Şimdi Ara

N85 acil sorun? garanti problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim N85 telefonum var.Ancak bu gün okulda cebimdeyken duvara çarptı.Ve şuan gelen aramaları cevapladığımda benim sesim karşıya gidiyor fakat karşı tarafın sesi ahizede gelmiyor.Kulaklık veya hoperlöre aldığımda sorun yok.Ancak ahizeden konuşurken dediğim gibi oluyor. Ben bi alış-veriş sitesinden almıştım telefonu.Garantisi var.Ama şimdi ben teknik servise gidip durumu böyle anlatırsam değişim veya tamir olur mu? Yoksa kullanıcı hatası diyip gönderirlermi? Nasıl bir yol izlemeliyim? Lütfen yardım edin bildiklerinizi esirgemeyin.

Şimdiden teşekkürler...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• acil sorun derken?
  • Servise o kadar çok cihaz geliyorki adamlar artık telefona 2 dakika bakıp kullanıcı hatasıyla mı arıza var yoksa cihaz kaynaklı mı arıza var anında anlıyorlar. Zaten ahize ile ilgili bir parçada çatlama kırılma varsa direk kullanıcı hatasına girer ve ücret ödemek zorunda kalırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

acil sorun derken?

Normalmisin arkadaşım anlattım ya sorunu?

@donanımcı123 cihazda hiç bi çatlak çizik vs yok ilk aldığım gibi cihazın dış görünümünde bi sorun yok inş garanti kapsamında derler bu gün gidip bi sorayım teşekkürler yardımınız için
  • quote:

Orijinalden alıntı: vıctorya

quote:

acil sorun derken?

@donanımcı123 cihazda hiç bi çatlak çizik vs yok ilk aldığım gibi cihazın dış görünümünde bi sorun yok inş garanti kapsamında derler bu gün gidip bi sorayım teşekkürler yardımınız için

sorunun acili mi olur yazdığına bi bak ondan sonra yorum yap.acil olan bişey varsa ya cevaptır yada çözümdür.alakasız başlıklar yazıyorsun yetmiyor onu bile beceremiyorsun.

konu başlıklarında konunun içindekini anlatan şeyler yazılır.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vıctorya

quote:

acil sorun derken?

sorunun acili mi olur yazdığına bi bak ondan sonra yorum yap.acil olan bişey varsa ya cevaptır yada çözümdür.alakasız başlıklar yazıyorsun yetmiyor onu bile beceremiyorsun.

konu başlıklarında konunun içindekini anlatan şeyler yazılır.

arkadaşım walla normal değilsin bak işine olayı anlayan anladı sana şimdi anlatamıyacağım..

• anlatamazsın zaten normal insan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.