Şimdi Ara

NE YAZACAGIZ BIZ HER SEY KOTUYSE NE KALDI YAZICAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
2
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    muh. yazmayi dusunuyorum ama hangisini sorsam onda is yok oburu dolu mezun veriyor rakibin cok gibi olumsuz cevaplar aliyorum ne yazacagiz biz yokmu benim durumumda olan bir yardimci olun lutfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendiyolunda96 -- 11 Temmuz 2014; 14:58:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• boşver milleti hangi bölümleri üniversiteleri düşünüyorsun
  • ne istiyorsan onu yaz. öyle söyleyenlerin bir çoğunun kendisi veya çevresindeki kişiler kendini geliştiremeyen mezun olduktan sonra armut piş ağzıma düş hesabı holdinglerin, +5000tl maaşlı işlerin ayağına gelecek sanan kişiler.

bi de şurayı yazma orası kötü diyerek rakip elemeye çalışan tipler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi first9 -- 11 Temmuz 2014; 15:07:50 >
  • Elektrik müh ve biyomedikal bi araştır

• BNSF kullanıcısına yanıt
    dokuz eylul makine (47)
    erciyes biyomedikal(46)
    cukurova elektrk elektronik(44) yazmayi dusunuyorum

• name02 N kullanıcısına yanıt
    hocam elektrk yada ee yi arastirdim ama biyomedikal hakkinda kesin bilgim yok is olanaklari hakkinda bilgin varmi

• Ben geçen sene çok araştırdım biyomedikal pek bilgim yok ama elktrk mühendisliğinde iş imkanı varmış mühendisle bu işin içindekilerle arayıp konuştum yeni başlayan 1500 le başlar demişti. İş imkanına gelince elektriğin gittiği her yerde elektrik müh ihtiyaç varmış.hemşirelik yazdm

• name02 N kullanıcısına yanıt
    hangi unide hemsirelik okuyosun hocam

• anadolu üni uçak elektrik elektroniğinde çok para oldugunu duydum bi araştır istersen.
  • dugers kullanıcısına yanıt
    ucak govde motor bakim var anadoluda hocam omu

• kendiyolunda96 K kullanıcısına yanıt
    yok o değil havacılık elektrik elektroniği diye geçio geçen sene 49200 den almış.
  • Adıyaman

• harita müh düşünebilirsin istanbulda
  • hiromen3 H kullanıcısına yanıt
    ytudeki dimi is olanaklari.nasil hocam

• kendiyolunda96 K kullanıcısına yanıt
    şu anlık iyi, iş ilanlarına da bakarsan piyasada şu an için bayağı iş olduğu söylenebilir, tabi 10 yıl sonra ne olur bilinmez, şu an için iyi gibi gözüküyor, tanıtım günü falan varsa git aklına yatarsa yazarsın, ben de bu sene başlıyorum itüde haritaya
  • Kendi geleceğini kendin kuracaksın. O yazma diyenler üniversite bitince hemen iş bulmak isteyenler. Artık üniversite bitirdin buyur işin demiyorlar. Üniversitede kendini geliştireceksin. İşte o zaman çok rahat işin olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.