Şimdi Ara

NBA 2K11 (ÇIKTI) (131. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.654
Cevap
0
Favori
145.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AdReN@LiN

quote:

Orijinalden alıntı: Ghost Knight

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Belki çok olacak ama 4 sorum var cevaplarsanız sevinirim

1)Tek kişilik antreman nasıl yapılıyor?
    2)smaç nasıl atılıyor?
    3)Adamlar çok yavaş hareket ediyor.Acaba Game speed diye bir seçenek var mı?
    4)Bu oyunun türkçe yaması var mı?Meniler karışık geldi de:D

1.Tek kişilik antreman için Menü >> Game Modes >> Practice >> FreeStyle > Takım Seç > Voala!
    2.Smaca atılır demeyiz genelde 'basılır' deriz. Nasıl yapıldığına gelince koşarak potaya doğru ilerle ve şut tuşuna bas.
    3.Koşma tuşuna basmıyorsundur, Game Speed'le çok alakası yok.
    4.Türkçe yama yok Düşük seviye'nin biraz üstünde ingilizce bilen herkes oyunun her şeyini anlar zira.

Bu arada oyuna yeni başlıyorsan baya zorlanacaksın, klavye için tasarlanmış bir oyun değil çünkü Gamepad öneririm. Sadece bu oyun için değil tüm spor oyunları için. İyi akşamlar.

çok teşekkür ederim.Koşma tuşuna basmıyorsundur demişsin.Peki koşma tuşu ne yada kontrollerde geçen adı ne?

Sprint diye geçer.

@Usak_Efesi işi çok abartmışsın. Yaptığın hileye girer ayrıca, bu kadar abartmaya gerek yok orta seviye oyuncularda gerekli pozisyon olursa %100 vurursun.

ama kardeş spint e basıyorum.Tamam hızlı hareket ediyo adamım ama oyunun genelinde yavasşlık var.Benim adamlar hızlı rakip adamlar yavaş.Adam bi zıplıyo yere gelmesi 3-4 saniye oluyor

Ona bir şey yapamassın, büyük ihtimal oyuncularla ilgili, ama oyun hızını 50'den 65'e getirmeyi dene. Öyle daha normal oluyor oyun.

Ghost Knight çok oldu biliyorum ama kusura bakma almakta gecikmişiz oyunu Sen bilirsin.Bak şimdi MY PLAYERDE bi savunma antrenmanına çıkıyorum mesela kontroller setup tan gamepad i seçi kontrolleri kenime göre ayarlıyorum.Kaydet sorusuna yes deyip oyuna dönüyorum.Aynen yaptığım gibi oynuoyrum.Sonra karşı taraf tekrar hücüma geçince neye bassam oynatmıyo.KOntrollere bakıyorum az önce yaptığım gibi duruyor.herhangi bi tanesini silip yeniden yazıp kaydedip oyuna dönüyorum .Yine oynatıoyo AMA ben her hücüm da bu ayarı yapcam mı ya Aynı olay maçlardada oluyor.Kamera değişiyor kontrıolleri değişiyor.

NAPCAM YA

Normalde olmaz bu şekilde ama oyunu kapayıp açınca banada oluyordu 2K'nın bu konuda sıkıntısı olduğu çok açık. Sorunun çözümünü bilmiyorum ama paraya kıyıp güzel bi Logitech Gamepad almanı öneririm (wireless olsun kablolu önermem) onun dışında hiç tadı çıkmaz bu oyunun, çok uğraştırır. Benim gamepad bozuldu tamire gönderdim, o günden beri bir kere açmadım 2K11'i o derece fark var yani.

• Beyler son olarak bi soru daha Bireysel antrenmanda şut çektikten sonra kırmızı veya yeşil bir yuvarlak bişi geliyor.Sanırım Topu ne zaman bıraktığımla ilgili ama gerekli zamanda bırakmak çok zor.Şut stiliyle ilgili bişeymiş sanırım.Şut stilini nerden değiştirebilirim ve hangi stille daha kolay giriyor şutlar?

bide burdaki boston celtiks logosu ne alaka anlamadım.Daha dün bismillah dedik seçileceğimi sanmıyorum

• Beyler 2k11 için güvenilir ve düzgün çalışan modları nerden temin edebilirim ? P.M atarsanız sevinirim.
  • quote:

Beyler son olarak bi soru daha Bireysel antrenmanda şut çektikten sonra kırmızı veya yeşil bir yuvarlak bişi geliyor.Sanırım Topu ne zaman bıraktığımla ilgili ama gerekli zamanda bırakmak çok zor.Şut stiliyle ilgili bişeymiş sanırım.Şut stilini nerden değiştirebilirim ve hangi stille daha kolay giriyor şutlar?

bide burdaki boston celtiks logosu ne alaka anlamadım.Daha dün bismillah dedik seçileceğimi sanmıyorum

Evet o topu ne zaman bıraktığınla ilgili, sana Textbook atış stilini öneririm baya rahattır. Nereden değiştireceğine gelirsek, My Player menüsündeyken "My Player"a tıkla orada Edit var o na gir, R2-L2'ye basarak taaa en sona doğru git orada atış stili crossover stili falan hepsi var.
    Boston Celtics logosuna gelince onu tam bende çözemedim ama sanırım Boston draftte seni seçmek istiyor demek. Ve sanırım alttaki Stock Value'de kadroya hemen girebilip giremiyeceğin (yada draftın gerçekleşme şansıda olabilir) demek oluyor.

@Göktuğ VATANSEVER

http://www.nba2kmods.com/forum/ vehttp://nba2k.moddingway.com/ bakabilirsin %100 çalışacak diye bir şey yok ama sağlam modlar var.

• Yehuu dallas a seçildim ama forma şansım zor.Terry ve nowitzki den şans kalır mı bilmem

BU arada cevabın için teşekkürler ghost king

• yaw beyler bunun bir yolu yordamı yok mu ?Vallaha abartmadan söylüyorum attıklarımın %80 i girmiyor.Nasıl atmak lazımdır ya delircem.Dallastan postaladılar beni. Şut stilini değiştirdim ama hala aynı şeyler oluyor.Bi yeşil bi kırmızı yuvarlaklık çıkıyor
  • quote:

yaw beyler bunun bir yolu yordamı yok mu ?Vallaha abartmadan söylüyorum attıklarımın %80 i girmiyor.Nasıl atmak lazımdır ya delircem.Dallastan postaladılar beni. Şut stilini değiştirdim ama hala aynı şeyler oluyor.Bi yeşil bi kırmızı yuvarlaklık çıkıyor

Şutun 60'sa zaten çok şey bekleme, sabır işi bu iş. Şut stili atışını en fazla %30 etkiler, ona atma tüm suçuda. Tüm iş yetenekleri geliştirmekte, Konsantrasyon ve Medium Şutları geliştirirsen (85+) tüm orta mesafe şutların gelişir.

• gelişioz yavaş yavaş az önce benim takımın ilk sayısını aynı zamanda 3 lüğünü attım bi tanede turnike attım (şuana kadarki en iyi skorum) takımdakiler beni sevio sanırım.Cook la şakalaşıyoruz
  • yalnız şu molalar çok saçma.Ortada koç falan da yok.Adamlar çember kurup birbirlerine bön bön bakıyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Göktuğ VATANSEVER

Beyler 2k11 için güvenilir ve düzgün çalışan modları nerden temin edebilirim ? P.M atarsanız sevinirim.

Bu siteye bir göz at dostum

http://www.moddingway.com/game/67.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cianni -- 27 Ağustos 2011; 3:43:09 >
  • geçen gün bi maçta maçın ortasında koç sahanın ortasında yürümeye başladı..
    yürüdü, yürüdü, ve sonra kenarı geldi..
    videosunu aldım..
    upload edersem yüklerim buraya..
    bi de derrick rose la smac yaptığımda diğer takımdaki adamların kafaları kayboluyodu..
    sanırım kafalarını kuma gömmek deyimi bu olsa gerek ehehe :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: umaykut

geçen gün bi maçta maçın ortasında koç sahanın ortasında yürümeye başladı..
    yürüdü, yürüdü, ve sonra kenarı geldi..
    videosunu aldım..
    upload edersem yüklerim buraya..
    bi de derrick rose la smac yaptığımda diğer takımdaki adamların kafaları kayboluyodu..
    sanırım kafalarını kuma gömmek deyimi bu olsa gerek ehehe :))

Bunlar herkesde oluyor, olağan şeyler yani.
  • oyunu dün yükledim ama gamepad ayarlarını yapamıyorum lütfen biri anlatabilirmi gamepadimde analog yok. biri ss li anlatırsa süper olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: GaDDaR!

oyunu dün yükledim ama gamepad ayarlarını yapamıyorum lütfen biri anlatabilirmi gamepadimde analog yok. biri ss li anlatırsa süper olur

options-my controller-controller setup yolunu izle tuşunu değiştirmek istediğin özelliğin yanındaki tuş ismine bas,sonnra da istediğin tuşa bas kaydedip çık. Bunu yaptığın halde olmuyosa bilmiyorum
  • ya kafayi yiyecegim. ayarlari default'a getirdim. Sonra hic panyadan gelene smac vuramaz oldum. Adam gibi yapan biri
    nasil vurdugunu anlatabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Usak_Efesi

ya kafayi yiyecegim. ayarlari default'a getirdim. Sonra hic panyadan gelene smac vuramaz oldum. Adam gibi yapan biri
    nasil vurdugunu anlatabilir mi?

Arkadaşım otuz kere söyledik her zaman olacak bir iş değil panyadan atılan alley oop, gerçek maçta kaç kere gördün ki oyunda hep yapmak istiyorsun? Nasıl yapılacağınıda söyledik arkanda seni takip eden takım arkadasın varsa Clutch + Pass'a basıyorsun atarsa atar.
  • Merhaba arkadaşlar ben Playstation 3üm için nba2k11 aldım yeni başlıyacağım sizlere bir sorum olacaktı. Oyun başlangıcında vs internet istiyormu?
    Oyuna girdiğim gibi oynamaya başlıyabilirmiyim bir sorun çıkartır mı yükleme intrnet vs ? lütfen yardımcı olucak bir arkadaş varsa pm atsın bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayyu

Merhaba arkadaşlar ben Playstation 3üm için nba2k11 aldım yeni başlıyacağım sizlere bir sorum olacaktı. Oyun başlangıcında vs internet istiyormu?
    Oyuna girdiğim gibi oynamaya başlıyabilirmiyim bir sorun çıkartır mı yükleme intrnet vs ? lütfen yardımcı olucak bir arkadaş varsa pm atsın bana

Keşke biraz daha bekleseydin yakında 2K12 çıkacak zaten. Soruna gelirsek hayır başlar başlamaz internet gerektirmiyor ama kadro güncellemeleri falan yapmak için internet gerekli.
  • Nba 2k10'da shift tuşu ile yapılan arkana rakip savunmacıyı alıp potaya sırtı dönük adım adım ilerlemek hangi tuşla yapılıyor? Pota altı oyuncularının sık yaptığı hareket.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yıldırım35½

Nba 2k10'da shift tuşu ile yapılan arkana rakip savunmacıyı alıp potaya sırtı dönük adım adım ilerlemek hangi tuşla yapılıyor? Pota altı oyuncularının sık yaptığı hareket.

Clutch tuşu.
  • 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.