Şimdi Ara

N70 için TaM eKrAN ReSiM ÇekmE ProGrAmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
13.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar 3 aya yakın bir süredir N70'ler için tam ekran resim çekme programı arıyorum bulamıyorum.2500 kadar üyesi olan bu yegane sitede yok mu bilen bir arkadaşımız?Desteğinizi bekliyorum..Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi petro24 -- 3 Haziran 2007; 0:24:56 >

• ah aahhhh bende arıyorum artık imzama yazdım
    bulan olursa sevinirim banada haber verin tşk
  • quote:

Orijinalden alıntı: kad_kad

ah aahhhh bende arıyorum artık imzama yazdım
    bulan olursa sevinirim banada haber verin tşk
    boyle bir yazilim oldugunu gordunuz mu veya duydunuzmu. soruyorum cunku boyle birsey hic yoksa aramak mantiksiz olur ama olsa tum symbian surumleri icin guzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [cLone]::

boyle bir yazilim oldugunu gordunuz mu veya duydunuzmu. soruyorum cunku boyle birsey hic yoksa aramak mantiksiz olur ama olsa tum symbian surumleri icin guzel olur.

Alıntıları Göster
    Ben eski rahmetli Nokia 7610 telefonuma yüklemiştim güzel olmuştu ama nereden bulduğumu unutmuşum

• quote:

Orijinalden alıntı: Katze

Ben eski rahmetli Nokia 7610 telefonuma yüklemiştim güzel olmuştu ama nereden bulduğumu unutmuşum

Alıntıları Göster
    demekki kimse bilmiyor...
    2501inci üye inşallah...

ama böle bi program var demeki ki kullanan var

• quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

demekki kimse bilmiyor...
    2501inci üye inşallah...

ama böle bi program var demeki ki kullanan var

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar camera x pro diye bir program var ama N70'te çalışmıyor.Ancak unutulmamalıdır ki N70 de symbian özellikli.Ve N70'te yan tarafta denklaşör tuşu var.O yüzden de tam ekran resim çeken bir program olması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: petro24

Arkadaşlar camera x pro diye bir program var ama N70'te çalışmıyor.Ancak unutulmamalıdır ki N70 de symbian özellikli.Ve N70'te yan tarafta denklaşör tuşu var.O yüzden de tam ekran resim çeken bir program olması lazım.

Alıntıları Göster
    Tüm arkadaşlardan özellikle mod arkadaşlardan destek bekliyoruz
  • quote:

Tüm arkadaşlardan özellikle mod arkadaşlardan destek bekliyoruz

Alıntıları Göster
    yaw alakasız olcak ama bu forumun toplamında 2500'den daha fazla üye war

quote:

Toplam 267485 üye kayıt olup, 224 forumda, 12115757 mesaj attı. Şu anda toplam 1153103 konu bulunmakta.

• quote:

Orijinalden alıntı: Behram

yaw alakasız olcak ama bu forumun toplamında 2500'den daha fazla üye war

quote:

Toplam 267485 üye kayıt olup, 224 forumda, 12115757 mesaj attı. Şu anda toplam 1153103 konu bulunmakta.

Alıntıları Göster
    bncede neredyse 27000 kullanıcı olucak yani

• quote:

Orijinalden alıntı: anl_clk

Alıntıları Göster
    quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: Katze

quote:

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar konu sitenin ne kadar üyesi olduğu değil.N70 için yatay poziztonda tam ekran resim çekme programı arıyoruz.27000 kullanıcı olsa ne yazar?Çözüm var mı?Yok!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi petro24 -- 7 Şubat 2007; 16:36:23 >

• quote:

Arkadaşlar konu sitenin ne kadar üyesi olduğu değil.N70 için yatay poziztonda tam ekran resim çekme programı arıyoruz.27000 kullanıcı olsa ne yazar?Çözüm var mı?Yok!

Alıntıları Göster
    bu konunun 24 saat önce açılmasına rağmen henüz ses yok.Ne değerli bir programmış bu!Özellikle adminlerden destek bekliyoruz

• quote:

bu konunun 24 saat önce açılmasına rağmen henüz ses yok.Ne değerli bir programmış bu!Özellikle adminlerden destek bekliyoruz

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bu denklasçör tuşunu boşa koymamışlardır vardır böle program ya petro24 dostum ben nerdeyse 2 aydır arıyorrum bulamadım ama

mod arkadaşlarımız emınım bu konuya el atarlar bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: La Edri

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    ben indirdim ama pc hala görmüyor telefonumu sinir oluyorum deneyemedim bir türlü umarım deneyen arkadaş vardır ve çalışıyordur program,ben de artık kendi pcme geçince yüklerim napayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutants

ben indirdim ama pc hala görmüyor telefonumu sinir oluyorum deneyemedim bir türlü umarım deneyen arkadaş vardır ve çalışıyordur program,ben de artık kendi pcme geçince yüklerim napayım

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar Camera Xpro N70'te çalışmıyor.6600,6630,6680 gibi telefonlarda çalışıyor.Bu programı daha önceden biliyorum ama dediğim gibi maalesef N70'te çalışmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi petro24 -- 8 Şubat 2007; 12:58:09 >

• quote:

Arkadaşlar Camera Xpro N70'te çalışmıyor.6600,6630,6680 gibi telefonlarda çalışıyor.Bu programı daha önceden biliyorum ama dediğim gibi maalesef N70'te çalışmıyor

Alıntıları Göster
    n72de denedim... çalışmadı....

üstelik yerli yapım gibi duruyordu proğram kurulum aşamasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Edri

n72de denedim... çalışmadı....

üstelik yerli yapım gibi duruyordu proğram kurulum aşamasında

Alıntıları Göster
    Acaba Camera Xpro'nun N70 için uyumlusu yok mu?Mod arkadaşlar neden bu konuya bir el atmıyor acaba?

• quote:

Acaba Camera Xpro'nun N70 için uyumlusu yok mu?Mod arkadaşlar neden bu konuya bir el atmıyor acaba?

Alıntıları Göster
    tühbeeeeeee kurdum açmadı

offff bunun n70 göre olanı lazım yaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: kad_kad

tühbeeeeeee kurdum açmadı

offff bunun n70 göre olanı lazım yaaaa

Alıntıları Göster
    Evet arkadaşlar bir program daha buldum birazdan deneyip sonucu buraya yazarım.Mod arkadaşlar yardım ederse daha çabuk bulabiliriz..
  • quote:

Evet arkadaşlar bir program daha buldum birazdan deneyip sonucu buraya yazarım.Mod arkadaşlar yardım ederse daha çabuk bulabiliriz..

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: petro24

bekliyoruz.....

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.