Şimdi Ara

N79 SORUNU BİTMEK BİLMEDİ!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 6 aydır n79 kullanıyorum hiç memnun deilim...hafıza kartı nı okumama telefonun kitlenmesi şikayetlerinden tel i garantiye verdim telefonum geldi fakat,şimdi başka sorun var telefon çalıyoo yes tuşuna bastığımda kitleniyoo goruşme yapamıyorum, arama yaptığımda da tel kitleniyoo ve onemli goruşme yapmak istediğimde yapamıyorum sinirlenmemek elde deil.....bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum şimdiden tşk ler...

• Hocam bunun bilgiyle alakası yok garantiye götür kafalarına at. Yine aynı sorunların olduğunu bildir 3 'den sonra değişim yapılıyor zaten sıfırını veriyorlar. Garantiye götürmedne çözüm arayabilirmiyim dersemde bilgisayardan telefon yazılımını yükle hafıza kartını çıkartıp kullan telefonu bak bakalım yine aynı şeyleri yapıcakmı. Telefona fabrika ayarlarına felan döndür bunları deneyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltrAslan MCMV

Hocam bunun bilgiyle alakası yok garantiye götür kafalarına at. Yine aynı sorunların olduğunu bildir 3 'den sonra değişim yapılıyor zaten sıfırını veriyorlar. Garantiye götürmedne çözüm arayabilirmiyim dersemde bilgisayardan telefon yazılımını yükle hafıza kartını çıkartıp kullan telefonu bak bakalım yine aynı şeyleri yapıcakmı. Telefona fabrika ayarlarına felan döndür bunları deneyebilirsin.
    böyle sorunlarda hard format atılmalı sorun çözülmüyorsa mecbur garantiye verilmeli...!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScORphY

böyle sorunlarda hard format atılmalı sorun çözülmüyorsa mecbur garantiye verilmeli...!

Alıntıları Göster
    arkadaşlar düşüncelerinize katılıyorum n79 kullanmadan önce n78 vardı onu garantiye 3 defa gittiğinden para iadesi aldım onunlada n79 aldım ama n79 da sorunlar bitmiyoo..benmi sorunluyum anlamdımki:)bu kadar mı şans olur...nokia shop takilerle arkadaş oldum resmen..utanıyorum artık tel i garentiye vermeye.....o yuzden napabilrim duşuncesiyle sizinle paylaşmak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolky1141

arkadaşlar düşüncelerinize katılıyorum n79 kullanmadan önce n78 vardı onu garantiye 3 defa gittiğinden para iadesi aldım onunlada n79 aldım ama n79 da sorunlar bitmiyoo..benmi sorunluyum anlamdımki:)bu kadar mı şans olur...nokia shop takilerle arkadaş oldum resmen..utanıyorum artık tel i garentiye vermeye.....o yuzden napabilrim duşuncesiyle sizinle paylaşmak istedim.

Alıntıları Göster
    Evet bende telefondan soğudum dakkada bir kitleniyor kamera falan açılmıyor korkumdan kullanmıyorum artık sadece arama ve mesaj yapıyorum bozulmasın diye o derece hassas bir telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Evet bende telefondan soğudum dakkada bir kitleniyor kamera falan açılmıyor korkumdan kullanmıyorum artık sadece arama ve mesaj yapıyorum bozulmasın diye o derece hassas bir telefon

sana sonuna kadar katılıyorum...cok soğudum telden garantiye gondermeye bile usanıyorum bıktım artık garentiden gelicek acaba yine bi sorun varmı..haa bide ben program felan yuklemem tel e sadece müzik ve fotograf cekmek benim hobim..nokai nın en dandik yani şu düşük gelirliler için cıkardığı teller varya :)onlardan kullanıcam artık...özeniyosun bi sürü para veriyosun şu düştüğüm duruma bak...paranla rezil olmak diye ben buna derim....

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

sana sonuna kadar katılıyorum...cok soğudum telden garantiye gondermeye bile usanıyorum bıktım artık garentiden gelicek acaba yine bi sorun varmı..haa bide ben program felan yuklemem tel e sadece müzik ve fotograf cekmek benim hobim..nokai nın en dandik yani şu düşük gelirliler için cıkardığı teller varya :)onlardan kullanıcam artık...özeniyosun bi sürü para veriyosun şu düştüğüm duruma bak...paranla rezil olmak diye ben buna derim....

Alıntıları Göster
    onlar cok hassas telefon hıc sevmıyorum telefonunu degıstırmenı onerırım bır hata bıter bırı baslar buda herkesın boyunu aşar

• quote:

Orijinalden alıntı: wizard1907

onlar cok hassas telefon hıc sevmıyorum telefonunu degıstırmenı onerırım bır hata bıter bırı baslar buda herkesın boyunu aşar

Alıntıları Göster
    Bu telefonun insan gibi ruhu var, bence ona göre davranmalısınız.Ben de 6 ay önce aldım,daha yeni terbiye edebildim.Sorunlu olduğu kesin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: suicide68

Bu telefonun insan gibi ruhu var, bence ona göre davranmalısınız.Ben de 6 ay önce aldım,daha yeni terbiye edebildim.Sorunlu olduğu kesin...

oo benim kendime ayıracak vaktim yok..onunla ilgilenemem terbiye etmek için

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: suicide68

oo benim kendime ayıracak vaktim yok..onunla ilgilenemem terbiye etmek için

Alıntıları Göster
    Telefonun da sorunu olan arkadaşlara geçmiş olsun.. Elektronik şans işi; bazen sorunlu cihazlara denk gelinebiliyor..
    Benim N79'da; son yazılımla hiç bir sorun kalmadı.. zaten mesaj yazma yavaşlığı vardı o da düzeldi..
    Aynı modeli kullanan 5 arkadaşız hepimizin N79'u da sorunsuz çalışıyor.. Nazar değmesin diyelim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 22 Kasım 2009; 21:26:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

Telefonun da sorunu olan arkadaşlara geçmiş olsun.. Elektronik şans işi; bazen sorunlu cihazlara denk gelinebiliyor..
    Benim N79'da; son yazılımla hiç bir sorun kalmadı.. zaten mesaj yazma yavaşlığı vardı o da düzeldi..
    Aynı modeli kullanan 5 arkadaşız hepimizin N79'u da sorunsuz çalışıyor.. Nazar değmesin diyelim..

AMin

Çoğu kimse önemsemiyor ama nokia nın çıkardığı yeni yazılımları mutlaka yükleyin bir çok hatalardan arınıyor telefonlar. Üşengeçlik yapıpda şimdi okadar programı tekrar kim yükleyecek diye düşünmeyin.

Bu arada ben bu aralar tellerden baya soğudum son 3 aydır renksiz ekran telefon kullanıyorum taş gibi Günde 10 kere yere düşüyor ordan oraya fırlatıyorum en ufak sorun yok. Bakalım biraz daha bekliycem telefon almak için güzel sağlam bir ürün çıkar inşanlah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltrAslan MCMV -- 23 Kasım 2009; 11:15:22 >

• quote:

kesın olarak yapılması gereken budur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AYYUZLUM

quote:

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bugün itibariyle telefonumu 2 .kez garantiye verdim..nokia shop ta sırada beklerken benim onümdeki arkadaşta aynı sorunla telefonu nu teknik servise gonderiyodu..artık gerisini siz düşünün yani elektronik ürün şans işide tesaduf de deildir sanırım bu:)

• quote:

quote:

@Ayyüzlüm sen bu telefondan memnunmusun bende bu telefondan almayı düşünüyorum temiz 2.el kutusu falan herşeyi var 350 TL isteniyor uygunmudur alayımmı?

Burdaki arkadaşların sorunu senin N79 dada oldumu.Ne yapacağımı şaşırdım bu sayfaya giriyorum telefonu yerden yere vuruyorlar N79 un ana başlığına gidiyorum övüyorlar.Ne yapsam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

quote:

quote:

@Ayyüzlüm sen bu telefondan memnunmusun bende bu telefondan almayı düşünüyorum temiz 2.el kutusu falan herşeyi var 350 TL isteniyor uygunmudur alayımmı?

Burdaki arkadaşların sorunu senin N79 dada oldumu.Ne yapacağımı şaşırdım bu sayfaya giriyorum telefonu yerden yere vuruyorlar N79 un ana başlığına gidiyorum övüyorlar.Ne yapsam ?

Alıntıları Göster
    ya bende bu teli alcam kafam karıstı alyım mı almıyım diye ???

• quote:

Orijinalden alıntı: wampir1926

bende n79 sahibiyim. eger su anda alip almamayi dusunseydim almaya karar verirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

quote:

Orijinalden alıntı: wampir1926

bende n79 sahibiyim. eger su anda alip almamayi dusunseydim almaya karar verirdim.

Alıntıları Göster
    bu telefon özelliklerini kullanabilecekseniz alınabilecek en güzel telefonlardan
    ben gözüm kapalı alırım iki tane n79 aldım ve yaşadığım tek sorun tuşlar
    arkadaşlarınki şans meselesi her telefonda böyle bozuk üretim çıkabilir...!

• Her N79 sorunlu çıkmıyor.. Sanırım belli bir seri üretimde bazı hatalar var! Daha evvel de yazdım.. Nokia'nın bu sorunlu üretimleri toplayıp, değiştirmesi lazım! Sanırım şu an en hatasız yeni model N86 ama onun da fiyatı N79'a göre 2 misli :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

Her N79 sorunlu çıkmıyor.. Sanırım belli bir seri üretimde bazı hatalar var! Daha evvel de yazdım.. Nokia'nın bu sorunlu üretimleri toplayıp, değiştirmesi lazım! Sanırım şu an en hatasız yeni model N86 ama onun da fiyatı N79'a göre 2 misli :(
    n79 almayı düşünyom burda yazanları okuyınca kararsız kaldım???
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

quote:

quote:

bu sorunlardan bazıları bende de oldu ama telefon o kadar guzel ve kullanıslı kı vazgecemıyorum...
    ayrıca herkes te ekran sorunu olacak dıye bısey yok...kaldı kı telefonun en cıddı sorunu bu...
    ben herkese onerıyorum pıyasadakı fıyat performans kıyaslandıgında en mantıklı telefondur N79...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.