Şimdi Ara

Ne yapacağımı bilmiyorum :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba , benim gayet düzgün çalışan mis gibi bir ps3 üm vardı bu yaz almanyaya götürdüm orda da fullhd televizyonda bütün yazımı geçirdim :) ama türkiyeye geri döndüğümde üni de başladığı için hiç ps3 oynayamadım . Geçenlerde ps3 ün kırıldığı haberini aldığımda koşa koşa sarıldım ps3 üme ve hemen kırdırıyim dedim . önce scart girişli tv ye taktım ve görüntü vermedi ( aklıma almanyada hd oynadığım geldi ) ve açma-kapama tuşuna uzun süre bastım yinede görüntğ vermedi , sonra fullhd ekrana bağladım hdmi kabloyla ordada görüntü vermedi tekrar açma-kapama tuşuna bastım yine hiçbirşey yok ! sizce sorun ne olabilir ? hazır kırmayı başarmışlar ps3 ü bende kırdırmak istiyorum ama görüntü bile vermiyor .... :( şimdiden çok teşekkürler .

• Şimdi burdan bişey söylemek zor.Bi servise götürmende fayda var diye düşünüyorum.
  • Power tuşuna elini hiç çekmeden 5 saniye boyunca basılı tut. Görüntü ayarları sıfırlanacaktır. Oda olmadı başka bir hdmi kablosu ile dene muhtemelen düzelir.
  • Aynen 5 sn basılı tut düzelir ya da ps3 yi hdmı kablo takılı olmadan aç daha sonra ps3 aç hdmı kablo bağla bazı televizyonlar otomatik olarak tanıyabilir .
  • Bütün yöntemleri denedim arkadaşlar yinede görüntü vermiyor ... elimde başka hdmi kablosu yok ama nedeni o olamaz çünkü scart dan bile görüntü alamıyorum :(. 5 saniye bastım power tuşuna , sadece kapandı ps3 , açtığımda tekrar görüntü vermedi . Galiba tek çözüm servise götürmek . İlgilendiğiniz için teşekkürler .
  • İlk olarak açıklayıcı konu başlığı yazabilirsin.

İkinci olarak makina slim ise eğer o basılı tutma olayı biraz daha farklı fatlere göre. Net hatırlamıyorum ama kullanma kılavuzunda yazıyor. Bip sesini iki kere duyduktan sonra mı ne çekiyordun parmağı...
  • Hans' ın biri kurcalamış olmasın Alamanyalarda.
  • HDMI'den Scart'a geçerken 3 saniye basılı tutup açman gerekiyor, aynı sorun bende de olmuştu. Bu görüntü sorununu düzeltir.
  • yazık PS3 e iyiki açılmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: [ AsiL ]

HDMI'den Scart'a geçerken 3 saniye basılı tutup açman gerekiyor, aynı sorun bende de olmuştu. Bu görüntü sorununu düzeltir.

Dostum çok teşekkürler , 3 saniye basılı tuttum sonra acıldıktan sonra hemen birdaha bastım ve görüntü geldi .

İlgilenen herkese çok teşekkürler , umarım hiçbirinizin başına gelmez ama gelirsede sorunu hallettikten sonra yeni bir ps3 e sahip oluyosunuz gibi hissediyorsunuz

Saygılar ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.