Şimdi Ara

NE OLDU ANLATIYORUM !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
2.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gördüğüm kadarıyla çok değişik olaylar cereyan ediyor. 2k dan 8k lık bölüme giremeyenler 17 k ile 22 klık müh. kaçıranlar felan ortalık toz duman. Alt sıralamalarda olay daha vahim. 500 klık adam 1 milyonluk bölüme giremiyor. BAzıları ise 400k ile 200k lık yere giriyor. Hele tercih yapılmadı gözüküp sonradan açılan tercih sonuçlarına hiç bir şey demiyorum

NE OLDU PEKİ?

2-3 ihtimal üzerinde duruyorum

1.Sıralamalar aslında sözeli eşit say ı birbirine kattı ve çok dar bir sıralama sundu. Yani bunun olması halinde durum açıklanmaz ama bu tıkanıklığın bu durumua sebep olması olası

2. Zamanında femcilerin yaptığı sıralamada oyanaklık acaba şimdi o ilk aklınıza gelen mecralaradn tarafaından yapıldı da sistem arza mı verdi bilemiyorum aklıma en çok yatan da bu. Birilerini yerleştireceğiz diye sıralamayla oynarsan böyle ilginç sonuçlar olur. Bu sorunu açıklar ama....

3.Aslında durumun böyle olduğu... yani etrafta olan söylentilerin birer şehir efsanesi oldğu aslında çok şeyin sorunsuz ama bi manipülasyon olduğu durumu dabir açıklama olur

• up
  • Hocam arz talep sonucta,8klık bölüme cok talep olunca bu sene bambaska sıralar geldi tabi.O yüzden tercih listeleri sıralamaya değil isteğe göre yapılmalı
  • hocam her bölüm aynı anda arz talep mevzusundan dolayı sıralaması yükselemezki
  • 364 K İLE 200 K LIK BÖLÜME GİRDİM MİS GİBİ YERLEŞTİRMELER
  • Cevap basit. Fizik ve matematik yapmanın zorluğu yüzünden mf4te insanlar istediği sıralamayı yapamamış bu zamana kadar.. ayrıca EA'lar ise böyle olmasa çok şaşırırdım. Ayrıca ampuller hakkımızı aldıysa umarım ödetmek nasıl olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bubirihbardir

Cevap basit. Fizik ve matematik yapmanın zorluğu yüzünden mf4te insanlar istediği sıralamayı yapamamış bu zamana kadar.. ayrıca EA'lar ise böyle olmasa çok şaşırırdım. Ayrıca ampuller hakkımızı aldıysa umarım ödetmek nasıl olur..
    Fizik, matematik yapamadan niye mühendislik yazıyorlar
  • Lil Peep L kullanıcısına yanıt
    Hocam eğitim almadan yapamıyorlar. Ben atıyorum çalışmadığım için yapamadım ve lisede yeterli eğitimi(ki okulumun TEOG puanı 490kusuratti) alamadım ve yapamadım. Bu üniversitede yapamayacağımı gösterir mi sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: bubirihbardir

Cevap basit. Fizik ve matematik yapmanın zorluğu yüzünden mf4te insanlar istediği sıralamayı yapamamış bu zamana kadar.. ayrıca EA'lar ise böyle olmasa çok şaşırırdım. Ayrıca ampuller hakkımızı aldıysa umarım ödetmek nasıl olur..
    Hocam bu dediiniz olmuş olsaydı adamlar 8k ya giremezdiki.
    Problem şu bazı bölümler anormal yükselmiş ama bu bölümlerin kontenjanı ileri çekilen sıralamayı karşılamıyor.
    Bi açıklaması olmalı ya da bi hata olmalı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.