Şimdi Ara

nasıl kurtulabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba bilgisayarımda temp klasöründe rastgele isimli dosyalar açılıyor ve içlerinde rastgele isimli exeler ve yanında şu dosyalar mevcut oluyor
    libblkmaker_jansson-0.1-0.dll
    libblkmaker-0.1-0.dll
    libcurl.dll
    libeay32.dll
    libidn-11.dll
    libjansson-4.dll
    libpdcurses.dll
    pthreadGC2.dll
    ssleay32.dll

herhangi bir zamanda exenin adını söyleyip programın kapatılması gerektiğini söylüyor windows fakat kapattığımda dahi kendi açılıp açılıp duruyor 1den fazla exede çıkıtğı olabiliyor manuel olarak tempten silsemde dosyaları tekrar oluşuyor nasıl kurtulabileceğim hakkında bir fikri olan varmı acaba

• PS3DLC P kullanıcısına yanıt
    hocam temp teki dosyaların çoğu silinmez.. %temp% teki dosyalar silinir ama..
    temp klasörü görevi şu artık deposu olarak bil.. örneğin internete girdin çıktın o internetin atığı o klasöre gelir.. arada %temp% klasöründekilerin hepsini sil..
  • Zaten temp ten öyle sağ tık sil falan yaparsan mavi ekran alırsın %70
  • tam yeri C:\Users\Elite\AppData\Local\Temp\
    bu arada hocam verdiğiniz sitede exelerin isimleri bilinmesi gerekli fakat ben kafamdan geçici bi çözüm uygulamak için exeleri sildim nasıl yapabilirim?
    birde ben bu temp klasörünü sileyimmi hocam sil demişsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PS3DLC -- 22 Ağustos 2013; 10:57:44 >
  • PS3DLC P kullanıcısına yanıt
    Eğer uğraşmak istemiyorsanız önce Combofix ardından Malwarebytes programlarını kullanabilirsiniz.

Not: Combofix'i Ağ desteği ile güvenli modda çalıştırın.
  • sağolasınız hocam öyle yapayım ozaman bilgisayarı yeniden başlatacağım zaman
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.