Şimdi Ara

n11 11 milyon tl!lik kupon (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
655
Cevap
40
Favori
44.135
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıcaklık artıyor eski n11'in performansını bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu nisan başında verecekleri oyları kastetmesin?
  • gece 00:00 da verirlermi kampanyayı yoksa yarın öğlen faln mı belli olur sizce?
  • çeki bugün verselerdi ya...
    daha bugün alışveriş yaptım, galiba ilk defa bu siteden. pepsi kodundan başka çek bulamadım.
    şimdi 6 nisana kadar kargo gelirse 111tl çek vereceklermiş 5 parça ama kargo gelmezse suç benim mi oluyor onu da anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

çeki bugün verselerdi ya...
    daha bugün alışveriş yaptım, galiba ilk defa bu siteden. pepsi kodundan başka çek bulamadım.
    şimdi 6 nisana kadar kargo gelirse 111tl çek vereceklermiş 5 parça ama kargo gelmezse suç benim mi oluyor onu da anlamadım

kargoyu beklemeyip alışverişi onaylarsan yine çek verebilir. tek şart 6 nisandan önce alışverişi onaylaman. ya birazdan verirler ya da yarın 11:11'de :D
  • quote:

6 Nisan'a kadar kargonuz gelip alışverişi bitirmeniz lazım çek alabilmek için
  • şimdilik bişey yok
  • taakip
  • buralar sakin ....
  • Saat 00 'ı gecti ama N11 hala dutluk
  • Hemde çok sakin

• bence karar veremiyolar acaba kupon versek yine b...kunu çıkarırlar mı diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: daveygrohl

quote:

kargoyu beklemeyip alışverişi onaylarsan yine çek verebilir. tek şart 6 nisandan önce alışverişi onaylaman. ya birazdan verirler ya da yarın 11:11'de :D

yarın kupon gelirse hediye, alışverişi iptal edip tekrar sipariş verebilir miyim kupon ile ?
    tabi kupon 11 liradan fazla olursa. çünkü zaten 11 lira pepsi kodu ile aldım indirim.

• Artık kupon olmayınca Salı Market İndirimi konusu da açılmıyor. Halbuki kupon varken 5 konu birden açılırdı. RETURN OF THE N11 olacak mı acaba :S
  • Takip bakalım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: daveygrohl

quote:

yarın kupon gelirse hediye, alışverişi iptal edip tekrar sipariş verebilir miyim kupon ile ?
    tabi kupon 11 liradan fazla olursa. çünkü zaten 11 lira pepsi kodu ile aldım indirim.

evet ama satın aldığınız dükkan alışverişi onaylamamış olmalıdır

• 1 Nisan...
  • Haydi n11 aylar oldu kendime çılgın fırsatlardan bir şey almayalı. Bizi HB'nın Hızlı Al'ın eline düşürdün. Patlat bombayı...
  • Evet ilk 1 Nisan şakası N11'den...
  • Takip

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.