Şimdi Ara

N70 için TaM eKrAN ReSiM ÇekmE ProGrAmı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
13.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlarhttp://www.ade.cz/verze_sw.htm burada son versiyon 5.0705.3.0.1 01.04.2007 tarihinde çıkmış dio..bi bakalım belki işe yarar
  • çıldıracam hala yok.. aylardır arıorum yok.. bu ne yaa.. bıktım ama artık yaa.. satacam telefonu alacam k800 falan
  • program bulundu arkadaşlar
  • hocam bulunduda link nerede?? hadi lutfen bekliorum..
  • petro24 programı vermiyor arkadaşım msn den konuşuyorum ama ı ıı diyo vermiyo

programı petro24 bulmuşdur.
  • Evet arkadaşlar @kad_kad arkadaşın dediği gibi programı buldum ve kullanıyorum.Programı neden paylaşmak istemediğimi de açıklayayım size..Ben aslında paylaşımcı bir üyeyim daha doğrusu öyleydim.Bu forumdan bana açıklama yapılmadan banlandım.İşin ilginç tarafı bir çok mod arkadaşa mesaj atmama rağmen neden banlandığım konusunda cevap alamadım.Bana göre bu bir yargısız ve açıklaması olmayan bir infazdı.Şu ana kadar açmış olduğum bir çok konu da Mod arkadaşlar tarafından kitlendi.Son olarak N70 topicine değil de boarda açmış olduğum N70 hızlandırıcı yama konum da kilitlendi(forum kirliliği yapıyormuşum).Değerli donanım haber sitesi bazı bilinçsiz, bencil mod arkadaşlar yüzünden çok üye kaybedecektir. Almış olduğum nihai karar bundan böyle bu forumda daha doğrusu tüm forumlarda paylaşım yapmayacağım sadece sömürücü olacağım.

Bana kızan arkadaşlar da olabilir ama dediğim gibi bu benim tercihim.Saygı duyacağınızı umarak;sağlıcakla kalın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi petro24 -- 3 Haziran 2007; 0:54:42 >

• arkadaşlar ama ayıp ediosunuz.. bir inat uğruna bu kadar insana yaptığınız resmen eziyet.. neyse canınız sağolsun..
  • quote:

Orjinalden alıntı: petro24

Evet arkadaşlar @kad_kad arkadaşın dediği gibi programı buldum ve kullanıyorum.Programı neden paylaşmak istemediğimi de açıklayayım size..Ben aslında paylaşımcı bir üyeyim daha doğrusu öyleydim.Bu forumdan bana açıklama yapılmadan banlandım.İşin ilginç tarafı bir çok mod arkadaşa mesaj atmama rağmen neden banlandığım konusunda cevap alamadım.Bana göre bu bir yargısız ve açıklaması olmayan bir infazdı.Şu ana kadar açmış olduğum bir çok konu da Mod arkadaşlar tarafından kitlendi.Son olarak N70 topicine değil de boarda açmış olduğum N70 hızlandırıcı yama konum da kilitlendi(forum kirliliği yapıyormuşum).Değerli donanım haber sitesi bazı bilinçsiz, bencil mod arkadaşlar yüzünden çok üye kaybedecektir. Almış olduğum nihai karar bundan böyle bu forumda daha doğrusu tüm forumlarda paylaşım yapmayacağım sadece sömürücü olacağım.

Bana kızan arkadaşlar da olabilir ama dediğim gibi bu benim tercihim.Saygı duyacağınızı umarak;sağlıcakla kalın..

bariz yalan

• ne yalan söyleym bana da ööle gelmeye başladı..

quote:

Orjinalden alıntı: onguryıl

quote:

Orjinalden alıntı: petro24

Evet arkadaşlar @kad_kad arkadaşın dediği gibi programı buldum ve kullanıyorum.Programı neden paylaşmak istemediğimi de açıklayayım size..Ben aslında paylaşımcı bir üyeyim daha doğrusu öyleydim.Bu forumdan bana açıklama yapılmadan banlandım.İşin ilginç tarafı bir çok mod arkadaşa mesaj atmama rağmen neden banlandığım konusunda cevap alamadım.Bana göre bu bir yargısız ve açıklaması olmayan bir infazdı.Şu ana kadar açmış olduğum bir çok konu da Mod arkadaşlar tarafından kitlendi.Son olarak N70 topicine değil de boarda açmış olduğum N70 hızlandırıcı yama konum da kilitlendi(forum kirliliği yapıyormuşum).Değerli donanım haber sitesi bazı bilinçsiz, bencil mod arkadaşlar yüzünden çok üye kaybedecektir. Almış olduğum nihai karar bundan böyle bu forumda daha doğrusu tüm forumlarda paylaşım yapmayacağım sadece sömürücü olacağım.

bariz yalan

• @petro24,
    forumda crack ve serial vermek unsurundan ceza almışsın. Ben sana açıklayayım.
    Bizlere PM göndersen emin ol sana neden ceza aldığını belirtmiştik. Biraz kural okusak, bu tür yorumları yapmayız zaten ama tek eksiğimiz okumak zaten.
    Açtığın N70 başlığı kilitlenmiş olabilir ama o da kurallarda yazıyor zaten. Forumun düzeni açısından ana başlıklar uygulaması yapılmaya çalışılıyor hemen hemen her bölümde. Sen kural çiğne, crack / serial ver, biz başkalarının haklarını korumaya uğraşalım, emeğe saygı duyalım, sonra bencil olan biz olalım, bir de senden hakaret işitelim.

Değerli N70 kullancıları,
    bir program için kimseden medet ummanıza gerek yoktur. Eğer gerçekten de böyle bir program varsa, zaten yakında ortaya çıkacaktır ve de yasal yollarla cep telefonunuza yükleyebilirsiniz. Bu konu kapanmıştır. Daha fazla hakaret duymayalım, olay daha kötü olmasın ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Passenger -- 5 Haziran 2007; 1:39:05 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.