Şimdi Ara

NBA 2K11 (ÇIKTI) (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.654
Cevap
0
Favori
145.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: KorsaN01

Lakers'ı elemenin yolu uzun oyunculardan geçer yani geçen yıl asla elenmezdi oklahoma'da uzun oyuncu yok iyi oynayan guardlar veya kısa forvetlerle lakers yenilmez kaldı ki nba'in en iyi savunma oyuncularından 2'si lakersda barness ve artest.
    Sayı krallığına gelince Kobe 22 yaşında benchte havlu sallayan bi adamdı niye peki, o zaman lakers'ın kadrosu efsane adamlarla doluydu.Shaq'ın gidişinden sonra durant gibi tek başına yük almaya kalktı ama 3-1 öne geçilen seriden 4-3 yenildi(phoenix).Yani sezonun üstüne 7 maçlık bir seride tek başına tur geçilmez.

İlk olarak Şunu söyliyeyim Barnes bu sene geldi o zaman yoktu.Ayrıca Artest eski Artest hiç değil ahı gitmiş Vahı kalmış.Kobe Efsande kadroda Shaq'la beraber en önemli oyuncuydu.Çaylak dönemleri hariç hiçbir zaman dediğin gibi bir şey olmadı.Son olarakta bende senin dediğini söylüyorum Tek başına Playoff'ta çok çok çok zor.Ama Durant Playoff'a taşıdı.Sayı Kralı ayrıca

• quote:

Orijinalden alıntı: skdaj

quote:

Orijinalden alıntı: J-Smoove

quote:

Orijinalden alıntı: mj 23

quote:

Orijinalden alıntı: Ghost Knight

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rnwy styLa

quote:

Arkadaş Youtube'da Video izliyordum.bir baktım Durant'in Ovr.88.Ayıp ama

Nasıl ayıp? Düşük mü fazla mı? Bence tam ayarında olmuş...

bence düşük.Lebron Wade Kobe 95 lerdeyse En azından onunda 90 üstü olması lazım.Oda bir süperstar

Hele bi dur adam 22 yaşında.

90 92 olsa tam olurmuş geçen senenin sayı kralı ve az kalsın eliyorlardı lakers ı

az kalsınmı

Adam Tek başına takımın oraya kadar getirdi.Ki Evet Eliyolardı.Seri 4-2 bitti.Los Angeles'taki 1 maçıda az daha kazanıyolardı.Ayrıca bu adam Nba Sayı kralı.

kimseye masal anlatmaya kalkma bu sezon kaç tane okc maçı izledim durant tek başına taşıdı diye bi şey yok unut o işi jeff green,james harden ve westbrook var tek başına taşıyan bi isim varsa takımını oda wade dir
    sayı kralı olma konusuna gelince lebron süpriz bi şekilde sonlarda saldı yoksa kaptırmazdı hayatta
    ayrıca öyle bi yazmışsınki seri 3-3 ken lakers son sn lerde yenmiş gibi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KorsaN01

Lakers'ı elemenin yolu uzun oyunculardan geçer yani geçen yıl asla elenmezdi oklahoma'da uzun oyuncu yok iyi oynayan guardlar veya kısa forvetlerle lakers yenilmez kaldı ki nba'in en iyi savunma oyuncularından 2'si lakersda barness ve artest.
    Sayı krallığına gelince Kobe 22 yaşında benchte havlu sallayan bi adamdı niye peki, o zaman lakers'ın kadrosu efsane adamlarla doluydu.Shaq'ın gidişinden sonra durant gibi tek başına yük almaya kalktı ama 3-1 öne geçilen seriden 4-3 yenildi(phoenix).Yani sezonun üstüne 7 maçlık bir seride tek başına tur geçilmez.

İlk olarak Şunu söyliyeyim Barnes bu sene geldi o zaman yoktu.Ayrıca Artest eski Artest hiç değil ahı gitmiş Vahı kalmış.Kobe Efsande kadroda Shaq'la beraber en önemli oyuncuydu.Çaylak dönemleri hariç hiçbir zaman dediğin gibi bir şey olmadı.Son olarakta bende senin dediğini söylüyorum Tek başına Playoff'ta çok çok çok zor.Ama Durant Playoff'a taşıdı.Sayı Kralı ayrıca

Kobe'nin lige geldiginde ilk 2-3 yıl rahatlıkla durant seviyesinde olmadığını söyleyebilirim.Önünde nick van exel gibi bir adam vardı.Artest eskisi gibi olmayabilir ama adam ölmüş değil.Yani bi Radmanovic'den iyi savunmacıHücumda da görevi olduğu için saf savunma yapmıyor yapamıyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bence düşük.Lebron Wade Kobe 95 lerdeyse En azından onunda 90 üstü olması lazım.Oda bir süperstar

90 92 olsa tam olurmuş geçen senenin sayı kralı ve az kalsın eliyorlardı lakers ı

az kalsınmı

Adam Tek başına takımın oraya kadar getirdi.Ki Evet Eliyolardı.Seri 4-2 bitti.Los Angeles'taki 1 maçıda az daha kazanıyolardı.Ayrıca bu adam Nba Sayı kralı.

kimseye masal anlatmaya kalkma bu sezon kaç tane okc maçı izledim durant tek başına taşıdı diye bi şey yok unut o işi jeff green,james harden ve westbrook var tek başına taşıyan bi isim varsa takımını oda wade dir
    sayı kralı olma konusuna gelince lebron süpriz bi şekilde sonlarda saldı yoksa kaptırmazdı hayatta

Bende izledim Bir sürü Okc Maçı.Durant her zaman taşımıştır bu takımı.Sen Jeff Green için öyle diyorsan ben ne yapabilirim.Adamın Smaçtan başka anladığı iş yok.Ne Post-up ne Uzunları savunma.Ayrıca boyuda kısa uzunlara göre.LeBron konsuna gelirsek , hiç de salmadı o krallığı filan çünkü salmaz Ego meselesi var LeBronun.Ayrıca 15 dk filan oynadı son maçlar yanlış hatırlamıyosam.Kendini yırtıyodu adam Durant'i geçecem diye.Benim Wade'e hiç bir lafım yok bu arada kendisinin hayranıyım ve bana göre Nba'in şu an en iyi oyuncusu.Ama Durant Farklı bu yaşta bu kadar sorumluluk.Okc Seriyi 4-2 kaybetti bu arada ki Evindeki o maçı son dakikalarda kaybettiler.yoksa o seri 7 maça gidecekti

• oyunda dünya şampiyonası modu olacak mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tulio

oyunda dünya şampiyonası modu olacak mı ?

Ne alaka???
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

az kalsınmı

Bende izledim Bir sürü Okc Maçı.Durant her zaman taşımıştır bu takımı.Sen Jeff Green için öyle diyorsan ben ne yapabilirim.Adamın Smaçtan başka anladığı iş yok.Ne Post-up ne Uzunları savunma.Ayrıca boyuda kısa uzunlara göre.LeBron konsuna gelirsek , hiç de salmadı o krallığı filan çünkü salmaz Ego meselesi var LeBronun.Ayrıca 15 dk filan oynadı son maçlar yanlış hatırlamıyosam.Kendini yırtıyodu adam Durant'i geçecem diye.Benim Wade'e hiç bir lafım yok bu arada kendisinin hayranıyım ve bana göre Nba'in şu an en iyi oyuncusu.Ama Durant Farklı bu yaşta bu kadar sorumluluk.Okc Seriyi 4-2 kaybetti bu arada ki Evindeki o maçı son dakikalarda kaybettiler.yoksa o seri 7 maça gidecekti

+1905
    adam o takımı jeff green ile westbrook taşıyor diyor ya abd yi de chandlerla westbrook taşıdı demi

neyse demo xbox a çıkmış beyler oynayanlar herşeyin tam yerinde olduğunu animasyonların çok geliştiğini grafiklerin güzelleştiğini pasların çok güzel olduğunu ve en önemlisi oyun hızının tam olması gerektiği gibi olduğunu söylüyor çoğu kişi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mj 23 -- 14 Eylül 2010; 16:00:59 >

• NBA'de üçlük 1 metre geride kalınca Durant 2'lik atar gibi 3'lük attığı için herkes Duranti gördü.Kobe-Lebron-Wade-Howard falan olsa Durant westbrook durumuna rahat düşerdi şampiyonada.
    Durantten çok westbrook lakers'a zor anlar yaşattı.Çünkü duranti artest aldı, bi ara kobe aldı westbrook'u.Lafım westbrook'a 28'inden sonra bu denli koşamayacağı için şimdiden iyice koşsun diyorum.
    Son maçtı yanlış hatırlamıyorsam Durant üstündeki baskıyı kaldıramayıp çok kötü oynamıştı.
  • kobe garnetti adeta ölduruyo :D

http://www.youtube.com/watch?v=pw9GU-ECQ0Q
  • yalnız adamlar kafalarında senaryo üretiyolar ben westbrook veya başka birisi takımı taşıdı demiyorum takım oyunu oynadılar öne çıkam isimde durant
    lebron krallığı salmaz demişsin ne kadar ilgili olduğun anlaşılıyor son 1-2 hafta dinlendi lebron oyuna giripte sayı atayım diye bi taraflarını yırtmadı ama durant her maç çıkıp çatur çutur sayı atmasını bildi
  • quote:

yalnız adamlar kafalarında senaryo üretiyolar ben westbrook veya başka birisi takımı taşıdı demiyorum takım oyunu oynadılar öne çıkam isimde durant
    lebron krallığı salmaz demişsin ne kadar ilgili olduğun anlaşılıyor son 1-2 hafta dinlendi lebron oyuna giripte sayı atayım diye bi taraflarını yırtmadı ama durant her maç çıkıp çatur çutur sayı atmasını bildi

Biz hiçde Senaryo üretmiyoruz burda.Neden kabullenemiyorsunuz onuda anlamadım.Durant takımın tek başına taşıdı oraya kim ne derse desin zaten tek başına taşıdığı için lider oldu.Takımın taşımak için lider olman gerekyhior bir kere Sadece sayı olarak değil Ruh takımını oynatma cesaret sorumluluk alma.biz bunları yaptığı için takımını taşıdı diyoruz ona.Son olarakta Madem 1 hafta oynamadı o yüzden 40-50 sayı farkla kazandı Durant LeBron ÇOK BÜYÜKL EGOSU olan biri.Kimse bana LeBronu anlatmaya çalışmasın o herşeyi yapıp ön planda olduğunu göstermeyi çalışır bu yüzden hiç bir şeyi bırakmaz

• Fiba isteyenler NBA 2K10 'için yapılan bi yama var ama daha bitmemiş

http://www.nba-live.com/forums/viewtopic.php?f=125&t=73365
  • quote:

Orijinalden alıntı: theboss78

xbox demodan oyun içi

http://www.youtube.com/watch?v=buSoB7ZrXCg&feature=player_embedded

Top çok kötü gözüküyor. Çok parlamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Player -- 14 Eylül 2010; 21:10:03 >
  • Arkadaşlar pc için demo çıktımı ?
  • Bugün Knicks-Sixers maç videosu yayınlanacak. Videoda daha önce Twitter üzerinden doğrulanan devre arası şovu özelliğinden de bir bölüm görecekmişiz. Ayrıca bugün oyun içi sunumlarla ilgili bir yazı da yayınlanacak. Beklemede olun

quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

Arkadaşlar pc için demo çıktımı ?

PC için demo çıkmayacak.
  • Çıkış tarihi ne zamandı acaba ilk mesajda göremedim.
  • 8'inde
  • Video geldi, haberler için beklemede kalın

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.