Şimdi Ara

N79 SORUNU BİTMEK BİLMEDİ!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ayrıca 350 ye full kutulu garantılı ıse bende alırım almazsan bana yolla...
  • 350 lira telefon temizse, çok uygun fiyat.. Telefoncular da kullanılmış N79'lar 450 lira civarı satılıyor..
  • arkdaslar bende bu gün n79 aldım bana yardım edermisin teli usb ile pc bagladım nokıa avi suıte programı görmedi yada benim ısbler bozuk pcdeki
    birde bu ekranda msj işareti yanıp sönüyo onu nasıl kaybetcem hala çözemedim yardım edersiniz sevinirim iyi aksamlar iyi bayramlar
  • N82 nin hala sıfırı var üstelik fiyatı baya da düştü Izmir de bi telefon dükkanına girdim sordum sıfırını getirtiriz dedi 500TL ye N79 dan bıkan varsa bi baksın derim ama yok eski diyorsanız bişey diyemem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AYYUZLUM

ayrıca 350 ye full kutulu garantılı ıse bende alırım almazsan bana yolla...

quote:

Orjinalden alıntı: frux

350 lira telefon temizse, çok uygun fiyat.. Telefoncular da kullanılmış N79'lar 450 lira civarı satılıyor..

N79 u alalı 3 gün oldu.Şuan da telefonda NFS undercover- Gta 4-Adım Sayıcı programlar var sizlerinde yardımıyla bu programları çoğaltalım.

Bu benim ilk symbian telefonum sizlere sorularım olacak

İmza ve sertifika nedir?
    Arkadaşın 6630 a herşeyi yükleyebiliyodum buna yüklediğimde sertifika süresi geçmiş falan diyo nasıl olacak bu iş

• Yaz aylarında çektiğim fotoğrafları slayt gösterisi şeklinde N78 den izleyebiliyordum, arka plana da telefondaki herhangi müzik parçasının çalmasını ayarlıyordum. Fakat az önce denediğimde slayt gösterisi başlamasına rağmen arka planda müzik çalmıyor. Sorunuma yardımcı olabilir misiniz?

Sizin sorunlara göre hafif kaldı ama işte insanoğlu her şeyim olsun o da olsun bu da istiyo kusura bakamyın yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: wampir_1926

n79 almayı düşünyom burda yazanları okuyınca kararsız kaldım???

Her telefonda böyle sorunlar olacak diye birşey yok.
  • sizler taş gibi telefon arıyorsunuz sanırım bence bi 6630 var sürekli yere (fayans) a fırlatıyorum telefon merdivende benden önce gidiyor... okulda tavana (4m) çarpıp o şiddetle yere dşüyor MAŞALLAH daha tık yok tahta sıraya tamamen işle yaptım altıyla...Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim...
  • bende n79 kullanıyorum, buna benzer bir problem yaşamıştım 1 ay önce. telefonun mesaj yazma bölümüne girip birşeyler yazmaya başlayınca telefon kitleniyordu daha doğrusu tuşlar işlemiyordu. servise götürdüm problemi bulamadılar formatlayıp gönderdiler. tekrar yaşadım aynı problemi, tekrar götürdüm bu sefer çözdüler; meğer telefonun tuş takımında problem oluşmuş. navigasyon tuşunun 1 tanesi basılı kalmış bozulmuş.

geçen günde mmc kart girişi olan yerdeki kapak elimde kaldı, zar zor garanti kapsamına aldırıp yenilettim o kapağıda.

inş. başka problem çıkarmaz!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: wampir1926

ya bende bu teli alcam kafam karıstı alyım mı almıyım diye ???

bence wlan falan olan se veya samsung al. nokianın telefonları sorunlu olabiliyor. bende de n79 var ve çıldırmak üzereyim. işini şansa bırakma çünkü bu iş artık şans işi oldu. duymamşolablrsn ama se ve samsngunda pek iyi telleri var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

quote:

Orijinalden alıntı: AYYUZLUM

ayrıca 350 ye full kutulu garantılı ıse bende alırım almazsan bana yolla...

quote:

Orjinalden alıntı: frux

350 lira telefon temizse, çok uygun fiyat.. Telefoncular da kullanılmış N79'lar 450 lira civarı satılıyor..

350 TL den 300 e indirip aldım :D .2.el almak isteyen arkadaşlar burdan bu fiyatı görüp telefonculara gidipte sizde niye pahalı diye sormasınlar çünkü normal 2.el fiyatı değil bu, ben arkadaştan aldım oyüzden böyle uygun.
    N79 u alalı 3 gün oldu.Şuan da telefonda
    NFS undercover-
    Gta 4-
    Adım Sayıcı (step counter)
    Windows live messenger (wlan dan bağlanabiliyor)
    Advantec phone lock
    smart guard
    Garmin navigasyon
    Sloved sesli sözlük
    Nfs shift
    TTpod
    Skyfire
    programlar var sizlerinde yardımıyla bu programları çoğaltalım.

bir sorum olacak müzik çalarda genel sistem hatası veriyor bununla karşılaşıp çözbilen warmı ?

• Bende bir veryansın edeyim bari . N79 Sorunlarım vol 1:

1) En garibi ve en gıcığı : Telefon , arada bir durup dururken ön kamerayı açıyor. Kapaktan mı neyden çözemedim kafayı yiyeceğim.
    2) Üst hoperlörün oraya doğru bastırınca inanılmaz biz kasa gıcırdısı duyuyorum. Ne biçim kasadır bu her yanından ayrı ses geliyor.
    3)Tuş takımı berbat , çok fazla güç uygulamak gerekiyor.
    4)Çok yavaşladı telefon son zamanlarda.
    5)Navi wheel'i kullanmakta güçlük çekiyorum.

Kocaeli'deki telefonculara 500 tl gibi bir fiyattan satma olasılığım varmı acaba Full kutuluk 3 aylık cihazı. Satıp 5730 veya 5800 almayı istiyorum. Bıktım yani. Işık sızması da oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rokobatu

Bende bir veryansın edeyim bari . N79 Sorunlarım vol 1:

1) En garibi ve en gıcığı : Telefon , arada bir durup dururken ön kamerayı açıyor. Kapaktan mı neyden çözemedim kafayı yiyeceğim.
    2) Üst hoperlörün oraya doğru bastırınca inanılmaz biz kasa gıcırdısı duyuyorum. Ne biçim kasadır bu her yanından ayrı ses geliyor.

Kocaeli'deki telefonculara 500 tl gibi bir fiyattan satma olasılığım varmı acaba Full kutuluk 3 aylık cihazı. Satıp 5730 veya 5800 almayı istiyorum. Bıktım yani. Işık sızması da oluyor.

hocam sen bi hard format at yeniden başla telefona
    navi wheli kullanma o sadece video izlerken iyi işe yarıyor
    o telefonu 300-400 arası anca alır telefoncular ki 400 bile zor ihtimal...!

• quote:

Orijinalden alıntı: ScORphY

quote:

Orijinalden alıntı: rokobatu

Bende bir veryansın edeyim bari . N79 Sorunlarım vol 1:

hocam sen bi hard format at yeniden başla telefona
    navi wheli kullanma o sadece video izlerken iyi işe yarıyor
    o telefonu 300-400 arası anca alır telefoncular ki 400 bile zor ihtimal...!

Navi wheel i kapatacağım. Bugün bir telefoncu 300 dedi Küfür eşliğinde ayrıldım. Hard format atacağım en kısa sürede.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.