Şimdi Ara

NEDEN KİMSE YARDIM ETMİOR BANA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR BEN TESİSTTAN ANLAMAM AMA ELİMDE SONY 1200 WAT XS-L121P5S DİE SUBWOFER VAR BİRDE Blaupunkt GTA 400 Flash ANFİ VAR BUNLAR BİRBİRİNE UYUM SAĞLARMI YOKSA KALDIRMAZMI NASILK OLUR BUNA BAĞLARSAM KAÇ TANE 85 LİK TAKABİLİRM VEYA BU ANFİYE NE BAĞLIYIM TEYİBİM GOLDMASTER 3070 LÜTFEN YARIMLARINIZI BEKLİORM
    ANFİ BU TIKLAYIN:
    WOFER BU TIKLAYIN
    TEYİBİMDE BUDUR TIKLAYIN_
    YARDIMLARINIZI BEKLİORUM ARKADAŞLAR LÜTFEN BİLENLER YARDIM ETSİNLER BANA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesoreis -- 10 Ağustos 2007; 2:42:42 >

• bu amfi ile sadece bu bass mı beslenicek

aldınmı bunları

artı olarak fiyatlarınıda yazarsan ii olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi opr -- 11 Ağustos 2007; 19:39:57 >
  • sana bişiler anlatmıştım ama
  • bunları aldım yani bende var sadece sub deil 2 tanede 85 lik takıcam kapı kolonları jvc onları teyipe takıcam ben bu anfiyi almadım almanyadan hediye olarak geldi woferda allalı 6 ay oldu lazım olur die almıstım 100 ytl ye arkadaşdan faberge abi saoalsın zaten ilk yardım eden sen oldun saoalsın minnettarım sana abiii
  • hediye geldi ise bağlat gitsin ama para ile alıcaksan başka bişi bak derdim aslında o amfide iyi ama sub olayında sanki zayıf kalır gibi
  • saolasın usta bilgin için hediye geldi bağlatıcam ama güzel ses verirmi onuda merak ediom sub güzel vururmuu zınkkkkkkkk yaparmı:D:D:D
    quote:

Orjinalden alıntı: opr

hediye geldi ise bağlat gitsin ama para ile alıcaksan başka bişi bak derdim aslında o amfide iyi ama sub olayında sanki zayıf kalır gibi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.