Şimdi Ara

Mymemory.co.uk Fırsatları-Rehber-Tartışma Konusu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.948
Cevap
6
Favori
91.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: battlestar galactica

soyle bir mail geldi aynen aktarıyorum.

Dear Mr XXXXX

Thank you for your enquiry.

Due to non-delivery of your original order we will now make a full claim for the goods with Royal Mail and issue a replacement to be dispatched immediately.

Please accept our sincere apologies for any inconvenience caused.

If you should have any further queries please do not hesitate to contact us.

Best Regards
    Craig Maxwell

Sevindirici.bakalım bu sefer gelecek mi:)) Sayfada baktım,my orders(siparişlerim) kısmında bir sipariş daha var ama henüz pending(beklemede) olarak duruyor.bu arada baska bir arkadas kredi kartı ile ilgili bi sorun yasamıs üzüldüm.ben arkadasımın kredi akartı ile aldım.kart adresi onun teslim adresi benimdi.hiç sormadan 3 günde yollamıslar görüldüğü kadarıyla.ha geldi mi o tartısılır.su bi gelsin bir tane de portapro alayım diyorum ama bakalım.gelişmelerden haberdar ederim.

royal mail ile gelmesi demek takip numarası elde etmeniz demek böylece ürününüzün nerede olduğunu aşama aşama görebileceksiniz.Kaybolması da ilginç gümrükte de takılmaz bence gelme ihtimali hala var ilk ürünün..

@jyxbe

Dostum harbiden şanssızmışsın bu mymemory bazen sorun yaşatıyor cidden bazı kullanıcılara;şahsen ben hiç sorun yaşamadım hala da alıyorum birşeyler ancak ilginç olan kişiye özel sorunlar oluyor anlaşılmaz şekilde.Merak ettiğim şey acaba istettiğiniz ürün çok mu pahalıydı(saçma bir düşünce ama varsayım üretiyorum) ve de protx ile ödeme yapmayı denediniz mi?

• Yazılanları okuyunca korkmaya başladım 12 haziranda sipariş verdim 17 hazirandayız umarım 15 gün beklemem
  • quote:

Dostum harbiden şanssızmışsın bu mymemory bazen sorun yaşatıyor cidden bazı kullanıcılara;şahsen ben hiç sorun yaşamadım hala da alıyorum birşeyler ancak ilginç olan kişiye özel sorunlar oluyor anlaşılmaz şekilde.Merak ettiğim şey acaba istettiğiniz ürün çok mu pahalıydı(saçma bir düşünce ama varsayım üretiyorum) ve de protx ile ödeme yapmayı denediniz mi?

Paypali görünce ayriyetten kredi kartı bilgilerimi vermeyi tercih etmedim. Fiyatı da 54.99 pound idi (CX 550).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jyxbe -- 17 Haziran 2009; 13:06:39 >
  • Bu aralar PTT bir garip. Pakedimin biri Pazartesiden beri yerinden kıpramamış görünüyor..
  • jyxb aynı sorunu bende yaşadım koss portapro aldım hem kredi kartıyla hem paypalla ikisinide de denedim, ikisindede ekstre belgesi veya eve gelen bi fatura istediler. 3 kez göndermeme rağmen yine aynı maili gönderdiler.ilk kredi kartıyla denedim olmadı, sonra paypalla denedim, paypalla fatura veya ekstre belgesi istenmiyo denince bu sefer rahat olur diye düşünürken yine aynı maille karşılaştım sonra hiç bişey göndermeden direk para iadesi istedim paypaldanda eksik geldi umrumda değil en azından parayı kurtardık ama bi daha ingiliz sitelerinin yanından bile geçmem cidden 2 hafta pskolojimi bozdular benim tahminim stocklarında yoktu 1 hafta böyle oyaladılar neyse arkadaşlar yani böyle bi olay beni buldu olmayanlar da var ama yinede çile çekebilirsiniz

• quote:

Orjinalden alıntı: utuman

quote:

Orjinalden alıntı: battlestar galactica

soyle bir mail geldi aynen aktarıyorum.

Dear Mr XXXXX

Thank you for your enquiry.

Due to non-delivery of your original order we will now make a full claim for the goods with Royal Mail and issue a replacement to be dispatched immediately.

Please accept our sincere apologies for any inconvenience caused.

If you should have any further queries please do not hesitate to contact us.

Best Regards
    Craig Maxwell

Sevindirici.bakalım bu sefer gelecek mi:)) Sayfada baktım,my orders(siparişlerim) kısmında bir sipariş daha var ama henüz pending(beklemede) olarak duruyor.bu arada baska bir arkadas kredi kartı ile ilgili bi sorun yasamıs üzüldüm.ben arkadasımın kredi akartı ile aldım.kart adresi onun teslim adresi benimdi.hiç sormadan 3 günde yollamıslar görüldüğü kadarıyla.ha geldi mi o tartısılır.su bi gelsin bir tane de portapro alayım diyorum ama bakalım.gelişmelerden haberdar ederim.

royal mail ile gelmesi demek takip numarası elde etmeniz demek böylece ürününüzün nerede olduğunu aşama aşama görebileceksiniz.Kaybolması da ilginç gümrükte de takılmaz bence gelme ihtimali hala var ilk ürünün..

@jyxbe

sayfada "eger siparişinizin tracking numrası yoksa normal posta ile gönderildi demektir" diyor.ve siparişimin tracking no su yada butonu yok.ve alırken imzaya da gerek yok gibi bişi diyordu.

• daha önce hiç yabancı bir siteden alışveriş yapmadım bu siteden daha uygun fiyatları olan ve ülkemize ürün gönderen başka bir site var mı? ankarada ikamet ediyorum gümrükte tanıdık var hiç işim düşmedi şimdiye kadar, uğraştırayım diyorum bu sitedende alışveriş yapabilirim ama ingilizce yok yukardaki arkadaşların yaşadığı sorunlar başıma gelirse sap gibi kalırım ortada (ki eminim gelir)
  • Ben aldım iki gün sonra sipariş gönderildi mailini yolladılar.Takip nasıl yapılır bilmiyorum.İnşallah sorun olmaz.
  • Mymemory takipli yollamıyor. Birşeyi takip etmek istersen postacı olabilir bu şey

quote:

Orjinalden alıntı: nighteen

Ben aldım iki gün sonra sipariş gönderildi mailini yolladılar.Takip nasıl yapılır bilmiyorum.İnşallah sorun olmaz.
  • Teşekkürler.
  • postaneye sordum barkod no su varsa nerde olduğuna bakabiliriz dediler .Barkod no diyince nerden bulacam şimdi onu dedim içimden
  • Selamlar,

Arkadaşlar İngiltere den gelen royal mail(İngilteredeki ülkemizin ptt si) postalarında tracking number veya takip numarası yoktur ingiliz postası bu şekilde çalışıyor.Bilgilerinize.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ercument76

Selamlar,

Arkadaşlar İngiltere den gelen royal mail(İngilteredeki ülkemizin ptt si) postalarında tracking number veya takip numarası yoktur ingiliz postası bu şekilde çalışıyor.Bilgilerinize.

Teşekkürler ercument76,bu konuda yanlış bilgiye sahipmişim belirttiğin iyi oldu...
  • İngiltereden bize takipli posta geliyor onu biliyorum fakat bu Royal Mail mi değil miydi emin değilim. Ama Express olan bir tane var, takipli. Ondan eminim...

quote:

quote:

Selamlar,

Teşekkürler ercument76,bu konuda yanlış bilgiye sahipmişim belirttiğin iyi oldu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuttFTS.

İngiltereden bize takipli posta geliyor onu biliyorum fakat bu Royal Mail mi değil miydi emin değilim. Ama Express olan bir tane var, takipli. Ondan eminim...

quote:

quote:

Selamlar,

Haklısın. Sadece mymemory bu hizmeti kullanmıyor. Sonuçta bedava kargonun maliyeti ne kadar az olursa o kadar iyi.

• quote:

Orjinalden alıntı: MuttFTS.

İngiltereden bize takipli posta geliyor onu biliyorum fakat bu Royal Mail mi değil miydi emin değilim. Ama Express olan bir tane var, takipli. Ondan eminim...

quote:

quote:

Selamlar,

Evet royal mail. Shopto dan alışveriş yaptığımda kargoyu royal mailden takipli olarak yollamışlardı.

• engeç kaç günde gelir bu meret ya canımı sıkmaya başladı bu beklemek derken kulaklık geldi

12 haziranda sipariş ettim 13 haziranda gönderildi dedi bana ulaşması 23 haziranı buldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dukenukem82 -- 23 Haziran 2009; 14:10:01 >
  • hadi gözün aydın
    sayfayla ilgili problemi olan arkadaşlar herkes problemini çözdümü acaba? memoryden sıkıntısı olan arkadaşlar varmı hala
  • Ürünler 6 gün içerisinde ulaştı.Detaylı mx450 sparkplug incelemesi yaparım.Koss sparkplug cx 300 den ilk izlenim itibari ile kaliteli tiz midi ile çok iyi ve de bu kulaklık bir iriver mp3 player ile harika ses veriyor cowon d2 o kadar da kaliteli sese sahip değilmiş dedirtiyor.Kapalı tip izalasyon cx300den çok daha iyi ses daha doğal ve dengeli.Mx450 de bassları eksik olsa da tiz mid kalitesi ile jarika bir ses kalitesine sahip belki de kulakiçi kulaklıklarda en iyilerdendir.
  • Sennheiser HD485 siparişi verdim 2 gün önce. Hala kargoya vermediler daha pending olarak bekliyor. Sakatlık çıkmaz inşallah...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.