Şimdi Ara

Nasıl Yöntem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Özdebir de ;

T:26
    Sos:28
    Mat:24.50
    Feb:21

Yaptım mf çıkışlı tmyim.

Kapsül matta ortaya 27net yapiyorum.Geçen sene sinavda 25 yaptım

Şimdi sirasiyla KAPSUL MAT1 + FİNAL 30LU MAT1 + DENGE MAT1 denemelerini cozucem.Kapsulle basladim.

Sizce bu şekilde netler artarmi ? Ne kadar artirabilirim?

Not:Yanlislardan (işlem hataları vs olanları degil) defterine bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• drunkenxlarge D kullanıcısına yanıt
    hocam eğer tm'den tercih yapacaksan o sosyalle türkçeyi yükselt yaptığın fen hiç bir işe yaramaz, sınav sonrasında kafanı duvarlara çarparsın niye sosyal türkçe çalışmadım da fen çalıştım diye.
    bu arada 2016 kapsül dengeden daha zor final 30'lu yerinede endemik koyabilirsin. sıralamada bence denge/kapsul/endemik/apotemi/genel denemeler olarak devam etmeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaboga9266

hocam eğer tm'den tercih yapacaksan o sosyalle türkçeyi yükselt yaptığın fen hiç bir işe yaramaz, sınav sonrasında kafanı duvarlara çarparsın niye sosyal türkçe çalışmadım da fen çalıştım diye.
    bu arada 2016 kapsül dengeden daha zor final 30'lu yerinede endemik koyabilirsin. sıralamada bence denge/kapsul/endemik/apotemi/genel denemeler olarak devam etmeli

Hocam herkes kapsül çok kolay dengenin yanından geçemez dedi bende de önce kapsül aldım hata mi yaptım ?

Final 30lu yu çıkaricam hocam zaten kararsizdim.sizin dediklerini den birini eklicem.

Fen calismadim hocam fenim biraz iyidi bnm yazın çalıştığım yoksa bilmiyorum su aralar.turkce ve sos de bu yöntemi uygulamayı dusunuyorum.

• drunkenxlarge D kullanıcısına yanıt
    hocam denge 13 den sonra açılmaya başlıyor 13 e kadar denge çöz 10 a kadar kapsül çöz sonra tekrar denge kapsül yap sosyal ve türkçeye kesinlikle asıl bak geçen sene herkes türkçeden patlamış bu senede öyle olacak gibi gözüküyor.
  • Ben sana diyim dengeyi bitirdim kapsüle geçtim kapsül daha zor dengeden. Finale gelirsek cozmedim ama . sbsi vardı geçen seneden kalan çok güzel ve zor soruları olduğunu söyleyebilirim

• Bilseydim kapsulle baslamazdim finali çıkarıp endemik ekledim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.