Şimdi Ara

MX Revo kullananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 gün önce MX Revo aldım ama oyunlarda kontrolü sağlayamıyorum.. özellikle dikey hareketler çok zor.. sensivity yükseltiyorum bu sefer aim almak zorlaşıyor.. acaba revoya alışamdığım içinmi böyle.. yoksa revo ile dikey hareket gerçekten zormu.

Neden G7 G5 almadın diyebilirsiniz ... mx daha rahat gibi durdu ayrıca 3 4 saat kulalnmıştım oyun harici arkadaşımda orda bunu farketmedim..

Vatandan aldım değiştirme yapma imkanı varmı ? Yoksa bir bahanemi uydurmalıyım

10 gün falan daha deniyeceğim eğer yine olmuyorsa değiştirme olmadı satıp başka alacağım

• MX Revolution oyun faresi olarak tasarlanmamış bir ürün. Hassasiyeti ayarlasan bile bu sefer de orta tekerlek tuşunun olmaması MX'i oyunlarda kullanılamaz hale getiriyor. Bence imkanın varsa değiştir.
  • 7 gün içerisinde değiştiriyorsun ürünleri fişin warsa tüketici hakları böledir bakaneye gerek yok değiştirmek istiyorum diyorsunuz tmm
  • Birader kutu çok önemli ben Logitech klavye ve mouse seti aldım kutu olmadığı için idade alamadılar.Kutuyu bulursun ama biraz uzun sürer.Yani kısaca ne yaparsan yap kutuyu ilk 3 ay atma.
  • Çok kararsız kaldım... 2 gündür bir virüsle uğraşıyorum ve gidip değiştir tekrar ona alış yine uğraşmak istemiyorum...

Bazı arkadşlara sordum mouse a alışmaları 1 ay alan varmış :D 1 2 ay böyle devam edeceğim bakalım.
  • Olayı çözdüm setpoint yazılımında "mouse accelration" gibi bir zımbırtı var.3 kademeli low medium high.Sizin hareketlerinize göre daha hızlı yada yavaş harekete başlıyor.Yani leb demeden leblebiyi anlıcak güya.. bunu kapatınca daha rahat bi kullanım oluştu.Öbür türlü medium da duruyordu ve benim hareketlerime geç tepki veriyordu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.