Şimdi Ara

N551vw nereden alınır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yakında n551vw alacagım insallah, internetten alsam problem çıkmaz dıyr düşünüyorum, ama mecbur kalırsam 13gun sonra zaten istanbuldayım, mağazadan da alabilirim. Kendi alışverişlerinizde ve bildiklerinize gore nereden almalıyım?

Netsiparis 3557

Ebrar 3676

sadecenotebook 3649

Ucuzuburda 3571

Ben Ebrar ile sadecenotebook arasındayım ama sizlerinde fikrini almak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Merry -- 24 Ocak 2016; 17:02:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyatı neden bu kadar düştü 4000 civarındaydı

• pesimist27 kullanıcısına yanıt
    16gb ramli model 4bin üstü olması lazım dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karadag55

16gb ramli model 4bin üstü olması lazım dostum.

Hayır aynı ürün hatta yer imlerinede kaydetmiştim 8 gb ramlisi en ucuz 4bindi neden bi anda düşmüş acaba
  • Evet oyle oldu hatta akakceye fiyat alarmı kurmuştum, mail geldi 3600diyr sonra tekrar kurdum birkac saat icinde 3500diye tekrar geldi. Bir anda oldu yani neyse siz hangı sıteyı oneririsiniz hocam

• Bence sadecenotebook'tan veya ebrar'dan alabilirsiniz bu arada sadecenotebook sinerji'nin notebook satış sitesi

• Slm;

Kullanan bir arkadaşın yorumları aşağıdaki gibidir.

1) ekran kartı gayet iyi şarjda takılı oldugu sürece hiçbir oyunda sıkıntı çıkarmıyor yüksek ayarlarda rahatça oynuyorum.

2) tek fanlı ama soğutması başarılı oyunlarda biraz ısınıyor tabi ama rahatsız edici değil bence yine de soğutucu tercih edilebilir.
    Zaten normal kullanımda gayet iyi tutuyor sıcaklığı.

3) wifi bağlantısı güzel sıkıntı çıkarmadı bana karşı komşumun üst katındaki internete kesilmeden bağlanabiliyorum.

4)Pıt sesi var çözümü de var onun bir arkadaş bulmuş sağolsun halledildi.
    Zaten demeseler farketmicektim öyle bir şey :D

5) Işık sızması çıkıyor bazı modellerde alınca dikkat edilmesi gereken ilk hususlardan biri. Öyle bir şey çıkarsa da iade edilebilir.

Ek olarak çok hızlı bir bilgisayar ssd ile 3-4 saniyede açılıyor ilk 4-5 açılışta 8-9 saniyede açılıyodu artık 3-4 saniyede hemen açılıyor.
    Klavyesi alttan beyaz aydınlatmalı
    Arka kapaktaki asus yazısı hafif ışıklandırılmış gayet şık duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: xmonte

Slm;

Kullanan bir arkadaşın yorumları aşağıdaki gibidir.

1) ekran kartı gayet iyi şarjda takılı oldugu sürece hiçbir oyunda sıkıntı çıkarmıyor yüksek ayarlarda rahatça oynuyorum.

2) tek fanlı ama soğutması başarılı oyunlarda biraz ısınıyor tabi ama rahatsız edici değil bence yine de soğutucu tercih edilebilir.
    Zaten normal kullanımda gayet iyi tutuyor sıcaklığı.

3) wifi bağlantısı güzel sıkıntı çıkarmadı bana karşı komşumun üst katındaki internete kesilmeden bağlanabiliyorum.

4)Pıt sesi var çözümü de var onun bir arkadaş bulmuş sağolsun halledildi.
    Zaten demeseler farketmicektim öyle bir şey :D

5) Işık sızması çıkıyor bazı modellerde alınca dikkat edilmesi gereken ilk hususlardan biri. Öyle bir şey çıkarsa da iade edilebilir.

Ek olarak çok hızlı bir bilgisayar ssd ile 3-4 saniyede açılıyor ilk 4-5 açılışta 8-9 saniyede açılıyodu artık 3-4 saniyede hemen açılıyor.
    Klavyesi alttan beyaz aydınlatmalı
    Arka kapaktaki asus yazısı hafif ışıklandırılmış gayet şık duruyor.

sanırım fiyat düşme sebeplerini sıralamış arkadaş kronik sorunları olabiliyor o yüzdende böyle olmuştur ayrıca bu ışık sızması nasıl fark ediliyordu

• Şuan iş yerindeyim. youtube girmek yasaklı olduğu için direk link atamıyorum. Google ışık sızması yazıp, videolara tıkla.

Aşağıdaki videoyu izle. Bence açıklamalar yeterli olacaktır.
     N551vw nereden alınır?
  • Up

• quote:

Orijinalden alıntı: chtr

Arkadaşlar ürünü 2 gün önce (21 Ocak) ebrar dan aldım.Ürün tasarım ve donanım olarak başarılı ancak bende 1 adet ölü piksel çıktı.Bununla ilgili ASUS ile iletişime geçtim 3 ölü pixel altında ürünlere değişim yapmadığını hatta bunun kullanımda fark yaratmayacağını söyleyip kesip attılar.Ardından ebrar ile görüştüm onlar ürünü geri gönderdiğim takdirde yenisini göndereceklerini söylediler.Pazartesi ürünü geri göndereceğim ve yenisini bekleyeceğim durumu burdan bildiririm.Ürün hakkında sorusu olanlar sorabilir.

Güncelleme:Dün (25 Ocak) kusurlu laptop ebrar'a ulaştı bugün (26 Ocak) yeni ürünü tarafıma kargolayacaklarını söylediler.Sorunsuz olarak gelirse başarılı bir süreç olacak.Yalnız 4 gündür ebrar sitesinden yazdıklarıma cevap verilmedi,her seferinde süreç hakkında bilgi almak için ben aradım(sürekli yoğun olduklarını söylediler) kısacası ben takip etmesem süreç daha da uzayacaktı.Ürün elime ulaştığında tekrar güncelleyeceğim.

• ürünü nereden bakyp inceleyip elden teslim alabiliyorsan oradan al.

örnek.
    http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=10851

çünkü bu tür pahaly ürünleri inceleyip almak sorunu olmady?y görüp test edip almak her zaman daha güvenli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.