Şimdi Ara

N 11 %10 Vakıf Word Kampanyası Hayırlı Olsun... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
6
Favori
6.206
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: seyffullah

quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

quote:

Orijinalden alıntı: thundere

N 11 %10 Vakıf Word Kampanyası Hayırlı Olsun...

hocam 100 tl ile mi sınırlı puanlar,1250 tl ye kaç puan alırım

Maksimum kazanılacak Worldpuan 111 TL

kardeşim link yok n11 sitesinde birde 23 puanım var n11.com bu 23 tl mi demek bir e 1250 tl lik ürün için tahmini kazanılacak puan 625 diyor 625 tl mi bu %111 bitti mi

%111 kampanyası biteli çok oluyor.
    n11'de Her 100 Puan 1 TL değerindedir.
    Vakıfbank Worldcard ile 1250 TL'lik alışveriş yaparsanız 111 TL Worldpuan kazanırsınız.

• doğuştan çöp almam , tüm kartlarımı , ntvmsnbc hesabını,ipad ve iphone uygulamalarını ve bonubon hesaplarımı kapattırdım.

Milletle dalga geçmek nasılmış görsünler.
  • hediye çeklerimle mutfak dolabı-araba teyp-halı-atari-su ısıtıcı-rondo-ütü-tişört-ayakkabı-ayçiçek yağı ve çaycı aldım.hepside elime ulaştı.son bir halı kaldı.oda kargoda görünüyor.herkes neden şikayetçi anlamadımki.sağolsun adam hediye çeklerini verdi hemen hemen istediğim herşeyi yarı fiyatına aldım.arkadaşlar bence site mükemmel.aralarında bazı satıcılarda sorun çıkmış olabilir ona birşey diyemem ama ben kesinlikle sorun yaşamadım.
  • normal world kartta geçerli deilmi 111 tl puan?
  • Klasik worldcard kampanyası

500 tl ve üzeri peşin ya taksitli alışverişler
    %11 WP en fazla 111 tl(1009*0.11=111)
    YKB,Vakıf ve TEB kartlarına
    Müşteri bazında ve ilk alışverişinizde geçerli
    Puanlar 6 Temmuzda yüklenecek
  • yapı kredinin sitesinde herhangi bir kampanya bilgisi yok. sanırım sadece VAKIFBANK WORLDCARD için geçerli.
  • n11 11 tane 100 tl lik çekimide sorunsuz bir şekilde kullandım... teşekürler n11.
  • katılmak için nereye mesaj gönderiyoruz ???
    yapı kredi premium adios için
  • WW Polo alacaktım beklesem fiyatı düşer mi

Garanti Bankası'nın hissedarlarından Doğuş Grubu'nun medyada sahip olduğu televizyon kanallarının, Gezi Parkı'ndan başlayarak yurda yayılan gösterileri yansıtmakta yetersiz kaldığı gerekçesiyle protesto edilmesi, bankadan son bir haftalık dönemde 35-40 milyon mevduat çıkışına ve 1,500 kart iptaline neden oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xconnect -- 4 Haziran 2013; 22:39:12 >
  • Arkadaşlar bugün bir alışverişim oldu 300 tl.' lik. Puan olayını görünce hemen iptal ettim. Yarın 500 tl. lik bir alışveriş yaparak puan olayından yararlanmak istiyorum.

Bu durumda ne olur, world puandan yararlanabilirmiyim. Şartlar içinde şöyle bir ibare var.

-Müşteri bazında ve ilk alışverişinizde geçerli
  • Ürünleri alırken firmaya yapılmış olan yorumlara dikkat ediniz. Bazı firmalar gerçekten işlerini hakkıyla yapıyor. Bazıları da ne yazık ki müşteriyi bu şekilde mağdur ediyor. Gerekli mercilere başvurmanızda fayda var. N11 yetkililerini de durumu iletin arkadaşlar.
  • Bugün telefonla bonusumu kapattırdım, yarın bankaya gidip hesabımı kapatacağım.
    Garanti Bankasına bir faks çektim ve e-mail gönderip tepkimi ortaya koydum.
    Bugüne kadar n11 den bir çok alışveriş yapmıştım. Artık alışverişte yapmayacağım.
  • Temmuz ayinda hangi karta kampanya olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar , Alışveriş yapmak istiyorum world kartı ile yardımcı olabilecek arkadaşlar pm atabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

quote:

Orijinalden alıntı: _wow_

ilk alışverişlerim gayet olumlu.111 TL çek vs.Ancak son seferde satın aldım diye baktığım ürününün reddedilmiş olduğunu gördüm.
    Tavsiyem SATIN AL butonunu , "Satıcı lütfederse Satabilir mi ?" butonu olarak görmeniz.Ataların dediği gibi dereyi görmeden paçaları sıvamayın.

Aynen benimde cek ile aldığım ürünler hep sorunlu geldi kimisi çok geç geldi kimisi yanlış geldi. Yanlış gelen bir ürünüm değişti diğer üründen 15 gündür haber yok. Kalan çeklerimi sattım kurtuldum

benim çeki yediler ,hem ürün yok hemde çek gitti arıyorum öyle böyle tamam sonra yine çek mek yok

• artık 100tl'lik çeklere 50tl verip almayın. adamlar markayı tanıttıktan sonra işi yokuşa sürmeye başladı.
  • emre-29 kullanıcısına yanıt
    alınan puan kadar indirim yapabilirim.. ancak önce parayı alıp sonra işlemi gerçekleştirebilirim..
    güvenilirlik içinhttp://www.sahibinden.com/seiko29WQQdXQQ2203720WQQpXQQdisplayuser sitesinden yorumlara bakabilirsiniz..
    orada hobi olarak saat filan satıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gumus299

alınan puan kadar indirim yapabilirim.. ancak önce parayı alıp sonra işlemi gerçekleştirebilirim..
    güvenilirlik içinhttp://www.sahibinden.com/seiko29WQQdXQQ2203720WQQpXQQdisplayuser sitesinden yorumlara bakabilirsiniz..
    orada hobi olarak saat filan satıyorum.

Alacagim urun 1400 tl bu durumda ne olur ?

• Mesela ben altin alacam vakif word var 2.2500tl lik alicam bu puan.kredi kartima mi yoksa. Site icin alisveriste mi kullanilacak bu puan tam muamma
  • arkadaşlar word karta puanı yatan oldumu
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.