Şimdi Ara

NBA 2K11 (ÇIKTI)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.654
Cevap
0
Favori
145.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beklenen bilgiler E3 ile beraber hızlıca gelmeye başladı.

İlk haberler E3 fuarından önce gelmişti.
    Gerçekten dikkat çekici ve gerçek hayattaki NBA ve oyunun fanları için sükse yaratacak bir haberdi.

KAPAK YILDIZI:
    Basketbol efsanesi...
    MICHAEL JORDAN
     NBA 2K11 (ÇIKTI)

http://www.2ksports.com/games/nba2k11

Yukarıdaki bağlantıdan hem resmi kapak yıldızının M.Jordan olduğunu görebilirsiniz, hem de oyunun ilk tanıtım görüntülerini izleyebilirsiniz.
    Çok da önemli olmasa da not olarak ekleyelim:
    Oyunun ilk tanıtım görüntüleri NBA 2K10'dan derlenen görüntüler.

GELELİM E3 FUARI'NA...
    Önce IGN tarafından yayınlanan ilk görüntüler...
    http://uk.xbox360.ign.com/dor/objects/64509/nba-2k11/images/nba-2k11-20100615053721786.html

Ve...
    OYUN İÇİNDEN EN ÖNEMLİ BİLGİ...
    Bu seneki versiyonun oynanışıyla ilgili 2K Sports yapımcıları önemli bir adım attılar.
    Oyunda "top sürme" sistemi olarak bilinen, hatta NBA 2K ile özdeşleşmiş diyebileceğimiz "Isomotion Control" sistemi bu seneki versiyonla birlikte tarihe karışıyor.
    Bildiğiniz gibi NBA 2K serilerinde top sürme hareketleri sol analog çubuk ve turbo kombinasyonlarıyla yapılıyordu. Görünen o ki, bu sene yapımcılar farklı bir sistem önümüze sunacaklar. Sunacakları yeni sistem hakkında ise henüz bir bilgi yok.
    Ancak kesin olarak bilinen, hatrı sayılır spor sitelerinden "Operationsports" basın muhabirlerine E3 fuarında kapalı kapılar ardında NBA 2K11 yapımcısı Eric Boenisch tarafından gösterilen demo görüntülerinde ve açıklayıcı bilgilerde, oyundaki "Isomotion" kontrollerinin kaldırıldığı belirtilmiş.
    Sebep olarak ise, bu sistemin oyun kontrolleri açısından kısıtlayıcı yönü gösteriliyor.

YENİLİKLERE DEVAM...
    Başka bir yenilik ise geliştirilmiş sunum.
    Yapımcılar gerçek NBA atmosferini oyunlarında yakalayabilmek için, sunumda da önemli değişiklikler yapıyor. NBA 2K11'de artık oyuncuların arenaya gelip sivil kıyafetlerle otobüsten iniş anına, buradan sahaya geliş anına kadar olan giriş görüntülerini keyifle izleyip, saha kenarı yorumcuları eşliğinde oyunumuza başlayacağız.
    Yapımcılar grafiksel yenilikler konusunda da boş durmamış.
    Bu sene oyuncuların boylarına ve kilolarına göre vücut simetrilerinde önemli iyileştirmeler var. Kollar ve bacaklar vücut yapısıyla daha orantılı şekilde modellenmiş.
    Oynanış olarak fazla bilgi olmasa da, bazı yeni animasyonlarla karşılaşılmış. Örneğin Kevin Garnett bir pozisyonda Rajon Rondo'dan gelen bir pası yakalayabilmek için, neredeyse kenar çizgisinden dışarı atlıyormuş.

Kaynak:
    http://www.operationsports.com/feature.php?id=1052

Başka bir kaynak olan "Gameinformer"dan gelen önincelemeye göre; özet olarak oyundaki animasyonların geliştirildiği, oyuncuların hareketlerinin birbirleriyle daha uyumlu göründüğü, oyundaki sunumda yukarıda bahsedildiği gibi büyük yenilikler olduğu, oyuna TNT muhabirlerinden yeni birilerinin eklendiği belirtiliyor.

Kaynak:
    http://gameinformer.com/games/nba_2k11/b/xbox360/archive/2010/06/15/nba-2k11-first-impressions.aspx

Oyunun diğer kısımları olan "Association" , "My Player" ve "Online" kısımlarında ise iyileştirmeler ve yenilikler olduğu belirtiliyor.

Basın muhabirlerinden ve E3 fuarından gelen bu bilgiler gerçekten heyecan verici.
    Özet olarak bu sene NBA 2K11 bizi yenilenmiş, taze kanla ve farklı bir imajla karşılıyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• MJ İnş. oyundada kontrol edebiliriz onu . Top sürme sistemide değişecekmiş bakalım nasıl bir oyunla karşılaşacağz

Bekliyorm
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowz61

MJ İnş. oyundada kontrol edebiliriz onu . Top sürme sistemide değişecekmiş bakalım nasıl bir oyunla karşılaşacağz

Bekliyorm
    işteee micheal jordan
  • quote:

MJ İnş. oyundada kontrol edebiliriz onu . Top sürme sistemide değişecekmiş bakalım nasıl bir oyunla karşılaşacağz

Bekliyorm

Oyundada kontrol edicez MJ yi hatta bi video bile yapmışlar.Hangi oyuncu tutabilecek acaba merak ediyorum
    He is back

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karizmatikemmi -- 16 Haziran 2010; 21:45:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Karizmatikemmi

quote:

Bekliyorm

Oyundada kontrol edicez MJ yi hatta bi video bile yapmışlar.Hangi oyuncu tutabilecek acaba merak ediyorum
    He is back

2K10'da hazırlamışlar güzelde olmuş

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Karizmatikemmi

quote:

Bekliyorm

He is back

2K10'da hazırlamışlar güzelde olmuş

Alıntıları Göster
    Sabırsızlıkla bekliyorum.Çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu tamammı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Alcatraz

Sabırsızlıkla bekliyorum.Çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu tamammı?

Alıntıları Göster
    Yıllardır NBA Live 2005'ten başka basketbol oyunu oynamadım. Dün ise NBA 2K10'u yükledim ve şuana kadar neden oynamadım dedim. Harika bir oyun olmuş. Umarım 2K11'de güzel olur. MJ ile oynamak için sabırsızlanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enchantedd

Yıllardır NBA Live 2005'ten başka basketbol oyunu oynamadım. Dün ise NBA 2K10'u yükledim ve şuana kadar neden oynamadım dedim. Harika bir oyun olmuş. Umarım 2K11'de güzel olur. MJ ile oynamak için sabırsızlanıyorum.

Alıntıları Göster
    my player çok gelişecek inanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeyjey11

my player çok gelişecek inanıyorum

Alıntıları Göster
    başka nba efsanelerinide katarlar inş
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoyaLGuarD

başka nba efsanelerinide katarlar inş

Alıntıları Göster
    majesteleri faal basketbol oynarken bilgisayarlar oyunlarının yüzüne bakmıyordu, nba live serilerinin ve jordan' ın en caf caflı yıllarını ('97-'98) guard/player gibi jordan muadili oyuncularla geçirmek zorunda kamıştık. kısmet jordanla emekli olduktan sonra oynamakmış
    nba2k10 pc için eldeki tek oyundu ama muhteşemdi. 2k11 de umarım oynanışta geriye gitmezler...

• quote:

Orijinalden alıntı: regist

majesteleri faal basketbol oynarken bilgisayarlar oyunlarının yüzüne bakmıyordu, nba live serilerinin ve jordan' ın en caf caflı yıllarını ('97-'98) guard/player gibi jordan muadili oyuncularla geçirmek zorunda kamıştık. kısmet jordanla emekli olduktan sonra oynamakmış
    nba2k10 pc için eldeki tek oyundu ama muhteşemdi. 2k11 de umarım oynanışta geriye gitmezler...

Alıntıları Göster
    Bu yeniliklerin üzerine birde Online modu geliştirseler güzel yapsalar çok güzel bir oyun ortaya çıkar Mj'yi yaparlarsa eskilerden takımlarda olur diye düşünüyorum ve bu takımlarla nostalji maç yapabiliriz umarım böyle olur

• quote:

Orijinalden alıntı: ehhiste

Bu yeniliklerin üzerine birde Online modu geliştirseler güzel yapsalar çok güzel bir oyun ortaya çıkar Mj'yi yaparlarsa eskilerden takımlarda olur diye düşünüyorum ve bu takımlarla nostalji maç yapabiliriz umarım böyle olur

Alıntıları Göster
    kendi resmi sitelerinde bir konu var 2k11 de ne isterseniz diye.orda insanlar fikirlerinizi yazmıslar.bende bir kac sey karaladim ki sayfalar dolusu yazı yazanlar var.eger sizinde fikirleriniz varsa yazın.dikkat edecekler mi bilmiyorum ama en azından sonraları keske bende yazsaydım diye dövünmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Hayalbaz93

kendi resmi sitelerinde bir konu var 2k11 de ne isterseniz diye.orda insanlar fikirlerinizi yazmıslar.bende bir kac sey karaladim ki sayfalar dolusu yazı yazanlar var.eger sizinde fikirleriniz varsa yazın.dikkat edecekler mi bilmiyorum ama en azından sonraları keske bende yazsaydım diye dövünmeyin

Alıntıları Göster
    2K11
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lethargica

2K11

Alıntıları Göster
    çıkar çıkmaz alacağım bi oyun.harika olacağa benziyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Calderon_

çıkar çıkmaz alacağım bi oyun.harika olacağa benziyor

Alıntıları Göster
    en çok hoşuma giden de oyuncuların otobüsten inişleri,sahaya girişleri gibi animasyonların olabilmesi. bu şekilde bol bol animasyon yaparlarsa oyun tadından yenmez .oyuncuyu sıkmaz
  • quote:

en çok hoşuma giden de oyuncuların otobüsten inişleri,sahaya girişleri gibi animasyonların olabilmesi. bu şekilde bol bol animasyon yaparlarsa oyun tadından yenmez .oyuncuyu sıkmaz

otobüsten iniş hariç diğer ayrıntılar eski oyunlarda vardı aslında.stada giren taraftarları falan gösteriyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Calderon_

quote:

otobüsten iniş hariç diğer ayrıntılar eski oyunlarda vardı aslında.stada giren taraftarları falan gösteriyordu

Alıntıları Göster
    Adamlar sunumu nasıl yapacaklarını çok iyi biliyor. Bu konuda 2K Sports gibisi yok zaten.Maç anında ara videolar olsun maç sonundaki highlights olsun, spikerin kelime zenginliği olsun hepsini süper yapıyorlar.

Bu nesilde artık geliştirmesine gerek görmediğim tek oyun serisi NBA 2K serisidir. Hep aynı oyunu çıkarsalar bile gık etmem, adamların grafiği grafik, atmosferi atmosfer, oynanışı oynanış. helal valla. temiz iş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 17 Haziran 2010; 19:35:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Adamlar sunumu nasıl yapacaklarını çok iyi biliyor. Bu konuda 2K Sports gibisi yok zaten.Maç anında ara videolar olsun maç sonundaki highlights olsun, spikerin kelime zenginliği olsun hepsini süper yapıyorlar.

Bu nesilde artık geliştirmesine gerek görmediğim tek oyun serisi NBA 2K serisidir. Hep aynı oyunu çıkarsalar bile gık etmem, adamların grafiği grafik, atmosferi atmosfer, oynanışı oynanış. helal valla. temiz iş.

Alıntıları Göster
    online kısmı yeterli seviyeye getirirler umarım
  • quote:

yok yaa ben çok sıkılıyorum artık spikerden, alıştığımdan mıdır nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

quote:

yok yaa ben çok sıkılıyorum artık spikerden, alıştığımdan mıdır nedir

Alıntıları Göster
    E tabii o kadar oynanan oyunda bir süre sonra kendini tekrar eder sınırsız değil sonuçta kelimeler gerçek hayattaki gibi. Ama şu ana kadar çıkmış tüm spiker içeren oyunlarda görülen en zengin cümle haznesi bu oyunda bu bir gerçek. Spikerin pozisyonlara verdiği tepkiler çok gaz verici. Slam dunk olduğunda falan deliriyor spikerle yorumcu

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.