Şimdi Ara

NAVİTECH 8800 BDT HAKKINDA DENEYİMLERİNİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
19.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar geçen gün doğubanktan Navitech 8800 btd cihazdan aldım arabama taktırdım arabam OPel Combo .Bu cihazdan alan oldumu deneyimleriniz nelerdir ? Ben kullandıkça size burdan yazarım.Bu cihaza daha sonra gps anten takma şansım varmı.
    DT - 8800 BDT
    • Motorize ayarlanabilir kayan mekanizma
    • 7.0’’ Wide Screen TFT LCD Dokunmatik ekran
    • DVD/VCD/CD/MP3/WMA/DivX Player
    • PAL/NTSC uyumlu & Dahili TV
    • Resim Ayarları: Parlaklık/Çözünürlük/Renk/Netlik
    • Ekran Açısı, Pozisyon hafızası
    • Tekrar/Program/Rastgele
    • AM/FM Stereo Alıcı
    • RDS Radyo Fonksiyonu
    • Aux Giriş
    Bluetooth
    • SD Giriş
    • Subwoofer Çıkış
    • Otomatik Hafıza ve arama
    • Geri Vites Kamera Girişi
    • Ekolayzer Modu
    • 30 Kanal Hafızası
    • Ek Monitor Çıkışı
    • 4 kanal RCA Çıkış
    • Kart Tipi Full Fonksiyon Uz.Kumanda

NAVİTECH 8800 BDT HAKKINDA DENEYİMLERİNİZ

• fiyatı ne kadar memnunmusun
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreGLC

fiyatı ne kadar memnunmusun
    Evet deneyimlerinizi öğrenebilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _crash_

Evet deneyimlerinizi öğrenebilir miyiz?

Alıntıları Göster
    ben de bu cihazı almayı düşünüyorum. tecrübelerinizi paylaşabilirseniz çok iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurbur

ben de bu cihazı almayı düşünüyorum. tecrübelerinizi paylaşabilirseniz çok iyi olur.

Alıntıları Göster
    vallahi ben memnunum birde royaltek gps reveiver aldım bağlantı kurup gps olayını hallediceğim gayet iyi ses çıkışları harika
  • quote:

Orijinalden alıntı: poseidonn

vallahi ben memnunum birde royaltek gps reveiver aldım bağlantı kurup gps olayını hallediceğim gayet iyi ses çıkışları harika

Alıntıları Göster
    güle güle kullanın. internette her yerde bu cihazın tek bir resmi var. bizimle resim paylaşmanız mümkün mü?
    bir de gps bağlatma işinin sonucu ne oldu merak ettim. ben de düşünüyorum da. tecrübeleriniz benim için önemli. 8800 hakkında internette fazla yorum yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurbur

güle güle kullanın. internette her yerde bu cihazın tek bir resmi var. bizimle resim paylaşmanız mümkün mü?
    bir de gps bağlatma işinin sonucu ne oldu merak ettim. ben de düşünüyorum da. tecrübeleriniz benim için önemli. 8800 hakkında internette fazla yorum yok.

Alıntıları Göster
    evet arkadaşım bende almayı düşünüyorum ve internette doğru dürüst resim ve yorum yok. mümkünse bizi ayrıntılı fotoğraf ve deneyimlerinle bilgilendirirsen çok iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: .:legend:.

evet arkadaşım bende almayı düşünüyorum ve internette doğru dürüst resim ve yorum yok. mümkünse bizi ayrıntılı fotoğraf ve deneyimlerinle bilgilendirirsen çok iyi olur

Alıntıları Göster
    fiyatı ne kadar acaßa ?..
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

Alıntıları Göster
    http://www.eliftuning.com/index.php?p=show&pid=8919&k_id=23&kn=Oto+M%FCzik+Sistemleri

buraya bi bak istersen ama başka yerlerde daha uygunda bulabilirsin. mesela istanbuldaysan doğubankta daha ucuzdur...

quote:

Orjinalden alıntı: lazminator

• quote:

http://www.eliftuning.com/index.php?p=show&pid=8919&k_id=23&kn=Oto+M%FCzik+Sistemleri

buraya bi bak istersen ama başka yerlerde daha uygunda bulabilirsin. mesela istanbuldaysan doğubankta daha ucuzdur...

quote:

Alıntıları Göster
    walla size yardım edebilmek icin foruma üye oldum :) ben de bu aleti yeni aldım ve kim ne düşünüyor diye bakmak istedim siz fotoraf isteyince elimden geldiğince bir kac fotoraf cekip size göndermek istedim. ayrıca aletle ilgili de görüşlerim var. öncelikle pioneer teypten sonra radyo çekişi biraz zayıf geldi bunu belirtmeliyim. ayrıca alette equalizer yok malesef. sadece bass ve tiz var. ve arayüz (tema yani) pek hosuma gitmiyor basit görünüyor. bunlar dikkatimi ceken kötü özellikler. ama tabii ki cok iyi yönleri de var. öncelikle dokunmatik ekranın algılaması cok iyi. film izlemek de cok zevkli oluyor. ekran kalitesi güzel ve görüntü ayarları da mevcut(parlaklık kontrast renk vs.). ayrıca cd'den mp3 dinlerken de sesi cok iyi veriyor. gayet kaliteli geldi. şu an icin tv anteni ve gps bulmus değilim o yüzden o özelliklerden yararlanamadım. istanbul içinde onları da bulabilceğim yerler tavsiye edebilcek arkadaş varsa memnun olurum. ayrıca maliyetlerini de merak ediyorum. tv antenini 65 lira civarında internet üzerinde gördüm ama kalitesi nasıldır bilmiyorum. gps alıcısını hic görmedm. fotorafları da smdi eklemeye calısıyorum ama ekleyemedm yardımcı olursanız eklicem

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    ayrıca bir de bluetooth fonksiyonuna parantez acmak lazım. aletin kumandasında arama ve kapatma tusları var bu sayede numarayı cevirip kumandadan arama yapılabiliyor. telefonla da alet kontrol edilebiliyor örneğin telefonunuzdaki bir mp3 ü arabanızda caldırabiliyorsunuz bluetooth kulaklığı kullanır gibi.

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    [image]
    [/image]

• quote:

Orijinalden alıntı: MmarSnan

[image]
    [/image]

Alıntıları Göster
    Bu cihazı bende yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum ve çok memnunum.Fiyatına göre performansı gayet iyi.Diğer markalı cihazları 1500 YTL altında bulmak çok zor.Bu cihazı 700-725 YTL arası alabilirsiniz.Hemde 2 yıl garantili.Arkadaşın dediği gibi radyosu bira zayıf ama yinede idare eder.Bluetooth'tan telefonla konuşurken sanırım mikrofon biraz uzakta kalıyor.Karşı tarafa ses uzaktan geliyormuş gibi oluyor.İyi bir anten alırsanız TV çekişi iyi ve görüntüler net.Ama hareket halinde fazla bişey beklemeyin.Tek eksiği Usb girişi olmaması.Birde arkadaşın dediği gibi bluetooth Gps cihazı alıp navigasyon çalışıyormu deneyemedim.Alıpta deneyen arkadaş varsa burada bizimle paylaşırsa sevinirm.Eğer cihaz Windows ce tabanlıysa zaten çalışması lazım.Değilse biraz zor gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: sat112

Bu cihazı bende yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum ve çok memnunum.Fiyatına göre performansı gayet iyi.Diğer markalı cihazları 1500 YTL altında bulmak çok zor.Bu cihazı 700-725 YTL arası alabilirsiniz.Hemde 2 yıl garantili.Arkadaşın dediği gibi radyosu bira zayıf ama yinede idare eder.Bluetooth'tan telefonla konuşurken sanırım mikrofon biraz uzakta kalıyor.Karşı tarafa ses uzaktan geliyormuş gibi oluyor.İyi bir anten alırsanız TV çekişi iyi ve görüntüler net.Ama hareket halinde fazla bişey beklemeyin.Tek eksiği Usb girişi olmaması.Birde arkadaşın dediği gibi bluetooth Gps cihazı alıp navigasyon çalışıyormu deneyemedim.Alıpta deneyen arkadaş varsa burada bizimle paylaşırsa sevinirm.Eğer cihaz Windows ce tabanlıysa zaten çalışması lazım.Değilse biraz zor gibi.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar düsünen varsa 650 tl sıfır gibi 150 tl degerınde tv antenıyle beraber verıyorum bana ulaşmak ıstıyenler 0533 660 59 59 u arayabılırler garantılıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poseidonn -- 11 Ocak 2009; 13:22:59 >

• quote:

Arkadaşlar düsünen varsa 650 tl sıfır gibi 150 tl degerınde tv antenıyle beraber verıyorum bana ulaşmak ıstıyenler 0533 660 59 59 u arayabılırler garantılıdır

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: poseidonn

Buraya ilan vermek yasaktır........

• quote:

Orijinalden alıntı: Capiton_

quote:

Orjinalden alıntı: poseidonn

Buraya ilan vermek yasaktır........

Alıntıları Göster
    ya arkadaşlar bende aldım 1 tane ses çıkışları mukemmel araba transporter 2005 model ben taktırdıgım yere sordum bunda gps yok dedi arkasına baktım anten irişi yok delik ve yazı war ama soket yok 4x50 watt çıkış war 2 tane cıkıs ı one orjınale 2 tanesınede boschmann 35o watt hoparlor aldım subwoofer cıkısı war yazıyo nette herkes dio anfisiz hicbir teyip calıstırmaz dogrumu ha bide hoparlorlerden 50 watt mı yoksa 350 wat mı çıkıyo ace cevap yazın arkadaslar

• 2005 model megane II sahibiyim,aracıma navitech dt-8800 bdt model teyp taktırmak istiyorum,on gogusde malum genis bir yer var,oraya uyup uymayacagı konusunda tereddutluyum:
    1-o yuvaya uyar mı?
    2-aracımda 6'lı cd changer var,bu cd changer bu teybe baglanır mı?
    3-aracımın direksiyonda bulunan orjinal teyp kumanda kolu bu teyple calısır mı?
  • quote:

Hızlıal'da 661 lira bonusa 12 taksit :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSC Elektronik -- 19 Ocak 2010; 13:55:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MSC Elektronik

quote:

Hızlıal'da 661 lira bonusa 12 taksit :)

Alıntıları Göster
    Sırf kafası falan çıkmadığı için almadığım bir üründü..

• quote:

Orijinalden alıntı: Burhan

Sırf kafası falan çıkmadığı için almadığım bir üründü..

Alıntıları Göster
    MERHABA, BENDE NAVİTECH 8900 BDT VAR.. YAKLAŞIK 1 SENE OLDU ALALI ALIRKEN 700 E ALMIŞTIM ANCAK TV ANTENİNİ TAKTIRAMADIM 100 KÜSÜR LİA İSTEDİLER KALSIN DEDİM O ZAMAN.. MEMNUN MUSUN DİYE SORARSANIZ MEMNUNUM TELEFON KİTİ ÇOK İŞ GÖRÜYOR FİLM FİLAN DA İZLETİYO Bİ NAVİGASYONU YOK BUNLARIN.. ARADIM MERKEZLERİNİ İÇİNDE GPS MODÜLÜ YOK DEDİLER.. BENDE E 71 İME GARMİN KURDUM CANAVAR GİBİ .. RESİM İSTERSENİZ CİHAZIN RESİMLERİNİ DE KOYABİLİRİM.. HOŞÇAKALIN

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.