Şimdi Ara

navking maxi m550 gps geç bulma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar, saturnden navking maxi m550 4.3 almistim, henuz kullanmaya firsatim olmamisti.
    gecenlerde kutusundan cikardim deneyeyim dedim, gidecegim yeri secip git diyorum ama cok gec buluyor.

yani alet adresi tarif edesiye kadar ben coktan gidecegim yere gittim. acaba kutudan cikardiktan sonra birsey mi yapmam gerekiyordu? guncelleme lisans falan?
    telefonumda igo yuklu, yaklasik 30 snde tarif etmeye basliyor ama navking 15-20 dk falan dusunuyor :)

• Değerli Kullanıcımız,

Ürünlerimizde hassaslık değeri geliştirilimiş GPS alıcısı bulunmaktadır. İlk açılışta en geç 3-4 dakika içerisinde GPS bağlantısı yapılmaktadır. Ürünümüzde aktif navigasyonu bir süre kullandıktan sonra cihazı kapatıp tekrar açıp navigasyon programını çalıştırdığınızda bağlanma süresi daha hızlı bir şekilde 1-2 dakika olmaktadır.

15-20 dakikalık bağlanma süresi normal değildir. Lütfen 444 34 66 numaralı telefonumuzdan veyawww.navking.com web sitemizin destek mail sisteminden bizimle irtibata geçmenizi rica ediyoruz.

Cihazınızla ilgili tüm sorularınıza hızlı bir şekilde destek alabilir ve garanti kapsamında teknik servis işlmelerini ücretsiz yaptırabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz teşekkür eder, ürünümüzü iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Saygılarımızla,

Navking Destek

• Merhaba,

Ürünü satin aldiktan sonra herhangi bir lisans girisi ya da, guncelleme yapmamiz gerekmiyor degil mi? Bu aksam tekrar deneyecegim, ardindan sizinle iletisime geceyim.

Tesekkur ederim, iyi calismalar
  • Değerli Kullanıcımız,

Ürünlerimiz kullanıma hazır olarak satışa sunulmaktadır. Kutu içerisinden çıkan ürünümüzü direkt olarak aracınızda kullanabilirsiniz.

Gerekli kontrolleri yaptıktan sonra lütfen 444 34 66 numaralı telefonumuzdan veyawww.navking.com web sitemizin destek mail sisteminden bizimle irtibata geçmenizi rica ediyoruz. Hızlı bir şekilde sorununuz çözüme kavuşturulacaktır.

Bizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Navking Destek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.