Şimdi Ara

Neden Shutdown?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her zamanki gibi 3 penta atmış ve 4. yü atacaktım ki... Nedenini bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ılıksüt -- 2 Ağustos 2012; 3:01:34 >

• patch
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mirable

patch
    patch
  • quote:

patch
    Her zamanki gibi 3 penta atmış Ve 4. yü atacaktım ki...

• quote:

Orijinalden alıntı: Penta Kill

Her zamanki gibi 3 penta atmış Ve 4. yü atacaktım ki...

Alıntıları Göster
    diana?
  • quote:

patch
    O değil de Ahri almak için botlarla oynarken takımdaki 25 killin 21'i bende vardı. Akıyoruz hannyy. 21-0'dı bir de report riot pls thx.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panmordeczka

diana?

Alıntıları Göster
    Akıl almaz küfürler ediyorum şuan Riot'a 15/3 gittiğim maçı buluyo bakım ne diyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fasmodey

O değil de Ahri almak için botlarla oynarken takımdaki 25 killin 21'i bende vardı. Akıyoruz hannyy. 21-0'dı bir de report riot pls thx.

oha lan nası becerdin 21/0 botlara karşı ben hep 0/9 falan oynuyorum
  • quote:

Alıntıları Göster
    trist'le 5-0 gidip az canla kıvrak ve bir stratejiyle adam almışken ve hızla kaçıyorken gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: Knife Party

quote:

Alıntıları Göster
    AD ziggs oynuyordum of

• Hiçbişey yapmıyodum xd xd diana gelmicek bu arada. early august geliyor olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: -EmmaWatson-

quote:

Akıyoruz hannyy nab değiliz senin gibi, yo!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fasmodey -- 2 Ağustos 2012; 3:14:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zxcv321

Hiçbişey yapmıyodum xd xd diana gelmicek bu arada. early august geliyor olabilir
    Neyse yeniliyorduk iyi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: zxcv321

Hiçbişey yapmıyodum xd xd diana gelmicek bu arada. early august geliyor olabilir
    herkes de hayatının oyununu çıkarıyomuş
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -EmmaWatson-

quote:

Akıyoruz hannyy nab değiliz senin gibi, yo!

Alıntıları Göster
    6300 için eksik olan 2 ip için ihtiyacım olan sadece 2 dakikaydı

• quote:

Orijinalden alıntı: zalimkurt

Akıl almaz küfürler ediyorum şuan Riot'a 15/3 gittiğim maçı buluyo bakım ne diyim..

Ezreal ile 22-2 gidiyordum. Adamların baselerindeydik gitti. Hatta tam o sırada 1-2 kill daha alabilirdim. Ben napayayım şimdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faulen

quote:

Orijinalden alıntı: zalimkurt

Ezreal ile 22-2 gidiyordum. Adamların baselerindeydik gitti. Hatta tam o sırada 1-2 kill daha alabilirdim. Ben napayayım şimdi?

Alıntıları Göster
    Ben zaten ban yemiştim iyi oldu bu

• quote:

Orijinalden alıntı: atacani

AD ziggs oynuyordum of

Yapıyordu bunu troll nede olsa ve bizde yeniyorduk, bu arada bende jungle Cho oynuyordum 7/0 gibi bi fragım vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rammvier

Ben zaten ban yemiştim iyi oldu bu

Alıntıları Göster
    Heralde ülkeler arasında tek kendi milletine bu derecede hava atan bi siz varsınızdır konuya bakıyorum herkes oo 20-0 gidiyordum oo 100 penta almıştım neden shutdown oo 22 killim var 24-2 yeniyorduk adamları falan anlamıyorum kendinizi tatmin falanmı ediyorsunuz yada süpersiniz demesini falanmı bekliyorsunuz milletin

Not:Türküm

• quote:

Orijinalden alıntı: XeonExceldus

Heralde ülkeler arasında tek kendi milletine bu derecede hava atan bi siz varsınızdır konuya bakıyorum herkes oo 20-0 gidiyordum oo 100 penta almıştım neden shutdown oo 22 killim var 24-2 yeniyorduk adamları falan anlamıyorum kendinizi tatmin falanmı ediyorsunuz yada süpersiniz demesini falanmı bekliyorsunuz milletin

Not:Türküm

Geçen botlarla 30-0 gidince profilime baktım çok qarizma duruyordu hanny xd
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.