Şimdi Ara

MuscleNerd - Twitter Mesajlar (Unlocked Harici Mesaj Atmayin)(IOS 4.1 , 4.2 , 4.3 IPHONE 4 UNLOCKED) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • unlock hazır dendiğine dair bi caps yada tweet var mı ya? yoksa bide hugoya telefonda a.... k.... diyen cocuk gibi şehir efsaenesi olup dilden dile anlatılan bişeymi?
  • Arkadaşlar unlock çıktı diye bazı dedikodular mevcut anlamadım nasıl iş
  • Şu başlıktaki Sadece 1 Dakika ibaresini kaldırsanızda İnsanları yanlış yönlendirmezseniz daha güzel olur hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

adam babasının hayrına unlock yazıyo hazırlıyo uğraşıyo vaktini harcıyo bi de sonra milletten fırça yiyo.geohot gibi bu da en son pes edip twitterı herşeyi bırakıp piyasadan çekilcek

Ben de bunu yazmaya girmiştim.
  • şu konuyu gereksiz yere neden güncelliyosunuz bi anlam veremedim? sürekli bişey yazıosunuz gereksiz yere,musclenerd bu yzısından sonra bi dünya yazı yazdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: savrotin

insanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim; ROBERT BOSH (BOSH)

insanların güvenini kazanacağıma para kazanmayı tercih ederim; STEVE JOBS ( APPLE)

Bosch'un telefonu varmı? Hemen alalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

quote:

insanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim; ROBERT BOSH (BOSH)

insanların güvenini kazanacağıma para kazanmayı tercih ederim; STEVE JOBS ( APPLE)

Madem istedin ;
    http://www.telefonvarmi.com/tr/cep-telefonu/bosch-world-718.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikola Tesla

quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

quote:

Madem istedin ;
    http://www.telefonvarmi.com/tr/cep-telefonu/bosch-world-718.html

o zaman bu da benden geliooo özelliklerine bi göz atalim :  MuscleNerd - Twitter Mesajlar (Unlocked Harici Mesaj Atmayin)(IOS 4.1 , 4.2 , 4.3 IPHONE 4 UNLOCKED)

• 1996 yılında çıkan bir telefon için oldukça iyi. (: Yanına Ipod Touch 4 alırız olur biter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikola Tesla

1996 yılında çıkan bir telefon için oldukça iyi. (: Yanına Ipod Touch 4 alırız olur biter.

ağırlığı 189 gram
  • quote:

ne demek bu şimdi? adam firmalarla anlaşmalar yapmış. telefonları böyle sürmüş piyasaya. kilitli olduğunu bile bile bir telefonu alıyorsunuz, illegal olarak kırmaya çalışıyorsunuz. olmayınca suçlusu jobs mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

ne demek bu şimdi? adam firmalarla anlaşmalar yapmış. telefonları böyle sürmüş piyasaya. kilitli olduğunu bile bile bir telefonu alıyorsunuz, illegal olarak kırmaya çalışıyorsunuz. olmayınca suçlusu jobs mu?

ilk defa jops u savunan birini gördüm cennetliğim heralde
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.