Şimdi Ara

N 11 %10 Vakıf Word Kampanyası Hayırlı Olsun... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
6
Favori
6.206
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yakuperd

quote:

Orijinalden alıntı: platin1111

quote:

Orijinalden alıntı: youcq

doğuş grubunu topyekün protesto ediyorum, ona ait siteden de elimden geldiğince alışveriş yapmayacağım, fırsatı kendilerinin olsun

Destekliyorum. Tamam kampanyaciyiz. Puan avciyisiz ama bir yere kadar. En azindan bir sure boykot. Sonrasini ayrica degerlendiririz.

Eferin panpalar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: akonay

profilo çamaşır makinasında arkadaşlara yaptıklarından sonra n11 com u sık kullanılanlardan sildim..

ne oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

profilo çamaşır makinasında arkadaşlara yaptıklarından sonra n11 com u sık kullanılanlardan sildim..

ne oldu

Makineler yaklaşık 35 kişi aldık.Satıcı firma stoğumuzda var diyor. N11 kafasına göre siparişleri iptal ediyor.
  • quote:

Profilo alamayan oldu mu yani alip iptal edilmeyen kac kisi var?

• bir arkadaştan çek satı alıp n11 den şarjlı süpürge satın almaya kalktım, satıcının birinden sipariş verdim beyefendiler lütfettiler ürünü gönderdiler, ancak kullanılmış ürün geldi içindeki pislikleri bile temizlememişlerdi, allahtan kargoya tutanak tutturdum, utanmaz adamlar iade talebimi önce reddettiler tutanaktan falan bahsedince bir daha mağazamızdan alışveriş yapma şeklinde tehditlerle iade aldılar,
    Bu çek olayında satıcılara binen bir maliyet varmı bilniyoru ama çek alıp ürün sipariş etmeden önce n11 den dürüst güvenilir ve size ürünü göndermeyi kabul eden bir satıcı bulmanızda fayda var. aksi takdirde çek elinizde patlayabilir. Birde fiyatları oldukça şişirmişler, Deveyükü diye bir mağaza var adamın kendi sitesinde 295 TL ye sattığı şarjlı süpürge n11 deki mağazasında 335 + kargo şeklinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalekale

bir arkadaştan çek satı alıp n11 den şarjlı süpürge satın almaya kalktım, satıcının birinden sipariş verdim beyefendiler lütfettiler ürünü gönderdiler, ancak kullanılmış ürün geldi içindeki pislikleri bile temizlememişlerdi, allahtan kargoya tutanak tutturdum, utanmaz adamlar iade talebimi önce reddettiler tutanaktan falan bahsedince bir daha mağazamızdan alışveriş yapma şeklinde tehditlerle iade aldılar,
    Bu çek olayında satıcılara binen bir maliyet varmı bilniyoru ama çek alıp ürün sipariş etmeden önce n11 den dürüst güvenilir ve size ürünü göndermeyi kabul eden bir satıcı bulmanızda fayda var. aksi takdirde çek elinizde patlayabilir. Birde fiyatları oldukça şişirmişler, Deveyükü diye bir mağaza var adamın kendi sitesinde 295 TL ye sattığı şarjlı süpürge n11 deki mağazasında 335 + kargo şeklinde

bu mağazayı hem n11 yönetimine, hem de şikayetvar.com a şikayet edin.

• Vakif n11 nedeniyle GittiGidiyor'a dahil olmadi anlasilan.

• quote:

Orijinalden alıntı: kalekale

bir arkadaştan çek satı alıp n11 den şarjlı süpürge satın almaya kalktım, satıcının birinden sipariş verdim beyefendiler lütfettiler ürünü gönderdiler, ancak kullanılmış ürün geldi içindeki pislikleri bile temizlememişlerdi, allahtan kargoya tutanak tutturdum, utanmaz adamlar iade talebimi önce reddettiler tutanaktan falan bahsedince bir daha mağazamızdan alışveriş yapma şeklinde tehditlerle iade aldılar,

marka model hatta firma ismi belirtirseniz bizde ona göre dikkatli oluruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: serseri26

normal wordkartlar dahil mi?

ben de merak ediyorum
  • benim kahve makinesindede makinenin Plastiği ve çeliğininin birleştiği yerlerde ayrışmalar vardı satıcı hemen değişim yaptı ancak bu defa gelen ürününde plastiği kırıktı kutu içerisinde garanti belgesi, kullanım klavuzu, poşet vs yoktu ucuz ürün diye yapıştırıp kullandım 15 siparişten biri böyle oldu site pekte iyi yolda ilerlemiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: youcq

doğuş grubunu topyekün protesto ediyorum, ona ait siteden de elimden geldiğince alışveriş yapmayacağım, fırsatı kendilerinin olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: KmL-05

worldpuan kampanyasını neden ana sayfada göremiyorum ?
    Ayrıca normal world kartlar dahil mi?

Az önce n11 den bir alışverişim oldu ödeme ekranında daha kart bilgilerini girmeden üstte worldcard ile 500 lira üzerine %11 worldpuan kazanın yazıyordu vakıfbankı kastetmiyordu tüm worldcardlarda geçerli gibiydi yani amawww.worldcard.com.tr/‎ de veya n11 de bir bilgi yok bununla ilgili gizli bir kmpanyamı yapıyorlar bilemedim

•  N 11 %10 Vakıf Word Kampanyası Hayırlı Olsun...
  • yukarıda yazılanlardan sonra kolay kolay ben bu siteden alışveriş yapmam. ilk önceleri yorumlar olumluydu diye hatırlıyorum ama yukarıda yazılanlardan sonra
  • iyiymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -engin-

yukarıda yazılanlardan sonra kolay kolay ben bu siteden alışveriş yapmam. ilk önceleri yorumlar olumluydu diye hatırlıyorum ama yukarıda yazılanlardan sonra

Geçen gün işyerimden arkadaşım elektrikli diş fırçası aldı sorunlu çıktı bugun ıade ettı gonderdı, gecen ütü şok ındırımdeydı cekle yıne ütü aldı arızalı çıktı ısınmıyor ,yine çekle banyo tezgay ve lavabosu aldı lavabo kutusunun ıcınde kırık olarak gelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

N 11 %10 Vakıf Word Kampanyası Hayırlı Olsun...

hocam 100 tl ile mi sınırlı puanlar,1250 tl ye kaç puan alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

quote:

Maksimum kazanılacak Worldpuan 111 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

quote:

Maksimum kazanılacak Worldpuan 111 TL

kardeşim link yok n11 sitesinde birde 23 puanım var n11.com bu 23 tl mi demek bir e 1250 tl lik ürün için tahmini kazanılacak puan 625 diyor 625 tl mi bu %111 bitti mi

• Bilen bilir. Daha önceki halı meselesi ve profilo çamaşır makinesi olayından ötürü artık bu adamlar gözümde 0.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 4 Haziran 2013; 20:47:05 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.