Şimdi Ara

NBA 2K10 (ÇIKTI) (109. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.316
Cevap
1
Favori
159.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Online oyunda çok lag oluyor.3 kademe mavi olan kullanıcı ile giriyorum maça fakat çok kasıyor oyun.1 kere doğru düzgün oynayabildim sadece Online olarak.4 veya 5 kademe gerekiyor sanırım rahat bi oyun için ama onu da şimdiye kadar göremedim.Bir de arada sırada oyun kararıyor.Mecbur Alt+F4 yapıyorum.Oyun orjinal bu arada.(Steam sağolsun...)Bir de ikide birde Online moda girirken Performance and Benchmark yapın diyor.Online modunu kasmadan sorunsuz bir şekilde oynayan var mı?
  • Tüm Grafikleri En Alta Çekersen Bir Az Daha Donmalar Azlaşıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

Online oyunda çok lag oluyor.3 kademe mavi olan kullanıcı ile giriyorum maça fakat çok kasıyor oyun.1 kere doğru düzgün oynayabildim sadece Online olarak.4 veya 5 kademe gerekiyor sanırım rahat bi oyun için ama onu da şimdiye kadar göremedim.Bir de arada sırada oyun kararıyor.Mecbur Alt+F4 yapıyorum.Oyun orjinal bu arada.(Steam sağolsun...)Bir de ikide birde Online moda girirken Performance and Benchmark yapın diyor.Online modunu kasmadan sorunsuz bir şekilde oynayan var mı?

Performance and Benchmark yapmadan girerseniz öyle olur.Ayarlar kısmından bu seçeneğe girin,bilgisayarınız ölçüyor ve online modda sıkıntı yaşamdan oynuyorsunuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnKa13

Tüm Grafikleri En Alta Çekersen Bir Az Daha Donmalar Azlaşıyor.

Öyle de zevki çıkmaz ki oyunun.Bir kere kasmadan oynadım o zevkliydi fakat diğerleri çok kastı.

quote:

Orijinalden alıntı: Harekât

quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

Online oyunda çok lag oluyor.3 kademe mavi olan kullanıcı ile giriyorum maça fakat çok kasıyor oyun.1 kere doğru düzgün oynayabildim sadece Online olarak.4 veya 5 kademe gerekiyor sanırım rahat bi oyun için ama onu da şimdiye kadar göremedim.Bir de arada sırada oyun kararıyor.Mecbur Alt+F4 yapıyorum.Oyun orjinal bu arada.(Steam sağolsun...)Bir de ikide birde Online moda girirken Performance and Benchmark yapın diyor.Online modunu kasmadan sorunsuz bir şekilde oynayan var mı?

Performance and Benchmark yapmadan girerseniz öyle olur.Ayarlar kısmından bu seçeneğe girin,bilgisayarınız ölçüyor ve online modda sıkıntı yaşamdan oynuyorsunuz...

Performance and Benchmark yaptım 2-3 kere fakat yine soruyor problem de bu zaten.Yapıyorum ...has finished yazıyor.Sonra tekrar istiyor bu testi.

• 2k11 ile ilgili fikirleriniz varsa 2k'nın sitesine üye olun yorum yapın.
  • I love this gameeee.
  • online için orjinal gerekiyor dimi ?
  • Yok gerekmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: L[e]gi0n

I love this gameeee.
  • my playerde asisst lideriyin normalde lig'te. ama nba - leader bölümünde beni göstermiyor. nedeni nedir? ilk çaylak olmamdan dolayı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rienque

my playerde asisst lideriyin normalde lig'te. ama nba - leader bölümünde beni göstermiyor. nedeni nedir? ilk çaylak olmamdan dolayı mı ?

Evet Çaylak olmandan kaynaklanıyor Ama Yaz kampından Direk Nba'e gitteysen gözükürsün ama D-League 'den gidersen gözükmezsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: skdaj

quote:

Orijinalden alıntı: rienque

my playerde asisst lideriyin normalde lig'te. ama nba - leader bölümünde beni göstermiyor. nedeni nedir? ilk çaylak olmamdan dolayı mı ?

Evet Çaylak olmandan kaynaklanıyor Ama Yaz kampından Direk Nba'e gitteysen gözükürsün ama D-League 'den gidersen gözükmezsin

50. lig maçından sonra asisst lideri olarak gözükmeye başladım
  • Şu anda benle maç yapmak isteyen varmı? Nickim YolGezer.
  • Kactir soruyorum, oyunda QUICK GAME modunda daha "yeni" yapabildim mac. Alleyooplarda problemim yok. Fakat, off-glass alleyoop
    kac kere denediysem de olmadi. ARKADASIMIN PESIME TAKILMASINI NASIL SAGLAYACAGIM?
  • Amd 4000 2.1 ghz işlemci
    Hd 3850 256 mb 256 bit ekran karti
    3 gb 667 mhz rah

var fakat oyun akici değil .. 30 fps gösteriyor benchmarkta ama oyun akmiyor takila takila ilerliyor sanki .. Çözümü varmi yoksa herkeste öylemi
  • Beyler bu oyun mağazalarda 60 lira ben steamdan 30 liraya orjinal alıp online oynamak istiyorum eğer oyunu steamdan alırsam bu oyun ile internetten ne oynayabilirim?Hangi oyun modları var aydınlatırsanız sevinirim
  • Orjinal almana gerek yok korsan alırsan da online oynayabiliyorsun,korsanla orjinalin hiçbir farkı yok yani.Zaten orjinal almaya değmez,lanet ediyorum ben verdiğim paraya,bu sene de böyle olursa almayacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: balparmak

Orjinal almana gerek yok korsan alırsan da online oynayabiliyorsun,korsanla orjinalin hiçbir farkı yok yani.Zaten orjinal almaya değmez,lanet ediyorum ben verdiğim paraya,bu sene de böyle olursa almayacağım

Evet katılıyorum arkadaşa. Sırf 2k9 un hatrına orijinal almıştım pişman oldum! Henüz online maç yapabilmişte değilim. Son patchi yükledim ama quick match da halen rakip bulamıyor. Rezil bir online sistemi yapmışlar.

Online oynayabilenler nasıl oynadıklarını anlatabilirler mi?
  • ya ben online oynayamıyorum, geçen sene 2k9 dada aynısı oluyordu bğalanıyorum ama oyun 15fps ye kilitleniyor tabi oynamak mümkün değil o şekilde. bunun nedeni ne ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

ya ben online oynayamıyorum, geçen sene 2k9 dada aynısı oluyordu bğalanıyorum ama oyun 15fps ye kilitleniyor tabi oynamak mümkün değil o şekilde. bunun nedeni ne ?

onlineda düzgün oynayabilmek için benchmark testini yapın ondan sonra düzgün oluyormuş
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.