Şimdi Ara

N11 sebepsiz hesabımı kapattı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.119
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son 3 yıldır aktif olarak kullandığım hesabımı N11 mail göndererek iptal ettiğini bildirdi. Kurallara aykırı hiçbir işlem olmadığı halde... İptal edildi. Müşteri hizmetlerindeki süper anlayışlı (!) bir arkadaşla 10 dk konuştum ama neden kapatıldığını öğrenemedim. Bilgi paylaşımı yapamıyorlarmış...

N11 bu şekilde ancak kendisine zarar verir. Hiçkimse n11 mahkum değil. Yaptıkları terbiyesizlik... En azından bir açıklama yapması lazım...

Artık N11 işim olmaz... Bu şekilde müşterileri kaçırmayı başardılar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• elin mahkum . uygun fiyatlı bir ürün görünce almayacak mısın yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sükût

elin mahkum . uygun fiyatlı bir ürün görünce almayacak mısın yani.

sizi bu kadar mutlu eden nedir?
  • ne mutlu olacağım arkadaşım. böyle tavşan dağa küsmüş gibi bir durum var da komik geldi bana.
  • n11 den hesabı kapananlara da hayret ediyorum yemediğim halt kalmamıştır. hele her çekin alt limtini tamamlamak için iptal ettiğim işlem sayısı 100 vardır. onaylayıp ertesi gün aktif olan çeki kullandıktan sonra bile çeki kazandıran ürünü iade ettiğim bile oldu 3 defa. her kuponu her kampanyayı da en az 2 hesapta kullanıyorum ikisinde de birebir aynı bilgiler var. nedense kimse iptal etmiyor ederse de etsin açarsın bi hesap devam edersin kaybedeceğin bişey yok.
  • Sen merak etme dağın haberi var...

Burada açılan başlıklarla binlerce insanla etkileşime geçebiliyorsun... N11'in çalışanları boşuna mı bu forumlarda dolaşıyor?

Uygun bir ürün gördüğümde tabiki de N11'den alırım ama artık N11 önceliğim olmaz.

N11 hesap kapatarak hiçbir şey elde edemez... Sadece müşteriyi kaçırır

• quote:

Orijinalden alıntı: smclk89

n11 den hesabı kapananlara da hayret ediyorum yemediğim halt kalmamıştır. hele her çekin alt limtini tamamlamak için iptal ettiğim işlem sayısı 100 vardır. onaylayıp ertesi gün aktif olan çeki kullandıktan sonra bile çeki kazandıran ürünü iade ettiğim bile oldu 3 defa. her kuponu her kampanyayı da en az 2 hesapta kullanıyorum ikisinde de birebir aynı bilgiler var. nedense kimse iptal etmiyor ederse de etsin açarsın bi hesap devam edersin kaybedeceğin bişey yok.

Hesabı senin dediğin gibi kullansam burada başlık açmam. Ama hesabı n11 koyduğu sınırlar içinde kullandım.

• tahaak kullanıcısına yanıt
    bizde sana bişey demedik zaten.
  • forumda n11 görevlisi var onu haberdar ederseniz belki yardımcı olur
  • Benim bir sürü hesabımı kapattı, zerre kadar umrumda değil, onlar kapattıkça ben yenisini açıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi farkındamısın adamlar senin hesabı silip seni sistemden atmış fark ettin mi yani sen çıkışa basıp sistemden çıkmamılsın burada kaybeden sen oluyorsun
  • Kafaya takacak bişey yok. Benim on yüz milyon n11 hesabım var kimisi kapatıldı kimisi engellendi. kimisinin mail ve şifresini unuttum ama hiç takmıyorum yeni bir kampanya çıkınca hemen yeni hesap açıp yola devam ediyorum. zaten işime yarayan uygun fiyatlı ürün bulursam öyle alıyorum o sebeple küsmeye darılmaya gerek yok. Fiyat çek kupon vs ile diğer sitelerden uyguna geliyorsa burdan alırsın değilse zaten başlka yerden satın alırsın hepsi bu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.