Şimdi Ara

NAVİTECH 8800 BDT HAKKINDA DENEYİMLERİNİZ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
19.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    quote:

Orijinalden alıntı: mscsi

quote:

Orijinalden alıntı: poseidonn

Arkadaşlar düsünen varsa 650 tl sıfır gibi 150 tl degerınde tv antenıyle beraber verıyorum bana ulaşmak ıstıyenler 0533 660 59 59 u arayabılırler garantılıdır

Hızlıal'da 661 lira bonusa 12 taksit :)
  • arkadaşlar bende bir tane navitech 8800 aldım ama iki tane sorum olacaktı. Birincisi ekran altındaki tuşların ışığı yanmıyor, bu bağlayan kişinin bir hatası mı yoksa bir ayarı var mı, ikincisi ise bluetooth kullanımı ile ilgili. Cihazda bluetooth açık, telefonda da açık, telefondan cihazı aratıyorum fakat bulamıyorum. Bir bilen anlatırsa nasıl yapacağımı çok sevineceğim.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MmarSnan

walla size yardım edebilmek icin foruma üye oldum :) ben de bu aleti yeni aldım ve kim ne düşünüyor diye bakmak istedim siz fotoraf isteyince elimden geldiğince bir kac fotoraf cekip size göndermek istedim. ayrıca aletle ilgili de görüşlerim var. öncelikle pioneer teypten sonra radyo çekişi biraz zayıf geldi bunu belirtmeliyim. ayrıca alette equalizer yok malesef. sadece bass ve tiz var. ve arayüz (tema yani) pek hosuma gitmiyor basit görünüyor. bunlar dikkatimi ceken kötü özellikler. ama tabii ki cok iyi yönleri de var. öncelikle dokunmatik ekranın algılaması cok iyi. film izlemek de cok zevkli oluyor. ekran kalitesi güzel ve görüntü ayarları da mevcut(parlaklık kontrast renk vs.). ayrıca cd'den mp3 dinlerken de sesi cok iyi veriyor. gayet kaliteli geldi. şu an icin tv anteni ve gps bulmus değilim o yüzden o özelliklerden yararlanamadım. istanbul içinde onları da bulabilceğim yerler tavsiye edebilcek arkadaş varsa memnun olurum. ayrıca maliyetlerini de merak ediyorum. tv antenini 65 lira civarında internet üzerinde gördüm ama kalitesi nasıldır bilmiyorum. gps alıcısını hic görmedm. fotorafları da smdi eklemeye calısıyorum ama ekleyemedm yardımcı olursanız eklicem

kardeşim ben aldım ürünü fakat iki sorum var bu ürün mp4 çalıyormu yani video oynatıyormu ve bluetooth nasıl kullanıyorum telefonumla eşleştiriyorum cihazın bluetooth işareti kırmızı oluyor benim telefonda baglanıyor hatta telefonun üstünde kulaklık işareti cıkıyor müzik çalıyor ama kolonlardan gelmiyor ses telefon calıyor sadece bunları nasıl yapabilirim bu iki sorumu cevaplayabilirmisin lütfen?

• quote:

Orijinalden alıntı: özgedinçer

quote:

Orijinalden alıntı: MmarSnan

walla size yardım edebilmek icin foruma üye oldum :) ben de bu aleti yeni aldım ve kim ne düşünüyor diye bakmak istedim siz fotoraf isteyince elimden geldiğince bir kac fotoraf cekip size göndermek istedim. ayrıca aletle ilgili de görüşlerim var. öncelikle pioneer teypten sonra radyo çekişi biraz zayıf geldi bunu belirtmeliyim. ayrıca alette equalizer yok malesef. sadece bass ve tiz var. ve arayüz (tema yani) pek hosuma gitmiyor basit görünüyor. bunlar dikkatimi ceken kötü özellikler. ama tabii ki cok iyi yönleri de var. öncelikle dokunmatik ekranın algılaması cok iyi. film izlemek de cok zevkli oluyor. ekran kalitesi güzel ve görüntü ayarları da mevcut(parlaklık kontrast renk vs.). ayrıca cd'den mp3 dinlerken de sesi cok iyi veriyor. gayet kaliteli geldi. şu an icin tv anteni ve gps bulmus değilim o yüzden o özelliklerden yararlanamadım. istanbul içinde onları da bulabilceğim yerler tavsiye edebilcek arkadaş varsa memnun olurum. ayrıca maliyetlerini de merak ediyorum. tv antenini 65 lira civarında internet üzerinde gördüm ama kalitesi nasıldır bilmiyorum. gps alıcısını hic görmedm. fotorafları da smdi eklemeye calısıyorum ama ekleyemedm yardımcı olursanız eklicem

kardeşim ben aldım ürünü fakat iki sorum var bu ürün mp4 çalıyormu yani video oynatıyormu ve bluetooth nasıl kullanıyorum telefonumla eşleştiriyorum cihazın bluetooth işareti kırmızı oluyor benim telefonda baglanıyor hatta telefonun üstünde kulaklık işareti cıkıyor müzik çalıyor ama kolonlardan gelmiyor ses telefon calıyor sadece bunları nasıl yapabilirim bu iki sorumu cevaplayabilirmisin lütfen?

merhabalar, mp4 divx oynatıyor, ben bi kaç klip indirmiştim youtube den onların bazılarını oynattı bazılarını da oynatmadı ama ancak hepsi mp4 formatındaydı artık başka formattan deniyeceğim.. telefon olayına gelince bence bağlantını bi daha yap derim o zaman düzeliyor bana da olmuştu.. ben 2 telefon tanıttım biri eşimin biride benim 2 side ii çalışıyo.. yolda ceza yemekten kurtulduk.. film cdlerini yada dvd lerini zaten oynatıyo da ben haricen flash diskten okutuyorum daha ii oluyor clip izlemek te hoş oluyo hani :) hoşçakalın.. gps olayını da artık telefonla çözdüm önceki mesajımda mevcut zaten ..

• bende gördüklerimi ekliyim, seste tizleri zayıftı kafası çıkmıyor ve menüler ekranda biraz titriyordu.
  • arkadaşlar cihazıma nazar değdi.. :( ekranında titremeler oldu ve şuan ekran bem beyaz durumda.. diğer fonksiyonlar çalışır durumda ancak yarın servise götüreceğim.. yardım edebilecek bi arkadaş varmı acaba.. tşk ediyorum herkese
  • iyiakşamlar arkadaşlar bende bu mp3 çaların navitech TDC-4060 R (CD Çalarsız) Radyo,SD,MMC USB Çalar aldım ama USB flash bellekteki şarkıları çalıyor ama SD,MMC Kartakileri çalmıyor sorun nerde acaba teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.