Şimdi Ara

NBA 2K10 (ÇIKTI) (108. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.316
Cevap
1
Favori
159.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar nba 2k10 yükledim oynuyorum ama bi sorunum var ve bunun yüzünden oyundan soğudum lütfen yardımcı olun.Oyunda maç yaparken bütün oyuncuların formasının sırt kısmında kalın bi çizgi varr forma yaması yükledim ama gene aynı sorun LÜTFEN YARDIM EDİN NASIL DÜZELTEBİLİRİM

• quote:

Orijinalden alıntı: SucRe-38

arkadaşlar nba 2k10 yükledim oynuyorum ama bi sorunum var ve bunun yüzünden oyundan soğudum lütfen yardımcı olun.Oyunda maç yaparken bütün oyuncuların formasının sırt kısmında kalın bi çizgi varr forma yaması yükledim ama gene aynı sorun LÜTFEN YARDIM EDİN NASIL DÜZELTEBİLİRİM

Nerden yüklediysen onda eksik bişeyler vardır
  • bilmiyorum ama yeniden yüklicem bi bakalım düzelcekmi
  • Arkadaşlar online nicklerinizi yazın belki denk gelir

Benim rumuz : YolGezer
  • quote:

arkadaşlar oyunda neden formaların arkasında sol tarafta kalın çizgi varr anlayamadım sadece bende mi var acaba nasıl düzeltebilirim ??

Şu lanet bug bende de çıkmaya başladı. Oyunu silip yeniden yüklemiştim yamayı kurdum ve şu lanet bug çıktı ortaya. Bir çözüm yolu yok mudur ?
  • Oyunu online olarak oynamamız için ne gerekli ? Yardımcı olursanız seviniriz.... Bir arkadaş daha sormuş çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydindril

Oyunu online olarak oynamamız için ne gerekli ? Yardımcı olursanız seviniriz.... Bir arkadaş daha sormuş çünkü.

Son çıkan patchı kurun.Ardından oyunun menüsünden kayıt yapıyorsunuz Kayıt için birşey istemiyor.Ardından menüde iken 2 tuşuna basıp lobiye giriyoruz.3 tuşun basıp lobiye giriş yapıyoruz.Ardından ya teklifleiri kabul ederiz yada kendimiz davet yollarız. Ha unutmadan maç yapmadan önce performans bechmarkına girip test yaptırmayı unutmayın yoksa kasar.
  • Beyler kariyer veya playoff açtığım zaman maç başlarken ilk beşi gösterdikleri yerde center ler görünmüyor. Dolayısıyla 4 vs 4 maç yapıyoruz Hava topuna bütün oyuncular birden atlıyor filan. Quick game yapınca bu sorun yok ama. Yardım edebilecek var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Harekât

quote:

Orijinalden alıntı: Aydindril

Oyunu online olarak oynamamız için ne gerekli ? Yardımcı olursanız seviniriz.... Bir arkadaş daha sormuş çünkü.

Son çıkan patchı kurun.Ardından oyunun menüsünden kayıt yapıyorsunuz Kayıt için birşey istemiyor.Ardından menüde iken 2 tuşuna basıp lobiye giriyoruz.3 tuşun basıp lobiye giriş yapıyoruz.Ardından ya teklifleiri kabul ederiz yada kendimiz davet yollarız. Ha unutmadan maç yapmadan önce performans bechmarkına girip test yaptırmayı unutmayın yoksa kasar.

Tamam sağolasın da dostum ORJINAL mi olması gerek oyunun ? illa para verip oynayacaz demi online ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

quote:

arkadaşlar oyunda neden formaların arkasında sol tarafta kalın çizgi varr anlayamadım sadece bende mi var acaba nasıl düzeltebilirim ??

Şu lanet bug bende de çıkmaya başladı. Oyunu silip yeniden yüklemiştim yamayı kurdum ve şu lanet bug çıktı ortaya. Bir çözüm yolu yok mudur ?

eet yokmu bi çözüm yolu arkadaşlar
  • Beyler kontroller çok zor ya :S siz nasıl ayarladınız kontroller i? varmı bi kolay yolu. KLAVYE ile oynuyorum...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

quote:

eet yokmu bi çözüm yolu arkadaşlar

Kendi kendine düzeldi

• :D inş bendede düzelir
  • Kendi kurduğumuz takımı assocation moduna sokabiliyormuyuz ? yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Colossus_

Kendi kurduğumuz takımı assocation moduna sokabiliyormuyuz ? yardım lütfen

Yok sanırsam
  • No disc inserted.
    Please insert the original "NBA2K10_EU" CD/DVD.
    Please have a look athttp://www.securom.com/message.asp?m=nodisc for further, more detailed information.

Beyler europapatch'i yükledim böyle bir hata verdim,Crak'i de indirdim yine aynı hatayı verdi,oyunu sildim baştan yükledim yine aynı çözüm nedir sizce?
    ???
  • Beyler crew kurdum.MSN'den ekleyin. rey_my_sterio619@msn.com

Ad:467Rondo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeRozan -- 15 Mayıs 2010; 20:20:54 >
  • beyler online mode da "you shold port forwarding ..... " tarzı bir uyarı alıyorum. bunun sebebi nedir acaba?

1.1 yüklü bu arada
  • Ben şu aralar my player'da playoff'a sardım kafayı
    lakers'ı 4-1 yenip finale çıktık spurs'le ve rakip wizards
  • Bende lakers ile playoffdayım ilk turda portland'ı 4-1 gectim su an denver ile 2-2 beraberim.Maclar cekismeli geciyor,bazen carmelo'yu ne yaparsam yapayım durduramıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.