Şimdi Ara

NAVİGASYONLUCEP TELEFONU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar navigasyonlu en ucuz cep telefofonunu arıyorum
    Tavsiyenize ihtiyacım var ne alayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lookout -- 13 Ağustos 2009; 13:55:57 >

• gps mouse alarak bir çok ucuz telefona navigasyon özelliği kazandırabilirsiniz bu da ekonomik bir çözüm olabilir heleki elinizdeki telefon da buna uyuyorsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: shamanmuratcan

http://www.beyazesyamerkezi.com/index.php?p=show&pid=3995&k_id=0
    6111 185 tl daha ucuzu yok piyasada

Bu telefonda gps olduğuna eminmisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnnn
    gps mouse alarak bir çok ucuz telefona navigasyon özelliği kazandırabilirsiniz bu da ekonomik bir çözüm olabilir heleki elinizdeki telefon da buna uyuyorsa

GPS Mouse konusunda bilgin varsa;
    Tavsiye edeceğin bir ürün var mı piyasada? Ben pek bulamadım sitelerde.
    Ayrıca, eski nesil cep telefonuna uydurulabilir mi? (Mesela Nokia 6680-Symbian Os)
  • sizin symbian versiyonunuza uygun bir gps programı olduğu sürece çalışacaktır sanırım bluetooth'tan da gps mouse ile birlikte gayet çalışacaktır

royaltek idi sanırım o marka fena sayılmazdı biraz araştırın isterseniz

benim 7710'da doğrudan gps menusu de vardı direk mouse ile bağlanmasını sağlayan ama sizinki ile de çalışması lazım
  • eminim araştır istersen kesinlikle var

quote:

Orijinalden alıntı: Levcho

quote:

http://www.beyazesyamerkezi.com/index.php?p=show&pid=3995&k_id=0
    6111 185 tl daha ucuzu yok piyasada

Bu telefonda gps olduğuna eminmisin?
  • NOKIA 6111 CEP TELEFONU <

Ana Özellikler Bağlantı Özellikleri : Bluetooth - Gprs - Edge - Hscsd - Kızılötesi - Wap Dijital Kamera Çözünürlüğü : 1.0 MP Bekleme Süresi : 300 Saat Konuşma Süresi : 200 Dakika Multimedya Özellikleri : Entegre Dijital Kamera - Polifonik Zil - MP3 - FM Radyo - Medya Oynatıcı - Görüntülü Görüşme - Gps
    Telefon Özellikleri : Symbian İşletim Sistemi - Eller Serbest - Titreşim - Ses Kaydı - Sesli Arama - Uçuş Modu - Bas Konuş
    Teknik Özellikler

quote:

Orijinalden alıntı: ok1907

Java platformunda çalışıp 128*160 ekrana sahip telefonda gps olması nokia'nın bir mucizesi olsa gerek

• quote:

NOKIA 6111 CEP TELEFONU <

Ana Özellikler Bağlantı Özellikleri : Bluetooth - Gprs - Edge - Hscsd - Kızılötesi - Wap Dijital Kamera Çözünürlüğü : 1.0 MP Bekleme Süresi : 300 Saat Konuşma Süresi : 200 Dakika Multimedya Özellikleri : Entegre Dijital Kamera - Polifonik Zil - MP3 - FM Radyo - Medya Oynatıcı - Görüntülü Görüşme - Gps
    Telefon Özellikleri : Symbian İşletim Sistemi - Eller Serbest - Titreşim - Ses Kaydı - Sesli Arama - Uçuş Modu - Bas Konuş
    Teknik Özellikler

quote:

Java platformunda çalışıp 128*160 ekrana sahip telefonda gps olması nokia'nın bir mucizesi olsa gerek

Har zaman güvenilir kaynaklardan alın bilgileri yoksa arkadaşımız gibi rezil olursunuz

http://www.gsmarena.com/nokia_6111-1197.php

• site hatalı vermiş gps yok
  • Ucuz ve performanslı bir gps telefonu bulmak zor birşey çünkü gps hala biraz uç bir özellik olduğu için genelde pahalı telefonlarda bulunuyor. F/P oranı en yüksek olarak gps'li telefon 6220c olabilir. Ayrıyeten symbian,5mpx kamera ve xenon flaş gibi artıları da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 13 Ağustos 2009; 22:05:56 >
  • 6220c de wifi olmadığı için gps e wifidan bağlanmayacağından kontör gider bence n78 daha iyi gpsli bir telefon

quote:

Ucuz ve performanslı bir gps telefonu bulmak zor birşey çünkü gps hala biraz uç bir özellik olduğu için genelde pahalı telefonlarda bulunuyor. F/P oranı en yüksek olarak gps'li telefon 6220c olabilir. Ayrıyeten symbian,5mpx kamera ve xenon flaş gibi artıları da var.
  • quote:

6220c de wifi olmadığı için gps e wifidan bağlanmayacağından kontör gider bence n78 daha iyi gpsli bir telefon
    quote:

Ucuz ve performanslı bir gps telefonu bulmak zor birşey çünkü gps hala biraz uç bir özellik olduğu için genelde pahalı telefonlarda bulunuyor. F/P oranı en yüksek olarak gps'li telefon 6220c olabilir. Ayrıyeten symbian,5mpx kamera ve xenon flaş gibi artıları da var.

@shamanmuratcan,
    Sen bu GPS olayını biraz daha araştır derim. GPS ve wifi ne alakası var anlamadım....
    (Bir de GPRS var, onunla karıştırıyor olmayasın.)
    Yorumların için sağ ol.
  • Evet gps'e bağlanmak için wifi'ye gerek yok. Kısaca anlatmak gerekirse garmin vb. bir program kurup istediğiniz yerin haritalarını yüklediğiniz zaman hiçbir bağlantı çeşidi olmadan bağlanabilirsiniz. O yüzden 6220c bir numaralı tercih olmalı benim fikrimce.
  • arkadaş wi-fi yı gps haritları yüklemek için söylemiş ama gps'de yol bulma cihazı yani yolumu bulurken wi-fi bulabileceğimi pek zannetmiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.