teli + digiturk 1 senelik üyelik = 55 TL diyorlar . Geçmeyeyim mi şimdi buna ? Gerçi Ağustos'ta askere gidiyorum . Dondurabilirsem cazip teklif gibi geldi bana .

askere gidiyorsan hic bulasma gelince uyelik yaptirirsin

Evde zaten Superonline ADSL var . Şimdi 10 TL , eve 30 TL da telefon parası geliyor . 2 ay sonra 59 TL olacak , bir de 30 TL telefon parası . 90 TL ... Ben geçerim hocam her türlü buna .

Hocam kampanya şartlarını defalarca okuyun lütfen... Sonradan pis işler çıkabiliyor...

Doğru diyorsun hocam , Karamehmet'le iş yaparken 2 defa düşünmek lazım . Bilemedim ki şimdi ne yapsam . Apartmanın önünde kuş sürüsü gibi bekliyor , gelin desem 5 dakikada yapacaklar üyeliği . Püfff ! Ben biraz daha araştırayım da , ne olur ne olmaz .

• quote:

Doğru diyorsun hocam , Karamehmet'le iş yaparken 2 defa düşünmek lazım . Bilemedim ki şimdi ne yapsam . Apartmanın önünde kuş sürüsü gibi bekliyor , gelin desem 5 dakikada yapacaklar üyeliği . Püfff ! Ben biraz daha araştırayım da , ne olur ne olmaz .

Bak kendin de biliyorsun zaten, ona göre iyi düşün karar verirken :))
  • alaybey tershane mahallesine sanıyorum önümüzde ki 100 yıl içerisinde gelir :((
  • peki 1721 sokakta varmı bu superonline ? ben hiç farketmedimde
  • çok aradın mı konuyu
  • umarım cat6 kablo vakası değildir
    cat6'dan kurtulamazlar daha ttnet gpon la örüyor
    binaları bunlar cat6 bakır la örüyor makarna gibi sarkmış
    toz toprak içinde kabinetleri rezillik.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.