Şimdi Ara

myshop.com.tr alışveris sitesi ve süper hizmet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
8.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bundan 1 hafta kadar önce 2 tane masaüstü bilgisayar toplamak için internette araştırma yapmaya başladım. Önce vatan bilgisayardan %18 indirimli kampanyadan uygunu yoktu gibi. Ama sonra myshop.com.tr diey bir site buldum. İnternette araştırma yaptım. Ne olumlu ne olumsuz bir şey bulamadım pek. Sipariş vermeyi kafama koydum. Önce bi aradım ürün stoku ile ilgili. Sonra siparşi verdim. Yaklaşık 9 parça 2 şer adet. Çarşamba siparişim Cuma elimde oldu. Firma Ankara ve Şanlıurfa merkezli. kargo Şanlıurfadan Sakaryaya geldi. Parçalar sorunsuz ve tamdı. Hizmette harikaydı.

Bu yetmedi birde satış sonrası destek durumunu test etme şansımız doğdu. Sıfır kutusundan açtığım ekran kartlarından biri arızalı çıktı. Cumartesi sabahı aradım hemen ve bana soru bile sormadan karşı ödemeli yollamamı söylediler. Ve direk yenisiyle değişim yaptılar. Ve bu işlemide çok çabuk yaptılar.

Kısacası satışta ve sonrasında şu ana kadar gördüğüm en mükkemel hizmeti görmüş oldum. (Ki Türkiyede ve Amerikada internette alışverişi ilk zamanlarından beri ve çok sık bir şekilde yapan biri olarak söylüyorum bunu)

http://forum.donanimhaber.com/m_20487103/mpage_1/key_//tm.htm#20929343
    http://forum.donanimhaber.com/m_20828193/mpage_1/key_//tm.htm#20828651

buralardada mesajlar yazdım ama bu hizmete birde topic açılır dedim ve yeni alışveriş yapacak insanlara yeni bir tercih sunmak istedim.

Site adresi isewww.myshop.com.tr

ne reklam yaptım ama görende dükkan benim sanacak

ama ne yapayım memnun kaldım sizlerlede paylaşmak istedim...

• ne bilelim senin olmadığını:)))))
  • valla foruma üyeliğime, zamanıma ve mesajlarıma bak.. benim olsa 3 gün önceyi seçmezdim 2003 ten beri :)
  • tamam tamam alınma hemen ne yapalım bu sanal alemde babamıza bile güvenemiyoruz... myshop süper ucuz fiyatlar sunuyo hemde öle böle değil, 100 150 ytl kadar iş böyle olunca insan şüpheleniyor azizim
  • http://www.ekimmarket.com/default.aspx

bir tane daha site buldum.. bundada eski bir arkadaşım çalışan olarak girmiş işe ordan öğrenmiş oldum. fiyatlar iyi ama tek eksiği taksitlendirmede biraz kötü...

bakın hem kesinleşitmiş oldum.. 2 firma birden benim olcak değil ya...

hem merak etmeyin kendi firmam olsa bangır bangır reklamımı yaparım, çünkü bende bu işlerin içindeyim uzun zamandır bir mağaza açma peşindeyim. online olurmu olmazmı bilmem ama söylemek istedim işte... keşke benim olsa bu firmalardan biri yani :)
  • Arkadaşım verdiğin bilgi için teşekkür ederim. Bende buradan işlemci almayı düşünüyordum. Piyasadaki en ucuz yer olması acaba burası güvenlimi diye dedirtti bana. Ama buradan alışveriş yapan olması kararımı verdirtti bana kesin buradan alıcam.
  • Selam lar herkeze mönitör alıcaktım en ucuz bu sitede buldum kampanya var başta aşırı ucuz gibi gelmişti 400 ytl yerine 323 ytl ama sonra araştırıken baktım zamanında mavibilgisayarda benzer bir kampanya ile 320 ye satmış sipariş verdim bakalım ne kadar sürede gelicek nasıl bi hizmet görücez yazarım sonuçları
  • Benim de bu siteyi gözüm tuttu. Dün Logitech X-530 siparişi verdim. Her yerde 170 YTL civarı rakamlar görürken bu sitede 125 YTL olduğunu gördüm.

Tüm ürün çeşitleri piyasaya göre daha hesaplı bu sitede gerçekten. Listeme ekleyeceğim bir site oldu bundan sonra. Bundan sonra elektronik parçalarda ilk tercihim olacak sanırım. Neyse, umarım kargolamada sorun yaşamam. 15'inde sevk edilecekmiş. Biraz geç bir tarih verdiler ama olsun, 3 iş günü sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 13 Ekim 2008; 22:47:02 >
  • Arkadaşlar 6 ay önce bu siteden komple sistem topladım. Allah var çok ilgili bi firma. Adamlar saolsunlar her konuda yardımcı oluyorlar.Geçen cuma yı cumartesiye bağlayan gece arıza yaptı. Pazartesi günü bilgisayarı servise verdim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.