Şimdi Ara

Müjde Superonline fiber İzmir - Karşıyaka'da apartmanlarda (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
7.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fiber ınternetı nezaman vercekler bızım sokagı kazalı epey zaman oldu boruları dosedıler ama apartmana gelmedıler yanı hat çekmedıler apartmana çekmelerı ıçın napmamız lazım hattı ve ne zaman internetı vercekler gırne caddesı ?

Müjde Superonline fiber İzmir - Karşıyaka'da apartmanlarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.caner -- 25 Ekim 2011; 18:27:35 >
  • Gecenin bi saatinde gelmiş 1-2 gün önce koydukları kutularda hız testi falan yapıyorlar sanırım. Millet kaç senedir kullandı sömürdü SOL'ü tam bizim buraya geldi derken Adil Kullanımı uygulamaya başladı. Şansa bak...
  • okla gösterip işaretlidiğim apartman bizim apartman..sarı L şeklinde çektiğim hat fiber kabloların döşendiği kısımlar..ki bizim sokağın daha devamı var görünenin 3 katı kadar..oraların hepsine döşendi kalan bizim olduğumuz kısma döşenmedi..nasıl iş anlamadım? 1 ay ı geçti o döşemelerin yapılmasından da..

• Ben çok bekledim artık gelsede almam zaten akk uygulamaya başladı.
  • bizim apartmanın içine superonlıne kutu taktılar bıde apartmanın onunden yerı kazıp 10-15 mt kadar ıçınden boru dosedıler sonra gıttıler bakalım ne zaman bıdaga gelcekler beklemdeyım

• Temmuzda izmir narlidere bölgesine alt yapiyi kurdular apt. boxlari taktilar hiz testini yaptilar...
    aralik geliyor daha hizmet vermiyorlar... yaklaşik 5 aydir bekliyorum ama akk geçtiği için bende tt nette kalicam sanirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ato

Temmuzda izmir narlidere bölgesine alt yapiyi kurdular apt. boxlari taktilar hiz testini yaptilar...
    aralik geliyor daha hizmet vermiyorlar... yaklaşik 5 aydir bekliyorum ama akk geçtiği için bende tt nette kalicam sanirim...

Uzak dur hocam mümkünse hiç yaklaşma. TTnet iyi demiyorum ama superonline'ın en ufak bir artısı yok. O kadar pişmanım ki anlatamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _botturgec_

quote:

Orijinalden alıntı: ato

Temmuzda izmir narlidere bölgesine alt yapiyi kurdular apt. boxlari taktilar hiz testini yaptilar...

Uzak dur hocam mümkünse hiç yaklaşma. TTnet iyi demiyorum ama superonline'ın en ufak bir artısı yok. O kadar pişmanım ki anlatamam.

Ben de bu duruma çok üzülüyorum. O kadar bekledik bekledik geldi yakında da başlıyacak burda ama Adil Kullanım saçmalığı başladı. En azından TTNet şuan uygulamıyor. Mis gibi 16 Mbps 59 TL'ye kullanıyorum...

• Bu vakitten sonra fiber internet baglatmayin. 100gb kota siniri olacaktir ve bu miktar kullanicilarin coguna yetmez. Mesela, ben ayin 10.gunune kadar bunu dolduruyorum. Ancak eski uye oldugum icin hizim dusmuyor. Bu ay da dusmedi. Dilegimiz bu yonde tabii. Ancak yeni uyelere bu uygulanacaktir. Yil 2012 olacak 1mbit hiz kimseye yetmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

Bu vakitten sonra fiber internet baglatmayin. 100gb kota siniri olacaktir ve bu miktar kullanicilarin coguna yetmez. Mesela, ben ayin 10.gunune kadar bunu dolduruyorum. Ancak eski uye oldugum icin hizim dusmuyor. Bu ay da dusmedi. Dilegimiz bu yonde tabii. Ancak yeni uyelere bu uygulanacaktir. Yil 2012 olacak 1mbit hiz kimseye yetmez.

Hocam eski üyeyim demişsiniz. İzmirde fiber bu sene döşenmeye aşladı. Siz ne kadar eskis,niz ve hangi ilçede ikamet etmektesiniz. merak ettim izmirde daha önce superonline fiber kurulumuydu ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: condemned890

quote:

Bu vakitten sonra fiber internet baglatmayin. 100gb kota siniri olacaktir ve bu miktar kullanicilarin coguna yetmez. Mesela, ben ayin 10.gunune kadar bunu dolduruyorum. Ancak eski uye oldugum icin hizim dusmuyor. Bu ay da dusmedi. Dilegimiz bu yonde tabii. Ancak yeni uyelere bu uygulanacaktir. Yil 2012 olacak 1mbit hiz kimseye yetmez.

Hocam eski üyeyim demişsiniz. İzmirde fiber bu sene döşenmeye aşladı. Siz ne kadar eskis,niz ve hangi ilçede ikamet etmektesiniz. merak ettim izmirde daha önce superonline fiber kurulumuydu ki.

bostanlı civarındaki bazı sitelerde 2005 den beri fiber var. bir kaç arkadaşımda vardı oradan biliyorum. belki daha öncesindendir... hemde o dönem 100/100 alıyordu adamlar tellcom veriyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: patlayamamismisir

quote:

quote:

bostanlı civarındaki bazı sitelerde 2005 den beri fiber var. bir kaç arkadaşımda vardı oradan biliyorum. belki daha öncesindendir... hemde o dönem 100/100 alıyordu adamlar tellcom veriyordu.

Arkadaş güzel özetlemiş. Yanlışım yoksa eğer, İzmir'de fiber internet ilk defa Mavişehir'de kullanılmaya başlandı. Birkaç yıl hem download hem de upload hızlarını 100mbit olarak kullandılar. Maalesef bu güruh içerisinde değilim.

Aralık 2009 yılında yeni evime geçtim. Ev yapım aşamasındayken fiber tesisatı kurulmuştu. Taşınınca ben de bağlatmış oldum.
    Manavkuyu'da ikamet ediyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: patlayamamismisir

quote:

quote:

Arkadaş güzel özetlemiş. Yanlışım yoksa eğer, İzmir'de fiber internet ilk defa Mavişehir'de kullanılmaya başlandı. Birkaç yıl hem download hem de upload hızlarını 100mbit olarak kullandılar. Maalesef bu güruh içerisinde değilim.

Aralık 2009 yılında yeni evime geçtim. Ev yapım aşamasındayken fiber tesisatı kurulmuştu. Taşınınca ben de bağlatmış oldum.
    Manavkuyu'da ikamet ediyorum.

Mavişehirde nerede tam olarak bilmiyorum bu eski fiberler ama şu an superonline fiber mavişehire deki bilboardlara da fiber reklamı vermiş.

• EGE Park ve çevresi kaç yıldır hizmet alıyordu zaten çok yüksek hızlarda hem de. Daha sonra yavaş yavaş yaygınlaştı. Şu son 1 sene içerisinde de tüm İzmir'i kaplamak için çıktıları planda devam ediyorlar. Çalışmalar her yerde sürüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frécoß

EGE Park ve çevresi kaç yıldır hizmet alıyordu zaten çok yüksek hızlarda hem de. Daha sonra yavaş yavaş yaygınlaştı. Şu son 1 sene içerisinde de tüm İzmir'i kaplamak için çıktıları planda devam ediyorlar. Çalışmalar her yerde sürüyor.

bizim apartmana ve mahalleye gelip imza topladılar yaklaşık 2 ay önce. belki daha öncesi hala kazı çalışmasıydı vesaireydi yok. sanıyorum bi 310491304931431 yıl daha sürer.
  • Akk konusu izmir'i tam vurdu. Basiretsiz Superonline inanan izmirlileri mağdur etti ve etmeye devam ediyor. Bu adamlara inanmadan önce forumda superonline şikayetlerini okuyun.. Bide forum da Superonline çalışanlarının bu şirketi öve öve bitiremediklerini görün. Bu yandaşlarada kanmayın.
  • Hocam 20 mbit fiber + ev teli + digiturk 1 senelik üyelik = 55 TL diyorlar . Geçmeyeyim mi şimdi buna ? Gerçi Ağustos'ta askere gidiyorum . Dondurabilirsem cazip teklif gibi geldi bana .
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackosman

Hocam 20 mbit fiber + ev teli + digiturk 1 senelik üyelik = 55 TL diyorlar . Geçmeyeyim mi şimdi buna ? Gerçi Ağustos'ta askere gidiyorum . Dondurabilirsem cazip teklif gibi geldi bana .

askere gidiyorsan hic bulasma gelince uyelik yaptirirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: turexx

quote:

Hocam 20 mbit fiber + ev teli + digiturk 1 senelik üyelik = 55 TL diyorlar . Geçmeyeyim mi şimdi buna ? Gerçi Ağustos'ta askere gidiyorum . Dondurabilirsem cazip teklif gibi geldi bana .

Evde zaten Superonline ADSL var . Şimdi 10 TL , eve 30 TL da telefon parası geliyor . 2 ay sonra 59 TL olacak , bir de 30 TL telefon parası . 90 TL ... Ben geçerim hocam her türlü buna .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turexx

quote:

Evde zaten Superonline ADSL var . Şimdi 10 TL , eve 30 TL da telefon parası geliyor . 2 ay sonra 59 TL olacak , bir de 30 TL telefon parası . 90 TL ... Ben geçerim hocam her türlü buna .

Hocam kampanya şartlarını defalarca okuyun lütfen... Sonradan pis işler çıkabiliyor...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.